Viking FK

Lagsider

Lagsider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Andre arrangement

Stine Marie
Emilsen
(45446185)

Jan Olav
Pedersen
(92632658)
2 ADM utlei

Jan Olav
Pedersen
(92632658)
3 VET-1

Jens Arne
Thorsen
(90077909)
4 ALAG OBOS ligaen

Bjarte Andre Lunde
Aarsheim
(95790477)
5 REK 3 divisjon

Jone
Kleppa
(99317870)

Leif
Oftedal
(94675624)

Hugo
Vicente

Thomas
Pereira
(98280905)
6 HC-1
Tir 20:00- 21:00 Lille Wembley

Asbjørn
Waage
(98203760)
7 JRD Talent

Bengt
Georgsen
(96911022)

Helge
Aune
(91169038)
8 JR G18 Nasjonal Elite

Thomas
Pereira
(98280905)

Jone
Heggheim
(911 15 964)

Hans Petter
Jørgensen
(91630546)

Hugo
Vicente
9 JR Talent

Jostein
Husebø
(90946747)
10 JR UG + Nasjonal
Tor 16:00- 17:30 Vestbanen

Hugo
Vicente

Jone
Heggheim
(911 15 964)

Hans Petter
Jørgensen
(91630546)

Jone
Kleppa
(99317870)

Thomas
Pereira
(98280905)
11 JR-2
Man 20:30- 22:00 Vestbanen
Ons 20:00- 21:00 Lille Wembley
Tor 20:30- 22:00 Vestbanen

Egil C.
Svela
(45272947)

Bjørn Gunnar
Sæbø
(99293644)

Lars Ola
Solstad
(95180000)
12 JR-3
Man 19:00- 20:30 Vestbanen
Tor 19:00- 20:30 Vestbanen

Anders
Thingbø
(93488385)

Karton
Nilsen
(41536504)

Roald
Kommedal
(41654269)
13 JR-4

Christian
Hagemann
(90947091)
14 G16 Talent

Jone
Heggheim
(911 15 964)

Sissel Rhode
Garder
(98880855)
15 G16 Talent
Tir 16:00- 17:30 Vestbanen
Tor 17:30- 19:00 Vestbanen
Fre 16:00- 18:00 Vestbanen

Carl Gunnar
Gundersen
(41559360)
16 G16 Talent

Gaute
Schei
(41685870)
17 G16 Talent
Tir 16:00- 17:30 Vestbanen
Tor 17:30- 19:00 Vestbanen
Fre 16:00- 18:00 Vestbanen

Espen
Andersen
(91800520)
18 G16-2
Søn 20:00- 21:30 Vestbanen
Søn 20:00- 21:30 Vestbanen
Man 19:00- 20:30 Vestbanen
Tor 19:00- 20:30 Vestbanen

Steinar
Lerstøl
(99575058)

Arne
Nordhagen
(47287385)

Henning
Schutz
(48997080)

Mikkel
Fjeldheim
(95119750)
19 G16-3

Arne
Nordhagen
(47287385)

Henning
Schutz
(48997080)

Mikkel
Fjeldheim
(95119750)
20 J16 Talent
Søn 18:30- 20:00 Vestbanen
Man 17:00- 18:30 Lassa kunstgress 1
Tir 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Ons 19:00- 20:30 Lassa kunstgress 1

Bengt
Staveland
(91126572)

Kjetil
Djuve
(92282081)

Vebjørn
Johansen
21 J16-2
Tir 20:30- 22:00 Vestbanen
Ons 17:30- 19:00 Lassa kunstgress 1
Tor 20:30- 22:00 Vestbanen

Dag Bjarne
Hetland
(93083877)

Morten
Eskeland
(90215440)

Roar
Fosse
(93402536)

May-Britt Syltern
Nerland
(93602355)

Bjørn
Serck-Hanssen
(91680713)

Vidar
kristensen
(90255340)

Cornelius
Middelthon
(95102028)
22 J16-3

Dag Bjarne
Hetland
(93083877)

Nina Eilen
Guldbrandsen
(92415086)

Roar
Fosse
(93402536)

Bjørn
Serck-Hanssen
(91680713)

Ole Johan
Askeland
(95798260)
23 G15 Elite

Rune
Bertelsen
(92806290)

Eirik
Egeskog
(46917899)
24 G15 Talent (krets G16-1)
Tir 16:00- 17:30 Vestbanen
Ons 16:30- 18:00 Vestbanen
Fre 16:00- 18:00 Vestbanen
Lør 11:00- 12:30 Vestbanen

Rune
Bertelsen
(92806290)

Eirik
Egeskog
(46917899)

Gaute
Schei
(41685870)
25 G15 Lag 2
Søn 17:00- 19:00 SIF Stadion
Søn 17:00- 18:30 Lille Wembley
Ons 18:00- 19:30 Vestbanen
Tor 18:30- 20:00 Tastaveden Kunstgress

Jon Trygve
Stokka
(91646434)

Erik Johan
Samuelsen
(91384280)

Ove
Tengesdal
(47011876)

Henrik Haave
Nilsen
(90553367)

Odd Rune
Skilbrei
(40615750)
26 DAMER A-lag
Søn 18:30- 20:00 Vestbanen
Man 17:00- 18:30 Lassa kunstgress 1
Tir 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Ons 19:00- 20:30 Lassa kunstgress 1

Lill
Erlandsen
(90873838)

Jon-Erik
Haaland
(99097700)

Bengt
Georgsen
(96911022)

Egil Johan
Østenstad
(97181600)
27 SG14 Talent (Krets G15-1)
Man 16:30- 18:00 Vestbanen
Tir 17:00- 18:30 Randaberg Arena
Ons 16:30- 18:00 Vestbanen
Lør 11:00- 12:30 Vestbanen

Sidsel Nyheim
Grytnes
(94867826)

Baard
Finnesand
(98670260)

Marius Torstrup
Kloster
(48098885)
28 SG14 Lag 2 og 3
Ons 19:30- 21:00 Vestbanen

Asgeir Bøe
Sand
(94643256)

Jan Ole
Eik
(48188382)

Stein Erik
Opheim
(95911354)

Gaute Løvset
Welle
(92252658)

Linda
Øverland
(45511733)

Waldemar
Pettersen
(47331028)
29 SJ14 UG
Man 19:00- 20:30 Tastaveden Kunstgress
Tir 18:30- 20:00 Randaberg Arena
Ons 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress

Kenneth Ronald
Milne
(95742755)

Inger-Lise
Falck
(99254046)

Helge
Aune
(91169038)

Vebjørn
Johansen
30 SG13 Talent ( krets 14-1)
Man 16:30- 18:00 Vestbanen
Tir 17:00- 18:30 Randaberg Arena
Ons 18:00- 19:30 Vestbanen
Lør 16:30- 18:00 Vestbanen

Siv
Markussen
(90213086)

Eirik
Myhre
(97582517)

Madiou
Konate
(92266902)
31 SG13 Lag 2
Søn 17:00- 18:30 Vestbanen
Tir 19:00- 20:30 Vestbanen
Tor 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress

Heidi
Skare
(41635415)

Gaute
Brynie
(99224115)

Nabil
Saoula
(90068697)

Alf
Torstensen
(48193065)
32 SG13-3

Tom Ole
Dalsrud
(92261334)

Rune
Giske
(98810455)
33 SG13 lag 5 og 6

Helge
Torgersen
(93037630)

Matt
Hammond
(94478019)

Ragnhild
Sviland
(97708915)

Jenny Linn
Torgersen
(45608777)

Arne
Nordhagen
(47287385)
34 SJ13 Lag 1 og 2
Tir 17:30- 19:00 Vestbanen

Roger
Verstad
(91644397)

Marita
Skogen
(93653041)

Roar
Fosse
(93402536)

Elin
Haarr

Christopher
Jones
(92662640)
35 LG12-1
Tir 18:00- 19:30 Tastaveden Kunstgress

Stein Tengs
Arnestad
(97014105)

Christian
Hagemann
(90947091)

Odd Eirik
Steen

Hege
Samuelsen
(91716101)

Stig Lunde
Botnen
(90597946)
36 LG12 Lag 3 og 5
Tir 18:30- 20:00 Tastaveden Kunstgress
Ons 18:30- 20:00 Tastaveden Kunstgress

Christine Dam
Bendiksen
(48365670)

Ivar
Rettedal
(91823964)

Stein Inge
Løvlund
(90865841)

Terje
Eide
(91142956)

Roger
Kalvatn
(92404345)
37 LG12-4
Man 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress
Tir 18:00- 19:00 Randaberg Arena

Odd Berge
Førland
(45873924)

Paal
Johansen
(95832881)
38 LG12 Krets G13-1 (UG2006)

Stig Lunde
Botnen
(90597946)

Kim Andre
Pedersen
(99509440)
39 LJ12 Lag 1 ,2 og 3
Tir 17:30- 19:00 Vestbanen

Finn
Lea
(99268074)

Svend Erik
Pettersson
(95239830)

Silje
Andresen
(93882324)

Helene
Strand
(92613815)

Stein Tjelta
Håvardstein
(91528334)

Espen
Sørskår
(47890055)

Kenneth Ronald
Milne
(95742755)

Nina Karin Amdal
Fiskaaen
(98226564)

Ingvild
Klaveness
(91673389)

Gyri Haave
Nilsen
(95700516)

Nick
Hegreberg
(97151917)
40 LG11-1
Ons 18:00- 19:00 Lille Wembley

Fredrik
Tunge
(41171700)

Harald
Lunde
(90610739)

Richard
Hermes
(90925341)
41 LG11-2
Ons 17:00- 18:00 Lille Wembley

Nanna Maria
Juliusdotter
(97416673)

Mikael
Thorarensen
(90067165)

Alain Michel Claude
Fassotte
(92061116)
42 LG11-4
Ons 18:00- 19:30 Lille Wembley

Ole Morten
Dreyer
(91147116)

Petter Harald
Lindby
(93024292)

Torbjørn
Frøystein
(92488517)
43 LG11-5
Ons 17:00- 18:00 Lille Wembley

Silje
Halvorsen
(93202591)

Tom Erik
Olsen
44 MG10 Lag 1 og 5
Man 18:00- 19:00 Lille Wembley

Nicolas Y.A.
Taban
(93452781)

Inger
Vadla
(99369461)

Vibeke
Rønneberg
(90042611)

Eirik
Sønneland
(91709017)

Kenneth
Thorsen
(93648643)
45 MG10-2
Man 19:00- 20:00 Lille Wembley

Dag
Omre
(955224148)

Per Kristian
Ramsland
(95760601)

Livar
Melhus
(95160296)

Knut Egil G.
Sæther
(92484448)
46 MG10-3
Man 18:00- 19:00 Lille Wembley

Olav
Langeid
(90643202)

Sven-Erik
Bergman
(40454531)

Oddmund Petter
Aasen
(48151332)
47 MJ10 lag 1
Tor 17:00- 18:00 Lille Wembley

Hanne
Brudal
(97070084)

Lucas A.
Ims
(97166583)

Ole
Langeland
(48271731)

Baard
Slaattelid
(91610082)

Alf Rune
Svee
(99312388)
48 MG9 lag 1 og 4
Tir 17:00- 18:00 Bingen
Tir 18:00- 19:00 Lille Wembley

Thomas Allan
Nygaard
(93411268)

Petter
Montagu-Pettersen
(93420881)

Frode W.
Idsøe
(97500589)

Cathrine
Tanberg
(47540548)

Christopher Alexander
Tanberg
49 MG9 lag 2 og 3
Tir 18:00- 19:00 Lille Wembley
Tor 18:00- 19:00 Bingen

Jørgen
Moe
(90212956)

Tove Sæther
Hagland
(48113712)

Ellef
Ellefsen
(92255949)

Erlend
Frafjord
(91681928)
50 MG9-5

Kjartan
Hjorteland
(91633275)

Martin
Sande
(97756220)
51 MG9-6
Man 18:00- 19:00 Bingen

Erik Hervik
Osmundsen
(95149849)

Kristian
Fosse
(95287158)

Stian
Samuelsen
(45915289)
52 MJ9-1

Ingvild
Marthinussen
(97521701)

Roar
Jørgensen
(99361826)

Øystein
Johnsen
(92802625)

Ingvild
Klaveness
(91673389)

Kjetil Lønne
Nilsen
(92661026)
53 MG8 lag 1 og 5

Kjartan Christiansen
Møller
(94882770)

Leif Arild
Aamodt
(48899101)

Elisabeth
Rettedal
(48180616)

Håvard Nordberg

(92050368)

Erik
Hilden
(99562489)
54 MG8 lag 2 og 4
Ons 18:00- 19:00 Bingen

Torgeir
Fiskum
(41571871)

Tove Lise
Haugsbakk
(93092540)

Liv Almås
Carlsen
(97148827)

Finn
Ramsland
(91333388)

Boge Aabø
Parker
(90125496)
55 MG8-3

Silje Hanum
Padøy
(97179956)

Runar
Austrheim
(41858205)

Nils Petter
Norheim
(48105989)

Ørjan Konradsen
Olsen
(48019755)
56 MG7-1

Kjetil
Pedersen
(95171584)

Tor
Thorvaldsen
(97665979)

Hanne Hanasand
Moen
(94486017)

Kai Jim
Refsnes
(98265422)

Harald
Lunde
(90610739)

Alf Rune
Svee
(99312388)

Helge
Torgersen
(93037630)

Erlend
Gjertsen
(90815544)

Terje
Galta
(99018012)
57 SPU 13-16 år

Roger
Nilsen
(90022999)
58 SPU Fotballskole

Mats
Ullereng
(95911524)
59 MG6-1

Ingvild
Ekkje
(99274273)

Erling
Natvig
(99251794)

Mustapha
Zater
(93959289)

2016©Viking FK, Ansvarlig Redaktør: Rune Bertelsen og Lars Kalvig
Kopiering
 av innhold er ikke tillatt uten avtale med Viking FK

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift