Nymark IL

Trenere og lagledere

Trenere og lagledere

DAMER A-lag
Hovedtrener: Benedikte Norevik, benidorm@hotmail.com, tel 99530153
Assistenttrener: Christoffer Fossdal, fossdal_33@msn.com, tel 98074250
Lagleder: Tom Andreassen, tandr@online.no, tel 909 07 711

HERRER 5. divisjon A-Lag
Trener: Ørnulf Jacobsen, orn112@hotmail.com tel 992 70 177
Kontaktperson: Vegard Skaar Olsen, vegard@a7print.no, tel 932 13 887
Kontaktperson: Dag Hansen, dag.hansen@nitcon.com, tel 908 80 384
Kontaktperson. Boris Klyve, boris.klyve@tv2.no, tel 905 12 196

HERRER 1. divisjon 7-er
Trener: Jens Ivar Melås, jensibm@hotmail.com, tel 47 885 522
Kontaktperson: Eivind Daniel Røed, eivinddanielrroed@gmail.com, tel 404 66 031

HERRER 7. divisjon C-Lag
Trener: Stian Oen, stian.oen@hotmail.com, tel 906 89 439
Kontaktperson: Vegard Skaar Olsen, vegard@a7print.no, tel 932 13 887

DAMER junior
Hovedtrener: Nicolas Søvig Johannessen, nicolassovig@icloud.com, tel 472 44 295
Lagleder: Helge Taranrød, helge@dvergsdalconsulting.no tel 415 28 318

HERRER junior - 1
Trener: Arild Tveit, artveit@gmail.com, tel 474 56 553
Trener: Stig Herskedal, stig.herskedal@dnbnor.no, tel 922 66 142
Trener: Morten Damhagen, morten.damhagen@maritim.no, tel 400 16 051
Kontaktperson: Vegard Skaar Olsen, vegard@a7print.no, tel 932 13 887

HERRER junior - 2
Trener: Halfdan Skjeldestad, hskjeldestad@hotmail.com, tel 993 66 575
Kontaktperson: Leif Moberg, leif.moberg.eurosko.no, tel 900 90 329

JENTER 17 - 1
Jenter født 2000/2001/2002
Hovedtrener 1: Cathrine Holden, catrine.holden@gmail.com, tel 906 85 265
Hovedtrener 2: Malin Andreassen, malin@mxsportbergen.no, tel 476 66 329
Lagleder: Rune Skjåstad, rune.skjastad@uib.no, tel 924 92 284
Trener: Gunnar Fjon, gfjon@hotmail.com, tel 932 60 670
Trener: Ørnulf Risnes, ornulf.risnes@gmail.com, tel 416 20 935
Trener: Leif Erik Solbakken, leif.erik.solbakken@fks.fmcti.com, tel 930 16 011
Trener: Stig Reinsnos, reinsnos@gmail.com, tel 970 70 927
Trener: Jørgen Kvamme, jorgen@telering.no, tel 918 25 515

GUTTER 16
Hovedtrener: Thomas Richard Lee, thomasrlee1@hotmail.com, tel 922 70 001
Trener: Joakim Kaland, kaland5@msn.com, tel 980 61 154
Assistent: Bjørn "Bønnien" Johannessen, tel 451 05 452

GUTTER 14-1
Hovedtrener: Espen Larsen, espen.l@hotmail.com, tel 934 56 291
Lagleder: Knut Lavik, knulavi@broadpark.no, tel 982 84 843
Trener: Sverre Lehmann, emlehma@online.no, tel 971 97 288
Foreldrekontakt: Geir Kvile, geir.kvile@gmail.com, tel 993 98 459

GUTTER 14-2
Hovedtrener: André Leknes, aleknes@gmail.com, tel 944 30 540
Assistenttrener: Jorge Coutinho, jorgecoutinho@gmail.com, tel 907 99 056
Lagleder: Ingunn Wergeland, ingunn.kjellove@online.no, tel 911 33 340

GUTTER 14-3
Hovedtrener: Henrik Berg, henrikanberg@gmail.com, tel 932 83 111
Assistenttrener: Jorge Coutinho, jorgecoutinho@gmail.com, tel 907 99 056
Lagleder/foreldrekontakt: Yngve Træland, heiyngve@gmail.com, tel 456 06 566

GUTTER 13
Trener og hovedkontakt: Ståle Ryan, staryan@online.no, tel 55 28 12 41
Trener: Jan Morten Sagvaag, jmsagvaag@hotmail.com, tel 55 01 59 74
Trener: Mikal Svendal, mikalsvendal02@gmail.com, tel 938 45 153

JENTER 13
Lagleder og foreldrekontakt: Kjersti Skjervheim, kskjervheim@gmail.com, tel 913 54 211
Trener: Tarjei Ytrehus Bjørkly, tarjei@odinprosjekt.no, tel 900 63 037
Trener: Leif Erik Solbakken, leif.erik.solbakken@fmcti.com, tel 930 16 011
Trener: Arild Sondre Sekse, arildsekse@gmail.com, tel 952 61 518

GUTTER født 2004
Trener: Daniel Tanala, dtanala@gmail.com, tel 958 33 989
Trener: Jostein Aksdal, jostein.aksdal@gmail.com, tel 902 07 124
Trener: Kristian Botnen, kristianbotnen550@gmail.com, tel 900 61 798
Trener: Morten Pedersen, mope67@gmail.com, tel 915 87 408

JENTER født 2004
Trener: Ann-Kristin Nilsen, akn@hib.no, tel 414 32 445
Trener: Morten Damhagen, morten.damhagen@maritim.no, tel 400 16 051
Trener: Thomas Geisner, tel 55 31 81 61
Trener: Jostein Hauge, jostein.hauge@konseptbygg.no, tel 900 62 258

GUTTER / JENTER født 2005
Trener: Kjetil Foer, kjetil.foer@Rolls-royce.com, tel 482 67 494
Trener: Christoffer Krzcywinski, christoffer.krzcywinski@gmail.com, tel 982 43 689
Trener: Kjell Tellnes, kjell.tellnes@miele.no, tel 470 88 825
Trener: Fredrik A. Meland, fredrik.andreas.meland@gmail.com tel 901 80 742
Trener: Tormod Bjånes, tormodkb@yahoo.no, tel 958 26 994
Trener: Andrè Leknes, aleknes@gmail.com, tel 944 30 540
Kontaktperson: Stig Reinsnos, reinsnos@gmail.com, tel 970 70 927

GUTTER født 2006
Trener: Ole-Christian Bordvik, ocb@bjorgvin.no, tel 920 88 922
Trener: Sølve Sætre, soelvesaetre@yahoo.no, tel 957 63 165
Trener: Tore Steensen, toresteensen@hotmail.com, tel 924 56 785
Trener: Andreas Brunvatn Ørevik, andreasore@hotmail.com, tel 916 91 167
Trener: Jesper Nielsen, jnielsen@palfinger.com, tel 454 55 469
Trener: Jørgen Golten Thue, jt@stageway.no, tel 982 85 102
Foreldrekontakt: Lisbeth Milde, lisbeth.milde@spv.no, tel 483 54 853

JENTER født 2006
Trener: Sølvi Johannessen Yildiz, s-j-yild@online.no, tel 478 66 447
Foreldrekontakt: Eira Noeding Gabrielsen, eira-g@online.no

GUTTER født 2007
Trener: Håvard Mjørud Forsmo, forsmo@hotmail.com, tel 482 76 232
Trener: Øystein Bjaanes, oystein.bjaanes@akersolutions.com, tel 473 07 105
Trener: Gerhard Jarle Lygre, gl@fsb.no, tel 982 12 263
Trener: Anders Sirevaag, anders.sirevaag@broadpark.no, tel 408 52 698
Trener: Ole Andvik, oandvik@gmail.com, tel 962 29 186

JENTER født 2007
Hovedtrener: Jørgen Altern Wathne, jorgen.wathne@skanska.no, tel 458 69 209
Trener: Eli Lea, eli.lea@gmail.com, tel 994 41 414
Trener: Kjetil Bratland, kjetil.bratland@sgfinans.no, tel 480 06 883
Trener: Stig Jarle Svardal, ssvardal@gmail.com, tel 982 65 652

GUTTER / JENTER født 2008
Trener: Richard Folkedal, rfolkedal@yahoo.no, tel 474 13 897
Trener: Torbjørn Hoel, laura@ve.no, tel 938 60 130
Trener: Joakim Soo Wallmark, shimanowallmark@icloud.com, tel 922 20 919
Trener: Jon Olav Ringheim, jono.ringheim@gmail.com, tel 976 72 471
Trener: Gisle Morken, idrettsveien60a@yahoo.no, tel 905 71 148
Trener: Laila Fredriksen, lailaf80@gmail.com, tel 909 22 925
Trener: Tore Steensen, toresteensen@hotmail.com, tel 924 56 785
Trener: Jesper Nielsen, jnielsen@palfinger.com, tel 454 55 469

NYMARKS STJERNELAG
Trener: Thea Christensen, thea@idrettsforbundet.no

Nymark IL
Postadresse: Postboks 13, 5821 Bergen
Besøksadresse: Fredrik Stangsvei 14
post@nymarkil.no

 

 

©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products