Vigra IL

Banedagbok Rota KGB

Banedagbok Rota KGB

Oppdatert 08. mai

Uke 18 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 30.04   Vigra GIGO - HaNo 9-er A-lag: trening 20.15
Tirsdag 01.05            
Onsdag 02.05     Internkamp: Junior mot Senior 18.30
Torsdag 03.05     G11: Vigra - Blindheim Gul A-lag: trening 19.30  
Fredag 04.05            
Lørdag 05.05            
Søndag 06.05 Kl. 14 - G12: Vigra - Spjelkavik FC      

 

Uke 19 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 07.05     G19: Vigra - Valder    
Tirsdag 08.05     J13: Vigra - Herd A-lag: trening 19.30
Onsdag 09.05     J14: Vigra - Godøy GOGI    
Torsdag 10.05 Kl. 14 - Vigra GIGO -  Brattvåg 2   A-lag: trening 19.30  
Fredag 11.05            
Lørdag 12.05            
Søndag 13.05            

 

Uke 20 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 14.05       A-lag: trening 19.30  
Tirsdag 15.05     G13: Vigra - Blindheim og J14: Vigra - Langevåg  
Onsdag 16.05 Seriekamp 18.30 - A-lag: Vigra - Giske
Torsdag 17.05       A-lag: trening 19.30  
Fredag 18.05   18.00 - J13: Vigra - Blindheim    
Lørdag 19.05            
Søndag 20.05            

 

Uke 21 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 21.05     G12: Vigra - Blindheim Blå A-lag: trening 20.00
Tirsdag 22.05     G11: Vigra - Sif/Hessa Sort og    G13: Vigra - Skodje 2 5'er  
Onsdag 23.05 Seriekamp 18.30 - A-lag: Vigra - Harøy
Torsdag 24.05     G10: Vigra - Ellingsøy og J09 Gul: Vigra - Spjelkavik Hvit A-lag: trening 20.00  
Fredag 25.05            
Lørdag 26.05            
Søndag 27.05            

 

Uke 22 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 28.05     G19: Vigra - Ørskog/Stordal A-lag: trening 20.15
Tirsdag 29.05     G12: Vigra - Rollon Blå og J14: Vigra - Valldal    
Onsdag 30.05     J10: Vigra Gul - Gurskøy (flyttes sannsynligvis til 29. mai i hallen) og J13: Vigra - Ellingsøy
Torsdag 31.05       A-lag: trening 19.30  
Fredag 01.06     Vigra GIGO - Ellingsøy 2  
Lørdag 02.06            
Søndag 03.06            

 

Uke 23 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 04.06       A-lag: trening 19.30  
Tirsdag 05.06     G10: Vigra - Valder blå og J10: Vigra Gul - Hovdebygda/Mork
Onsdag 06.06            
Torsdag 07.06       A-lag: trening 19.30  
Fredag 08.06            
Lørdag 09.06            
Søndag 10.06            

 

Uke 24 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 11.06     G19: Vigra - Sykkylven/SIL A-lag: trening etter G19-kampen
Tirsdag 12.06     G12: Vigra - Godøy og J14: Vigra - Sunnylven
Onsdag 13.06 Seriekamp 18.30 - A-lag: Vigra - Spjelkavik 2
Torsdag 14.06       A-lag: trening 19.30  
Fredag 15.06     G11: Vigra - Spjelkavik Svart
Lørdag 16.06            
Søndag 17.06            

 

Uke 25 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 18.06       A-lag: trening 19.30  
Tirsdag 19.06      G13: Vigra - Harøy    
Onsdag 20.06 Seriekamp 18.30 - A-lag: Vigra - Lepsøy
Torsdag 21.06     J10: Vigra Gul - Ravn og J09: Vigra Gul - Blindheim hvit A-lag: trening 19.30
Fredag 22.06     G16: Vigra GIGO - MSIL 9er    
Lørdag 23.06            
Søndag 24.06            

 

Uke 26 Rota stadion KGB
Tidspunkt 17.00-18.30 18.30-20.00 20.00-21.30
Dag Dato            
Mandag 25.06       A-lag: trening 19.30  
Tirsdag 26.06            
Onsdag 27.06            
Torsdag 28.06       A-lag: trening 19.30  
Fredag 29.06            
Lørdag 30.06            
Søndag 01.07            

 

 

HOVEDSPONSOR

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift