Drammens BK

Kontaktinfo 2016/2017

Kontaktinfo 2016/2017

Hovedstyret Drammens Ballklubb  2015 - 2016

Verv

Navn

Adresse

Postnr

Tlf. priv

Mobil tlf.

Mail adresser

Leder

Jorunn Tveten

Meieriveien 12 B

3023

32826688

90149283

jorunn.tveten@ebnett.no

Nestleder

Henning Bråten

Jonas Lies vei 22

3022

 

91635610

henning.braten@ebnett.no

Forretningsfører

Inger Helen Løkkeberg

Økonor: Tollbugt 115

 

 

95773416

inger@vingman.no

Sekretær

Tonje Heftye Theiste

Jonas Liesvei 58

3022

 

97713568

tonje_theiste@hotmail.com

Styremedlem

Monica Møller

Hotvetveien 45

3018

 

41328387

Mon-moe@ebnett.no

Styremedlem

Jan Michalsen

Capjonsgt 2

3019

 

40403113

jan@jamielektro.no

1. Vararepresentant

Tore Andersen

Hans Hansens vei 112

3021

32 83 50 97

93215042

tore@vanheusen.no

2. Vararepresentant

Erik Wilhelmsen

Sandebuktveien 184

3022

 

41508592

heber.wilhelmsen@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avdelingene

Verv

Navn

Adresse

Postnr

Tlf. priv

Mobil tlf.

Mail adresser

Leder fotball senior

Tom Styrmoe

Solbakken 31

3070 Sande

 

90537797

tomstyrmoe@hotmail.no

Leder fotball jr.

Gisle Fagerland  

 

 

98107360 theresegisle@hotmail.com

Leder Bandy

Line Rosef

 

 

 

95809687

line.rosef@nmbu.no

Leder Ski

Øystein Rognebakke    

 

91740640

rognebakke@heras.no

Leder Allidrett

Arild Indresand

 

 

 

40621031 ai@indresand.no

Leder Husstyret

Julie Nålby

Øren haveby 24

3023

 

90796078

Jnaalby@online.no

Leder Hyttestyret

Eivind Sandli

   

 

 

eivind.sandli@outlook.com

President DBK Eldres

Runar Bakken

Grønland 46

3045

32 26 01 83

91367530

runar@bakken-motor.no

Kontrollkomite

Bjørn Thoresen

Henrik Ibsens gt. 40

3022

32 82 22 12

91573954

bthoresen@ebnett.no

Æresbevisninger

Juul Arne Sandnes

Henrik Ibsensgate 20

3022

32 82 57 08

 

 

WEB ansvarlig

Christian Bye Møller

Øvre Ørengate 50

3023

  92013076

christian.bye.moller@ebnett.no

Daglig leder IFO

Hans Einar Ødegård

Sokkaveien 2

3018

 

95794327

Hanseinar.odegaard@gmail.com


Drammens Ballklubb
Gamborgs vei 5, 3022 Drammen
post@dbk.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift