Nord-Odal IL

Banerekorder Prestberget

Banerekorder Prestberget
KVINNER
100 meter Sarah Marie Sanderud 12,43 Nord-Odal IL 18.03.2018
500 meter Annette Bjelkevik 42,54 Arendal SK 23.02.2001
1000 meter Annette Bjelkevik 1.26,84 Arendal SK 24.02.2001
1500 meter Annette Bjelkevik 2.13,12 Arendal SK 25.02.2001
3000 meter Anne Therese Tveter 4.43,56 IF Fram 24.02.2001
5000 meter Anne Therese Tveter 8.08,55 IF Fram 25.02.2001
10000 meter Thea Fløiten 22.18,24* Sand IF 28.02.2009
Mini 4-kamp Else Ragni Yttredal 192,205 Asker SK 06.02.1987
Sprint 4-kamp Heidi Skjeggestad 177,560 IF Fram 01.02.1987
2x500 meter Ellen Kathrine Lie 92,090 ASK 26.01.1996
 
 
MENN
100 Meter 10,32 Håkon Sæther Nord-Odal IL 17.01.2018
500 Meter 37,40 Pål Gravem Eidsvold TF 27.01.2002
1000 Meter 1.16,70 Rune Stordal Fana IL 24.02.2001
1500 Meter 1.56,30 Pål Gravem Eidsvold TF 27.01.2002
3000 Meter 4.28,37 Øystein Grødum Arendal SK 27.01.1996
5000 Meter 7.04,23 Remi Andre Hereide Fana IL 24.02.2001
10000 Meter 14.36,50 Reidar Bohlin Borgersen Geithus IL 25.02.2001
Liten 4-kamp 176,091 Johann Olav Koss Strømmen IF 06.02.1987
Mini 4-kamp 175,049 Runar Sanderud Sand IF 24.02.2007
Sprint 4-kamp 161,470 Roger Strøm IF Fram 01.02.1987
2x500 meter 82,490 Stian Dalen Sand IF 26.01.1996

 

 

KVINNER JUNIOR
100 meter 12,43 Sarah Marie Sanderud Nord-Odal IL 18.03.2018
500 meter 44,08 Heidi Skjeggestad IF Fram 02.02.1987
1000 meter 1.27,48 Heidi Skjeggestad IF Fram 01.02.1987
1500 meter 2.23,35 Lise Marie Braathen AFSK 27.01.1996
3000 meter 5.05,80 Lise Marie Braathen AFSK 28.01.1996
10000 meter 22.18,24* Thea Fløiten Sand IF 28.02.2009
Mini 4-kamp 192,205 Else Ragni Yttredal Asker SK 06.02.1987
Sprint 4-kamp 177,560 Heidi Skjeggestad IF Fram 01.02.1987
2x500 meter 92,090 Ellen Kathrine Lie ASK 26.01.1996

 

MENN JUNIOR
100 meter 10,32 Håkon Sæther Nord-Odal IL 17.01.2018
500 meter 39,88 Hallgeir Engebråten Nord-Odal IL 18.03.2018
1000 meter 1.20,95 Johann Olav Koss Strømmen IF 01.02.1987
1500 meter 2.08,14 Johann Olav Koss Strømmen IF 07.02.1987
3000 meter 4.28,37 Øystein Grødum Arendal SK 27.01.1996
5000 meter 7.40,33 Øystein Grødum Arendal SK 28.01.1996
10000 meter 18.42,51* Robin Nicolai Gruben Sand IF 28.02.2009
Liten 4-kamp 176,091 Johann Olav Koss Strømmen IF 06.02.1987
Mini 4-kamp 175,049 Runar Sanderud Sand IF 24.02.2007
Sprint 4-kamp 162,045 Johann Olav Koss Strømmen IF 01.02.1987
2x500 meter 82,490 Stian Dalen Sand IF 26.01.1996

* er oppnådd i fellesstart. Ingen andre junior menn, junior kvinner eller kvinner har gått distansen uten fellesstart.

 

                                  Nord-Odal IL

                                   Postboks 7

                                  2120 SAGSTUA

                                  post@no-il.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift