Gjerdrum IL

Dommeroppsett 2018

Dommeroppsett 2018

Dette er kamp-/dommeroppsettet for høsten 2018 for kamper som klubben setter opp dommere til. Eventuelle endringer underveis vil ikke nødvendigvis bli oppdatert.

 

Dato Dag Tid Turnering Hjemmelag Bortelag Bane Dommer
12. apr. torsdag 17:30 J12 Avd 01 Gjerdrum  Ullensaker/Kisa  REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
17. apr. tirsdag 17:30 G08 Avd 11 Gjerdrum Grønn Raumnes & Årnes  Rema 1000 Ask Kg 5er A Brage Minken
17. apr. tirsdag 17:30 G11 Avd 06 Gjerdrum 2 Nordre Eidsvoll  Rema 1000 Ask Kg 7er C Gard Dahl Gulichsen
17. apr. tirsdag 17:30 J10 Avd 02 Gjerdrum Hvit Sørumsand Rød Rema 1000 Ask Kg 7er D William Wøllo
19. apr. torsdag 17:30 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Ullensaker/Kisa 2 Rema 1000 Ask Kg 9er B  
22. apr. søndag 13:30 G11 Avd 11 Gjerdrum  Enebakk 2 Rema 1000 Ask Kg 7er A Jakob Huser
23. apr. mandag 18:00 J08 Avd 04 Gjerdrum Hvit Lillestrøm Gul Rema 1000 Ask Kg 5er A Alva Kjærstad Larsen
25. apr. onsdag 18:00 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Hakadal 2 REMA 1000 Ask Kg 9er A Sondre Barbøl
26. apr. torsdag 18:00 G12 Avd 04 Gjerdrum  Bjerke  REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
29. apr. søndag 14:00 G12 Avd 02 Gjerdrum 3 Kurland  REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
29. apr. søndag 14:00 G12 Avd 07 Gjerdrum 2 Skedsmo 3 Rema 1000 Ask Kg 9er B Kristine Lindgreen
29. apr. søndag 15:15 J12 Avd 01 Gjerdrum  Bjerke  REMA 1000 Ask Kg 9er A Jahn Eek Hansen
30. apr. mandag 17:15 G08 Avd 16 Gjerdrum Rød Fet Grønn Rema 1000 Ask Kg 5er A Eirik Dokken
30. apr. mandag 18:15 G08 Avd 16 Gjerdrum Hvit Fet Blå Rema 1000 Ask Kg 5er A Tilde Emilie Thu
1. mai. tirsdag 15:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Gul Bøn Blå Rema 1000 Ask Kg 5er B Kevin W. Aarstad
1. mai. tirsdag 16:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Hvit Bøn Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er B Erika Skovly
1. mai. tirsdag 18:00 G08 Avd 11 Gjerdrum Grønn Funnefoss/Vormsund  Rema 1000 Ask Kg 5er A Leander T. Melby
2. mai. onsdag 17:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Blå Enebakk Blå Rema 1000 Ask Kg 5er A Lukas Oterholt
2. mai. onsdag 17:30 G09 Avd 05 Gjerdrum Blå Sørumsand Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er B Ane Svee
2. mai. onsdag 18:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Gul Enebakk Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Emilie Rekdal
2. mai. onsdag 18:30 G09 Avd 05 Gjerdrum Grønn Sørumsand Rød Rema 1000 Ask Kg 5er B Elina Eriksen
6. mai. søndag 13:00 G11 Avd 06 Gjerdrum 2 Raumnes & Årnes Rema 1000 Ask Kg 7er B Lucas Lago
6. mai. søndag 13:00 J11 Avd 04 Gjerdrum 2 Frogner 2 Rema 1000 Ask Kg 7er A Jørgen V. Sæther
6. mai. søndag 14:15 J09 Avd 01 Gjerdrum Turkis Hvam Rød Rema 1000 Ask Kg 5er B Aurora T-Mork
6. mai. søndag 15:15 J09 Avd 01 Gjerdrum Rosa Hvam Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er B Trym Aglen Lunde
8. mai. tirsdag 17:15 G12 Avd 04 Gjerdrum  Skedsmo 5 REMA 1000 Ask Kg 9er A Kristine Lindgreen
9. mai. onsdag 17:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Gul Lørenskog Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Mihajlo Bozanic
9. mai. onsdag 17:30 J08 Avd 04 Gjerdrum Hvit Bjerke Rema 1000 Ask Kg 5er B Emma Lundborg
9. mai. onsdag 18:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Hvit Lørenskog Sort Rema 1000 Ask Kg 5er A Jenny Sandvik Olsen
10. mai. torsdag 17:00 G10 Avd 12 Gjerdrum Blå Lørenskog Grønn Rema 1000 Ask Kg 7er A Trym Aglen Lunde
10. mai. torsdag 17:15 G10 Avd 07 Gjerdrum Grønn Ullensaker/Kisa Grønn Rema 1000 Ask Kg 7er B Gard Dahl Gulichsen
10. mai. torsdag 18:00 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Lørenskog 3 Rema 1000 Ask Kg 9er B  
10. mai. torsdag 19:15 J13 2.div Gjerdrum  Strømmen  REMA 1000 Ask Kg 9er A Sondre Barbøl
13. mai. søndag 13:00 G14 7er Gjerdrum 2 7er Rælingen 2 7er Rema 1000 Ask Kg 7er B  
13. mai. søndag 13:00 J11 Avd 02 Gjerdrum  Nittedal 2 Rema 1000 Ask Kg 7er C Kristine Lindgreen
13. mai. søndag 14:15 J12 Avd 01 Gjerdrum  Frogner  REMA 1000 Ask Kg 9er A  
13. mai. søndag 15:30 G12 Avd 02 Gjerdrum 3 Lørenskog 5 Rema 1000 Ask Kg 9er B Sindre Sundstu
14. mai. fredag 19:30 J10 Avd 02 Gjerdrum Hvit Bjørkelangen Hvit Rema 1000 Ask Kg 7er C Jakob Huser
14. mai. mandag 17:15 G08 Avd 16 Gjerdrum Rød Sørumsand Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Dorthe Sand-Budilski
14. mai. mandag 17:45 G08 Avd 11 Gjerdrum Grønn Høland  Rema 1000 Ask Kg 5er B Live Marie Helt
14. mai. mandag 18:15 G08 Avd 16 Gjerdrum Hvit Sørumsand Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Sarah W. Thaysen
14. mai. mandag 18:15 G12 Avd 07 Gjerdrum 2 Eidsvold IF Rema 1000 Ask Kg 9er B  
16. mai. onsdag 17:15 G11 Avd 11 Gjerdrum  Lørenskog 2 Rema 1000 Ask Kg 7er A Yousef Elmansouri
16. mai. onsdag 17:15 G12 Avd 04 Gjerdrum  Hauerseter  Rema 1000 Ask Kg 9er B  
21. mai. mandag 17:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Gul Enebakk Blå Rema 1000 Ask Kg 5er A Trym Fagerheim
21. mai. mandag 18:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Blå Enebakk Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Szymon Szymonik
21. mai. mandag 18:30 G10 Avd 07 Gjerdrum Grønn Løvenstad Blå Rema 1000 Ask Kg 7er B Gard Dahl Gulichsen
22. mai. tirsdag 17:30 J08 Avd 04 Gjerdrum Hvit Fjellhamar Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Aurora T-Mork
22. mai. tirsdag 18:30 J13 2.div Gjerdrum  Aurskog/Finstadbru  REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
23. mai. onsdag 17:00 G08 Avd 16 Gjerdrum Rød Fet Blå Rema 1000 Ask Kg 5er A Erika Skovly
23. mai. onsdag 18:00 G08 Avd 16 Gjerdrum Hvit Fet Grønn Rema 1000 Ask Kg 5er A Kevin W. Aarstad
23. mai. onsdag 19:00 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Nittedal 2 REMA 1000 Ask Kg 9er A Henrik Huser
24. mai. torsdag 17:15 G10 Avd 12 Gjerdrum Blå Eidsvold IF Hvit Rema 1000 Ask Kg 7er D Jørgen V. Sæther
24. mai. torsdag 17:30 G09 Avd 05 Gjerdrum Blå Sørumsand Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Emma Lundborg
24. mai. torsdag 18:15 G11 Avd 06 Gjerdrum 2 Dal Rema 1000 Ask Kg 7er D Lucas Lago
24. mai. torsdag 18:30 G09 Avd 05 Gjerdrum Grønn Sørumsand Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Hanna Andreassen
24. mai. torsdag 19:00 J11 Avd 04 Gjerdrum 2 Blaker Rema 1000 Ask Kg 7er B Kristine Lindgreen
25. mai. fredag 18:00 J10 Avd 02 Gjerdrum Hvit Haga Rød Rema 1000 Ask Kg 7er C Yousef Elmansouri
25. mai. fredag 18:00 J11 Avd 02 Gjerdrum  Fet 2 Rema 1000 Ask Kg 7er A William Wøllo
27. mai. søndag 12:30 J09 Avd 01 Gjerdrum Rosa Hvam Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Mihajlo Bozanic
27. mai. søndag 13:00 G14 7er Gjerdrum 2 7er Bøn 7'er Rema 1000 Ask Kg 7er B  
27. mai. søndag 13:30 J09 Avd 01 Gjerdrum Turkis Hvam Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Jenny Sandvik Olsen
30. mai. onsdag 17:45 G11 Avd 11 Gjerdrum  Hvam 2 Rema 1000 Ask Kg 7er A Jakob Huser
31. mai. torsdag 17:30 G08 Avd 11 Gjerdrum Grønn Lillestrøm Blå Rema 1000 Ask Kg 5er B Juni Myntevik
31. mai. torsdag 18:15 G12 Avd 07 Gjerdrum 2 Fjellhamar 2 Rema 1000 Ask Kg 9er B  
1. jun. fredag 18:15 G10 Avd 12 Gjerdrum Blå Frogner Blå Rema 1000 Ask Kg 7er A Live Marie Helt
1. jun. fredag 19:15 G12 Avd 02 Gjerdrum 3 Rælingen 2 REMA 1000 Ask Kg 9er A  
1. jun. fredag 19:15 G12 Avd 04 Gjerdrum  Nannestad Rema 1000 Ask Kg 9er B Sindre Sundstu
2. jun. lørdag 13:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Hvit Lørenskog Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Dorthe Sand-Budilski
2. jun. lørdag 14:00 G09 Avd 06 Gjerdrum Gul Lørenskog Sort Rema 1000 Ask Kg 5er A Sarah W. Thaysen
3. jun. søndag 13:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Blå Rælingen Gul Rema 1000 Ask Kg 5er B Eirik Dokken
3. jun. søndag 14:30 G08 Avd 06 Gjerdrum Gul Rælingen Blå Rema 1000 Ask Kg 5er B Tilde Emilie Thu
4. jun. mandag 17:15 G09 Avd 05 Gjerdrum Blå Bjerke Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Emilie Rekdal
4. jun. mandag 18:15 G09 Avd 05 Gjerdrum Grønn Bjerke Blå Rema 1000 Ask Kg 5er A Trym Aglen Lunde
5. jun. tirsdag 18:15 G11 Avd 06 Gjerdrum 2 Holter 2 Rema 1000 Ask Kg 7er B Jørgen V. Sæther
5. jun. tirsdag 19:30 J12 Avd 01 Gjerdrum  Lørenskog  REMA 1000 Ask Kg 9er A  
6. jun. onsdag 17:30 G08 Avd 11 Gjerdrum Grønn Hvam Gul Rema 1000 Ask Kg 5er A Brage Minken
6. jun. onsdag 18:30 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Sørumsand  REMA 1000 Ask Kg 9er A  
7. jun. torsdag 17:30 G09 Avd 06 Gjerdrum Gul Rælingen Sort Rema 1000 Ask Kg 5er A Lukas Oterholt
7. jun. torsdag 18:30 G09 Avd 06 Gjerdrum Hvit Rælingen Grønn Rema 1000 Ask Kg 5er A Leander T. Melby
8. jun. fredag 18:30 J10 Avd 02 Gjerdrum Hvit Nittedal Hvit Rema 1000 Ask Kg 7er A Dorthe Sand-Budilski
11. jun. mandag 17:00 J09 Avd 01 Gjerdrum Turkis Kløfta Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Alva Kjærstad Larsen
11. jun. mandag 17:30 G14 7er Gjerdrum 2 7er Fjellhamar 3 7er Rema 1000 Ask Kg 7er C  
11. jun. mandag 17:30 J11 Avd 02 Gjerdrum  Frogner  Rema 1000 Ask Kg 7er D Lucas Lago
11. jun. mandag 18:00 J09 Avd 01 Gjerdrum Rosa Kløfta Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Ane Svee
12. jun. tirsdag 17:30 G12 Avd 02 Gjerdrum 3 Skedsmo 2 Rema 1000 Ask Kg 9er B  
12. jun. tirsdag 18:00 G08 Avd 06 Gjerdrum Blå Gjerdrum Gul Rema 1000 Ask Kg 5er A Elina Eriksen
12. jun. tirsdag 18:00 J08 Avd 04 Gjerdrum Hvit Fet Rød Rema 1000 Ask Kg 5er B Szymon Szymonik
12. jun. tirsdag 19:00 G09 Avd 05 Gjerdrum Blå Gjerdrum Grønn Rema 1000 Ask Kg 5er B Trym Fagerheim
13. jun. onsdag 17:15 G12 Avd 04 Gjerdrum  Ullensaker/Kisa 5 REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
13. jun. onsdag 18:45 G13 2.div avd 02 Gjerdrum  Eidsvold IF  REMA 1000 Ask Kg 9er A  
14. jun. torsdag 18:00 G08 Avd 16 Gjerdrum Hvit Gjerdrum Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Juni Myntevik
14. jun. torsdag 18:45 J13 2.div Gjerdrum  Høland + Rema 1000 Ask Kg 9er B William Jødahl
15. jun. fredag 15:00 J09 Avd 01 Gjerdrum Rosa Gjerdrum Turkis Rema 1000 Ask Kg 5er A Hanna Andreassen
15. jun. fredag 17:15 G11 Avd 11 Gjerdrum  Kløfta Rema 1000 Ask Kg 7er A Gard Dahl Gulichsen
15. jun. fredag 18:00 G10 Avd 07 Gjerdrum Grønn Gjelleråsen Gul Rema 1000 Ask Kg 7er B William Wøllo
15. jun. fredag 20:00 J12 Avd 01 Gjerdrum  Skedsmo REMA 1000 Ask Kg 9er A  
18. jun. mandag 18:00 G10 Avd 12 Gjerdrum Blå Bjerke Rød Rema 1000 Ask Kg 7er A Jakob Huser
18. jun. mandag 18:00 J11 Avd 04 Gjerdrum 2 Kløfta 2 Rema 1000 Ask Kg 7er B Jørgen V. Sæther
18. jun. mandag 18:15 G12 Avd 07 Gjerdrum 2 Kløfta 2 Rema 1000 Ask Kg 9er B  
19. jun. tirsdag 18:30 J10 Avd 02 Gjerdrum Hvit Skjetten Rød Rema 1000 Ask Kg 7er C Yousef Elmansouri
19. jun. tirsdag 18:30 J13 2.div Gjerdrum  Kurland + REMA 1000 Ask Kg 9er A Sindre Sundstu
20. jun. onsdag 18:00 J09 Avd 01 Gjerdrum Turkis Dal Rød Rema 1000 Ask Kg 5er A Live Marie Helt
20. jun. onsdag 19:00 J09 Avd 01 Gjerdrum Rosa Dal Hvit Rema 1000 Ask Kg 5er A Yousef Elmansouri
22. jun. fredag 17:45 G14 7er Gjerdrum 2 7er Sørumsand 2 7'er Rema 1000 Ask Kg 7er A  

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift