Gresvik IF

Kontakt info

Kontakt info

Oppdatert: 06.06.2017

 
Kontaktliste med tillitsvalgte, trenere, lagledere og ansatte i GIF
HOVEDSTYRET 2017
Leder Tormod Hermansen 918 04 210 tormher@online.no 
Nestleder Cathrine Åneby 907 42 042 cathrine.aneby@hotmail.com
Sekretær Marianne Antonsen 901 87 028 mar-ant2@online.no 
Økonomiansvarlig      
Styremedlem Kjetil Føreid 990 94 986 kforeid@online.no
Styremedlem Fotball Arnie Johannesen 971 64 892 arnie@podium.no
Styremedlem Håndball Stig Grønvold 934 96 148 stig45@fibernett.net
Styremedlem Sykkel Pål Valbjørk 908 50 630 pal.valbjork@gmail.com 
Styremedlem Barneidrett Eivind Pettersen 922 67 396 eivind@europris.no

ANSATTE

Daglig leder GIF Morten Helminsen  932 78 333 gress-i@online.no
Renhold Heidi Knudsen    

FOTBALL

Leder Fotballavdelingen Arnie Johannesen 971 64 892 arnie@podium.no
Nestleder/Sekretær Hanne Louise Verbeek 932 12 633 hanne.verbeek@visma.no
Styremedlem arrangement Anne Lundblad 971 15 712 gumleguri@icloud.com
Styremedlem økonomi Frode Hansen 906 01 080 frohans6@online.no
Styremedlem senior Svein Halvorsen 412 22 177 s.a.halv@online.no
Styremedlem ungdom Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Styremedlem anlegg Geir Olavesen 950 25 452 geirolaves@hotmail.com
Trenerkoordinatorer fotball
Trenerkoordinator Joar Dahle 915 53 238 joarda@online.no
Keepertrener Odd Magne Gulbrandsen 942 22 287 omagu@start.no
Spesialtrener Vidar Kristoffersen 905 89 609  
Lagledere fotball
Old Boys Jon Olsen 911 47 519  
Senior Herrer Terje Hansen 905 27 299  
Junior Herrer Robert Frorud 977 07 230 robfror@yahoo.no
Gutter 01/02 Thor Gjerløw 951 48 899 tgjerlow@online.no
Gutter 03 Adler Enoksen 949 71 793 adler.enoksen@hotmail.com
Gutter 04 Anne Cecilie Mikkelsen 905 85 474 annececilie.mikkelsen@apotek1.no
Gutter 05 Raymond Hansen 908 81 488 raymhan3@online.no
Gutter 06 Anders Mikaelsen 976 60 069 andersmikano@hotmail.com
Gutter 07 Hanne Louise Verbeek 932 12 633 hanne.verbeek@visma.no
Gutter 08 Monicka Hegge 452 60 488 monicka@minwebside.com
Jenter 03 Henning Andre Hansen 905 78 153 henning.andre.hansen@integrasjonspartner.no
Jenter 05 Anders Lindskog 480 40 343 anders.lindskog@fredfiber.net
Jenter 07 Anne Cecilie Mikkelsen 905 85 474 annececilie.mikkelsen@apotek1.no
Trenere fotball
Senior Markus Ringberg 482 98 391 maringb@hotmail.com
Junior Lagoni Hansen 405 24 290 fjeder99@hotmail.com
Gutter 01/02 Elvis Alimanovic 930 02 883 elvisiho@hotmail.com
Gutter 03 Tore Martinsen 412 04 752 Tore@advokat-bm.no
Gutter 04 Thomas Thorbjørnsen 909 10 556 thothorb@gmail.com
Gutter 05 Raymond Hansen 908 81 488 raymhan3@online.no
Gutter 06 Christoffer Johansen 948 02 469 christoffer.johansen@europris.no
Gutter 07 Brian West 924 31 171 brianwest17@gmail.com
Gutter 08 Stein-Torry Kongsberg 474 50 590 stein-torry@hotmail.com​

HÅNDBALL

Leder Håndballavdelingen Stig Grønvold 934 96 148  stig45@fibernett.net
Styremedlem   Monica Engdal 977 30 981 moengdal@online.no
Styremedlem   Adler Enoksen 949 71 793 adler.enoksen@hotmail.com
Styremedlem Arrangementsansvarlig Andreas Lea 916 73 693 andr-lea@online.no
Styremedlem Oppstartsansvarlig Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Styremedlem Karoline Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Styremedlem økonomi Petter Agerup 994 95 949 petter.agerup@nortura.no
Styremedlem Jon Røed 991 17 080  jon@bercato.no
Styremedlem Christoffer Staat 979 91 640 chst@eimskip.no
Trenerkoordinatorer håndball
Trenerkoordinator 13-19 år      
Trenerkoordinator  8-12 år Karoline Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Lagledere håndball
Senior damer - Kontakt Martine Zimmermann 994 80 069  
Senior damer - Kontakt 2 Marthe Hauge 995 00 565 marthelh@hotmail.com
Jenter 18 Ketil Berg Olsen 958 91 790 ketols@so-hf.no;   kebolsen@fredfiber.net
Jenter 01 Monica Engdal 977 30 981 moengdal@online.no
Jenter 02 Stian Jacobsen 948 70 768 stian@trucktech.no
Jenter 03 Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Gutter 03 Adler Enoksen 949 71 793 adler.enoksen@hotmail.com
Jenter 04 Anita Edvardsen 416 66 812 anita.edvardsen@yahoo.no
Jenter 05 Susanne Gillingsrud Karlsen 404 41 615 susannegk@ostfoldfk.no
Jenter 06 Cecilie Andresen 977 61 241 cecvnils@online.no
Jenter 07 Knut Guldbrandsen 911 16 373 knut@m-tools.no
Jenter 08 Hilde Molund    
Trenere håndball
Senior damer Anders Pollen 400 71 760 anderspollen@hotmail.com
Jenter 18 Nina Jensen 986 30 993 ninajensen7879@gmail.com
Jenter 01 Anette Tvete Sørlie 482 29 199 tvete89@gmail.com
Jenter 02 - Hovedtrener Thomas Olseng 414 45 559 thomas.olseng@gmail.com
Jenter 02 - Hjelpetrener Marthe Hauge 995 00 565 marthelh@hotmail.com
Jenter 03 Cathrine Åneby 907 42 042 cathrine.aneby@hotmail.com
Jenter 03 Alexander Martinsen 951 84 092 pamartin@fibernett.net
Jenter 04 Karoline Helminsen 934 46 549 karo.hel@hotmail.com
Jenter 05 Caroline Mathisen 469 03 002 carolinejosefinee@hotmail.com
Jenter 06 Aisa Karahasan 472 52 862 iskarah@online.no
Jenter 07 Stig Gjevikhaug    
Jenter 07 Susanne Hansen    

SYKKEL

Leder Sykkelavdelingen Pål Valbjørk 908 50 630 pal.valbjork@gmail.com
Nestleder Rasmus Leiro 482 99 021 rasmus.leiro@gmail.com
Sekretær Marius Larsen 926 58 119 mariusl@gmail.com
Styremedlem Hanne Holmstrøm 900 36 852 hanne.holmstrom@gmail.com
Styremedlem      
Styremedlem Stian Torgersen 917 51 218 stian_te@hotmail.com

BARNEIDRETT

Leder Barneidrettsgruppa Eivind Pettersen 922 67 396 eivind@europris.no
Styremedlem 2011 Trine Vehler Dahle 957 95 199 trine_vehler@hotmail.com
Styremedlem 2010 Lill Mari Ullerud 995 05 860 lul@sifag.no
Styremedlem 2009 Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Styremedlem 2010      
Styremedlem 2011 Daniel Trandum 971 23 499 daniel.trandum@dahl.no
Fagansvarlig
Fagansvarlig Barneidrett Silje Lægreid 482 73 619 silje_legreid@hotmail.com
Lagledere og trenere
Gutter 09 - Lagleder Joakim Kjellvik 907 76 333 joakimkj@online.no
Gutter 09 - Trener Silje Lægreid 482 73 619 Silje_legreid@hotmail.com
Gutter 09 - Trener Frode Rene Johansen 414 19 661 froderene.johansen@bos.no
Jenter 09 - Lagleder og trener Trond Sveberg 913 61 327 trosvebe@online.no
Jenter 09 - Trener Elisabeth Andresen 980 10 301 lenafjellet@hotmail.com
Gutter 10 - Lagleder og trener Eivind Pettersen 922 67 396 eivind@europris.no
Gutter 10 - Trener Geir Knutsen 970 29 468 gedda76@yahoo.no
Jenter 10 - Lagleder og trener Lill Mari Ullerud 995 05 860 lul@sifag.no
Jenter 10 - Trener Thor Øyvind Stene 995 88 258 thor@stenestaal.no
Gutter 11 - Lagleder og trener Trine Vehler Dahle 957 95 199 trine_vehler@hotmail.com
Gutter 11 - Trener      
Jenter 11 - Lagleder Paul Hem 471 73 586 paulemann@live.no
Jenter 11 - Trener Trine Forsetlund 958 36 149 trine@forsetlund.no

RÅD, UTVALG OG KOMITEER

Medaljeråd
Leder Gunnar Femtehjell 952 84 755  
Medlem Kåre Johansen 954 99 664  
Medlem Kjell Ådne Hansen 905 25 112  
Medlem Arve Paulsen 416 92 800  
Husstyret
Leder Husstyret Morten Helminsen  932 78 333 gress-i@online.no
Medlem Arve Paulsen 416 92 800  
Medlem Kåre Johansen  954 99 664  
Medlem Gunnar Femtehjell 952 84 755  
Medlem Einar Torgersen 988 61 259  
Medlem Dag Jostem 473 81 792  
Valgkomite
Leder Eilev Pettersen 957 67 228 eilev.pettersen@c2i.net
Medlem Fotball Morten Køllis Johannessen 483 25 512 morten@nett-tjenester.net
Medlem Håndball Monica Engdal 977 30 981 moengdal@online.no
Varamedlem (fra sykkel eller BIG)      
Kontrollkomité
Medlem Eivind Ålerød 913 05 980 eivind.alerod@nordea.no
Medlem Hilde Rossing 924 05 374 hiro@cowi.no
Varamedlem Tor Atle Åslie 915 47 519  
Varamedlem      

Adresse: Trondalsveien 31, 1621 Gressvik
E-mail:
gress-i@online.no
Telefon: 93 27 83 33

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products