SK Sprint-Jeløy

Kontakt info

Kontakt info

Kontaktinformasjon

Oversikt Trenere og Lagledere finner du i regnearket til høyre

E-post: post@sprint-jeloy.no
Postadresse: Orkerødgata 60, 1511 Moss
Besøksadresse: Orkerødgata 60, Jeløy (klikk her for kart)
Telefon:  92 85 99 01


Administrasjon

Daglig leder: Therese Solhaug
Mobil: 92 85 99 01
E-post: post@sprint-jeloy.no


Hovedstyre og ledelse i Sportsklubben Sprint-Jeløy

Leder: Johan Storvik
Mobil: 900 26 048
E-post: johan.storvik@eurosko.no

Nestleder: Thomas Race                                                                                        
Mobil:       482 41 971                                                                                                                                
E-post: thomas.race@kletteograce.no

Sportslig leder: Lars Arild Olsen
Mobil: 959 94 106
E-post: lars.arild.olsen@brynildgruppen.no

Seniorleder:   Petter Hermansen                                                                                                             
Mobil: 971 88 977
E-post: phermansen@live.no

Yngresleder: Per Kobberstad                                                                                                                
Mobil: 909 96 010
E-post:  pkobbers@online.no

Medlem: Arne Simonsen
Mobil: 48401739
E-post: arsimons49@gmail.com

Leder Yngre Yngres: Veronica Ribe Fredriksen
Mobil: 951 87 062
E-post: ve-fre@online.no

Daglig Leder: Therese Solhaug
Mobil: 92 85 99 01
E-post: post@sprint-jeloy.no

——--————

Utstyrsansvarlig: Terje Fleischer
Mobil: 916 37 200
E-post: Sprintutstyr@gmail.com

Leder Old Boys: Arnfinn Jacobsen
Mobil: 95086232
E-post: arnfinn.jacobsen1@getmail.no


 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift