Viking FK

Lagsider

Lagsider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Andre arrangement

Jan Olav
Pedersen
(92632658)

Stine Marie
Emilsen
(45446185)
2 ADM utlei

Jan Olav
Pedersen
(92632658)
3 VET-1
Tir 20:00- 21:00 Lille Wembley

Jens Arne
Thorsen
(90077909)
4 G19 Elite
Tor 16:00- 17:30 Vestbanen

Jone
Kleppa
(99317870)

Thomas
Pereira
(98280905)
5 ALAG Tippeligaen

Bjarte Andre Lunde
Aarsheim
(95790477)
6 REK 3 divisjon

Leif
Oftedal
(94675624)
7 HC-1
Tir 20:00- 21:00 Lille Wembley

Asbjørn
Waage
(91873999)
8 JR Talent

Jostein
Husebø
(90946747)

Espen
Andersen
(91800520)

Mats
Ullereng
(95911524)
9 JR-2
Man 20:00- 21:30 Vestbanen
Tor 20:45- 22:00 Vestbanen

Mads
Hembre
(91183428)

Bjørn Gunnar
Sæbø
(99293644)

Egil C.
Svela
(45272947)

Lars Ola
Solstad
(95180000)
10 JR 7'er

Egil C.
Svela
(45272947)
11 JR-4

Christian
Hagemann
(90947091)
12 G16 Talent

Jostein
Husebø
(90946747)
13 G16 Talent
Tir 16:30- 18:00 Vestbanen
Ons 16:30- 18:00 Vestbanen
Fre 17:00- 18:30 Vestbanen

Jone
Heggheim
(911 15 964)

Espen
Andersen
(91800520)
14 G16-2
Man 20:00- 21:30 Tastaveden Kunstgress
Tor 20:00- 21:30 Lille Wembley

Karton
Nilsen
(41536504)

Anders
Thingbø
(93488385)

Sverre
Gloppen
(95995700)

Roald
Kommedal
(41654269)
15 G16-3
Man 20:00- 21:30 Tastaveden Kunstgress
Link

Morten Schiefloe
Wendelborg
(48072712)
16 J16 Talent
Man 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Tir 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Tor 19:30- 21:00 Gressbanen

Bengt
Georgsen
(40677417)

Ulf
Karlsen
(45435760)

Helge
Aune
(91169038)
17 J16-2
Tor 19:00- 20:30 Vestbanen

May-Britt Syltern
Nerland
(93602355)

Roar
Fosse
(93402536)

Nina Eilen
Guldbrandsen
(92415086)

Morten
Eskeland
(90215440)

Dag Bjarne
Hetland
(93083877)

Ole Johan
Askeland
(95798260)

Ida Lorentze
Vik
(98816112)

Cornelius
Middelthon
(95102028)
18 J16-3
Tor 19:00- 20:30 Vestbanen

Cornelius
Middelthon
(95102028)

Morten
Eskeland
(90215440)

Nina Eilen
Guldbrandsen
(92415086)

Ida Lorentze
Vik
(98816112)

Dag Bjarne
Hetland
(93083877)

May-Britt Syltern
Nerland
(93602355)

Ole Johan
Askeland
(95798260)
19 G15 Talent

Sissel Rhode
Garder
(98880855)

Jone
Heggheim
(911 15 964)
20 G15 Talent
Tir 16:30- 18:00 Vestbanen
Ons 16:00- 17:30 SIF Stadion
Ons 16:30- 18:00 Vestbanen
Tor 16:30- 18:00 Vikinghuset treningssal
Fre 17:00- 18:30 Vestbanen

Carl Gunnar
Gundersen
(41559360)
21 G15 Talent

Gaute
Schei
(41685870)
22 G15 Talent
Tir 16:30- 18:00 Vestbanen
Ons 16:00- 17:30 SIF Stadion
Ons 16:30- 18:00 Vestbanen
Tor 16:30- 18:00 Vikinghuset treningssal
Fre 17:00- 18:30 Vestbanen

Gaute
Schei
(41685870)
23 G15-2
Søn 20:00- 21:30 Vestbanen
Man 18:30- 20:00 Vestbanen
Tor 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress

Henning
Schutz
(48997080)

Arne
Nordhagen
(47287385)

Steinar
Lerstøl
(99575058)

Mikkel
Fjeldheim
(95119750)
24 G15-3
Søn 20:00- 21:30 Vestbanen
Man 18:30- 20:00 Vestbanen
Tor 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress

Henning
Schutz
(48997080)

Arne
Nordhagen
(47287385)

Mikkel
Fjeldheim
(95119750)
25 DAMER A-lag
Søn 14:00- 15:30 Vestbanen
Man 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Tir 20:00- 21:30 Vestbanen
Ons 19:00- 20:30 Lassa kunstgress 1
Tor 19:30- 21:00 Gressbanen
Tor 20:00- 21:30 Vestbanen

Jon-Erik
Haaland
(99097700)

Liv Marit
Klausen
(48098524)

Lill
Erlandsen
(90873838)

Ulf
Karlsen
(45435760)

Egil Johan
Østenstad
(97181600)
26 SG14 Elite

Eirik
Egeskog
(46917899)

Rune
Bertelsen
(92806290)
27 SG14 Talent (krets G15-1)
Man 16:00- 18:00 Lille Wembley
Man 16:30- 18:00 Vestbanen

Rune
Bertelsen
(92806290)

Baard
Finnesand
(98670260)
28 SG14 Lag 2 og 3
Søn 17:00- 18:30 Tastaveden Kunstgress
Man 18:30- 20:00 Tastaveden Kunstgress

Odd Rune
Skilbrei
(40615750)

Rolf
Mikkelsen
(93833049)

Erik Johan
Samuelsen
(91384280)

Eirik Børge Sletaker
Nilsen
(90553367)

Jon Trygve
Stokka
(91646434)

Kjell-Inge
Gade
(48242594)
29 SG14 9'er

Jon Trygve
Stokka
(91646434)
30 SJ14 Talent
Søn 18:30- 20:00 Vestbanen
Man 17:30- 19:00 Lassa kunstgress 1
Tir 18:30- 20:00 Lassa kunstgress 1
Tor 17:30- 19:00 Lille Wembley
Tor 19:00- 20:30 Gressbanen

Kenneth Ronald
Milne
(95742755)

Inger-Lise
Falck
(99254046)

Egil Thomas
Andersen
(90939905)
31 SJ14-2
Tir 18:00- 20:00 Tastaveden Kunstgress
Tor 17:30- 19:00 Vestbanen

Grethe
Simonsen
(99257788)

Bjørn
Serck-Hanssen
(91680713)

Graham
Hill
(97577833)
32 SG13 Talent (Krets G14-1)
Tor 17:30- 19:00 Vestbanen

Sidsel Nyheim
Grytnes
(94867826)

Hugo
Vicente
33 SG13 Lag 2 og 3
Ons 18:00- 19:30 Tastaveden Kunstgress

Gaute Løvset
Welle
(92252658)

Stein Erik
Opheim
(95911354)

Jan Ole
Eik
(48188382)

Ståle
Kristiansen
(95291488)

Asgeir Bøe
Sand
(94643256)

Waldemar
Pettersen
(47331028)
34 SJ13 lag 1 og 2
Tor 18:30- 20:00 Vestbanen

Laurie
Scott
(95084829)

Sturla
Malde
(97548503)

Kenneth Ronald
Milne
(95742755)
35 SJ13 Roger N UG Gruppe
Tir 18:00- 19:00 Tastaveden Kunstgress

Roger
Nilsen
(90022999)
36 LG12 Lag 2
Tir 17:00- 18:00 Lille Wembley

Nabil
Saoula
(90068697)

Gaute
Brynie
(99224115)

Heidi
Skare
(41635415)

Alf
Torstensen
(48193065)
37 LG12-3
Tir 18:00- 19:00 Lille Wembley
Ons 18:00- 19:00 Lille Wembley

Oddmund Petter
Aasen
(48151332)

Tom Ole
Dalsrud
(92261334)

Rune
Giske
(98810455)
38 LG12-4
Tir 18:00- 19:00 Lille Wembley
Ons 18:00- 19:00 Lille Wembley

Siv
Markussen
(90213086)

Roar
Høydal
(41582278)

Vidar
kristensen
(90255340)
39 LG12 lag 5 og 6
Man 18:00- 19:00 Lille Wembley
Ons 19:00- 20:00 Lille Wembley

Jenny Linn
Torgersen
(45608777)

Ragnhild
Sviland
(97708915)

Matt
Hammond
(94478019)

Helge
Torgersen
(93037630)

Arne
Nordhagen
(47287385)
40 LJ12 Lag 1 og 2
Man 19:00- 20:00 Lille Wembley
Tir 18:30- 20:30 Vikinghuset 1etg.

Marita
Skogen
(93653041)

Roger
Verstad
(91644397)
41 LG11 lag 1 og 2
Ons 18:00- 19:00 Lille Wembley

Christian
Hagemann
(90947091)

Stein Tengs
Arnestad
(97014105)

Leif Egil
Inderberg
(90745808)

Stig Lunde
Botnen
(90597946)
42 LG11 Lag 3 og 5
Tir 19:00- 20:00 Lille Wembley
Ons 17:30- 19:00 Lassa kunstgress 1

Roger
Kalvatn
(92404345)

Terje
Eide
(91142956)

Stein Inge
Løvlund
(90865841)

Ivar
Rettedal
(91823964)

Frode
Reime
(96203033)

Christine Dam
Bendiksen
(48365670)

Eirik
Myhre
(97582517)
43 LG11-4
Søn 18:00- 19:30 Lille Wembley
Man 18:30- 20:00 Vestbanen
Man 19:00- 20:30 Gressbanen
Tir 19:00- 20:00 Vestbanen

Heidi Elisabeth
Hamre
(99030543)

Odd Berge
Førland
(45873924)

Paal
Johansen
(98109431)
44 LJ11 Lag 1 ,2 og 3
Tir 19:00- 20:00 Gressbanen
Tir 19:00- 20:00 Vestbanen

Espen
Sørskår
(47890055)

Hanne
Smedvig
(95443763)

Stein Tjelta
Håvardstein
(91528334)

Helene
Strand
(92613815)

Silje
Andresen
(93882324)

Svend Erik
Pettersson
(95239830)

Finn
Lea
(99268074)

Nick
Hegreberg
(97151917)
45 MG10-1
Ons 18:00- 19:00 Gressbanen
Ons 18:00- 19:00 Vestbanen

Harald
Lunde
(90610739)

Fredrik
Tunge
(41171700)

Richard
Hermes
(90925341)
46 MG10-2
Ons 18:00- 19:00 Gressbanen
Ons 18:00- 19:00 Vestbanen

Nanna Maria
Juliusdotter
(97416673)

Kjetil
Knutsen
(99272205)
47 MG10-4
Ons 18:00- 19:00 Gressbanen
Ons 18:00- 19:00 Vestbanen

Petter Harald
Lindby
(93024292)

Ole Morten
Dreyer
(91147116)

Torbjørn
Frøystein
(92488517)
48 MG10-5
Ons 18:00- 19:00 Gressbanen
Ons 18:00- 19:00 Vestbanen

Tom Erik
Olsen

Silje
Henriksen
(93202591)
49 MG9 Lag 1 og 5
Man 17:30- 18:30 Tastaveden Kunstgress

Inger
Vadla
(99369461)

Kenneth
Thorsen
(93648643)

Nicolas Y.A.
Taban
(93452781)

Svein Roald Laland
Usken
(47247032)
50 MG9-2

Per Kristian
Ramsland
(95760601)

Dag
Omre
(955224148)

Per Andre
Rykhus
(47504050)

Knut Egil G.
Sæther
(92484448)
51 MG9-3
Man 17:00- 18:30 Lassa kunstgress 1

Sven-Erik
Bergman
(40454531)

Olav
Langeid
(90643202)

Oddmund Petter
Aasen
(48151332)
52 MG9-6

Rune
Ophus
(90682489)

Anders
Oppedal
(95074763)

Livar
Melhus
(95160296)

Keyvan
Shahimi
(47271630)
53 MJ9 lag 1
Ons 17:30- 18:30 Lassa kunstgress 1

Baard
Slaattelid
(91610082)

Ole
Langeland
(48271731)

Lucas A.
Ims
(97166583)

Hanne
Brudal
(97070084)

Alf Rune
Svee
(99312388)
54 MG8 lag 1 og 4

Cathrine
Tanberg
(47540548)

Frode W.
Idsøe

Petter
Montagu-Pettersen
(93420881)

Thomas Allan
Nygaard
(93411268)

Christopher Alexander
Tanberg
55 MG8 lag 2 og 3

Ellef
Ellefsen
(92255949)

Tove Sæther
Hagland
(48113712)

Jørgen
Moe
(90212956)

Erlend
Frafjord
(91681928)
56 MG8-5

Kjartan
Hjorteland
(91633275)

Martin
Sande
(97756220)
57 MG8-6

Kristian
Fosse
(95287158)

Erik Hervik
Osmundsen
(95149849)

Stian
Samuelsen
(45915289)
58 MJ8-1
Ons 17:00- 18:00 Tastaveden Kunstgress

Ingvild
Klaveness
(91673389)

Øystein
Johnsen
(92802625)

Roar
Jørgensen
(99361826)

Ingvild
Marthinussen
(97521701)

Kjetil Lønne
Nilsen
(92661026)
59 MG7-1

Elisabeth
Rettedal
(48180616)

Leif Arild
Aamodt
(48899101)

Kjartan Christiansen
Møller
(94882770)

Erik
Hilden
(99562489)
60 MG7-2

Finn
Ramsland
(91333388)

Liv Almås
Carlsen
(97148827)

Tove Lise
Haugsbakk
(93092540)

Torgeir
Fiskum
(41571871)

Boge Aabø
Parker
(90125496)
61 MG7-3
Ons 17:00- 18:00 Lille Wembley

Nils Petter
Norheim
(48105989)

Runar
Austrheim
(41858205)

Silje Hanum
Padøy
(97179956)

Ørjan Konradsen
Olsen
(48019755)
62 SPU 13-16 år

Roger
Nilsen
(90022999)
63 SPU Fotballskole

Mats
Ullereng
(95911524)
64 MG6-1

Terje
Galta
(99018012)

Kai Jim
Refsnes
(98265422)

Hanne Hanasand
Moen
(94486017)

Tor
Thorvaldsen
(97665979)

Erling
Natvig
(99251794)

Kjetil
Pedersen
(95171584)

Harald
Lunde
(90610739)
65 MG5-1

Ingvild
Ekkje
(99274273)

2016©Viking FK, Ansvarlig Redaktør: Rune Bertelsen og Lars Kalvig
Kopiering
 av innhold er ikke tillatt uten avtale med Viking FK

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift