Selbak TIF

Styret 2017

Styret 2017

Leder:

Atle Engsmyr 

 atle@selbaktif.no     92616538

Nestleder:

Anders Beck

 anders@selbaktif.no     90718327

Kasserer:

Helen Olsen

 helen@selbaktif.no    47279060

Sekretær:

Heidi Grønn 

 heidi@selbaktif.no    48171681

Styremedlem:

Ketil Karlsen

 ketil@selbaktif.no    97018016

Styremedlem:

Birgitte Johansen 

 birgitte@selbaktif.no    90985079

Styremedlem:

Jon Gjerløw 

 jon@selbaktif.no    90170055

Styremedlem:

Raymond Hagberg 

 raymond@selbaktif.no    97750351

Styremedlem ungdomskontakt:

Stian Bergh 

 stian@selbaktif.no    95930527

Sportslig leder Senior: (ansatt, ikke valgt)

Jonas Pedersen

 jonas@selbaktif.no    95770744

Sportslig leder u avd: (ansatt,ikke valgt)

Petter Stedjeberg 

 petter@selbaktif.no    41547140

Selbak Turn & Idrettsforening

Pans vei 9

1654 SELLEBAK

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift