Nedre Romerike Handicapidrettslag

Kontakt oss

Kontakt oss
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Postboks 127, 2011 Strømmen
E-post adresse: jorunn.hynes@online.no
Bankkonto: 1286.25.03668

 

Styret          
Leder Jorunn A. Hynes   2019 Skedsmokorset 930 45 677 jorunn.hynes@online.no
Nestleder Odd Wiik   1473 Lørenskog 917 66 411 odd@wiik.no
Sekretær Gry Berg   1470 Lørenskog 920 39 262 gry.berg@broadpark.no
Kasserer Astrid Dalstein   1472 Fjellhamar 400 68 730 astrid_64@live.no
Vara Ronny Steinsvik   2008 Fjerdingby 975 24 397 ronnysteinsvik@gmail.com
Vara Marit Ø. Bromann   2010 Strømmen 982 55 648 marit.bromann@gmail.com
           
           
Gruppeledere          
Svømming Kari Stadheim   1472 Fjellhamar 908 04 690 karsta11@hotmail.com
Barneidrett Merete Øie   1472 Fjellhamar 995 40 866 merete71@gmail.com
PreO Odd Wiik   1473 Lørenskog 917 66 411 odd@wiik.no
Ski/pigging Kristin Karlstad   2006 Løvenstad 958 20 613 kriskar@outlook.com
Boccia Jorunn A. Hynes   2019 Skedsmokorset 930 45 677 jorunn.hynes@online.no
Mosjonsidrett Mette Tranum   2010 Strømmen 932 04 798 mette.tranum@getmail.no
Aktiv på Dagtid Jorunn A. Hynes   2019 Skedsmokorset 930 45 677 jorunn.hynes@online.no
Aktiv på Dagtid Berit H. Flage   2013 Skjetten 482 13 123 berit_flage@hotmail.com

 

Nedre Romerike Handicap Idrettslag

Postboks 127, 2011 Strømmen - E-post: jorunn.hynes@online.no

Org. nr. 990310807

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products