Nymark IL

Hovedstyret

Hovedstyret

Hoved e-post adresse Nymark IL; post@nymarkil.no

Leder Solveig Hagman, tel 414 02 134, hagman.solveig@gmail.com
Nestleder Ove Brunborg, tel 918 10 669, ove.brunborg@gmail.com
Nettside- og IT-ansvarlig Cathrine Holden, tel 906 85 265, cathrine.holden@gmail.com
Varamedlem Kjell Tellnes, tel 470 88 825,  kjell.tellnes@gmail.com

Leder fotball herrer Dag Hansen, tel 908 80 384, dag.hansen@nitcon.com 
Leder fotball damer Solveig Hagman, tel 414 02 134, hagman.solveig@gmail.com
Leder fotball ungdom Mette Svendal, tel 958 13 130, mette.svendal@bkk.com 
Leder fotball barn Marie Terkelsen, tel 900 94 364 marie.terkelsen@gmail.com,  

Leder sykkel Are Iversen, tel 982 14 109, are.iversen@gmail.com
Leder friidrett

Nymark IL
Postadresse: Postboks 13, 5821 Bergen
Besøksadresse: Fredrik Stangsvei 14
post@nymarkil.no

 

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift