Trondhjems Skiskyttere

Oversikt utvalg

Oversikt utvalg

Utvalgene sesongen 2017-2018

Økonomi

Heidi Brurok (leder)

hbrurok@me.com

 

Roger Kaasbøll

 
  Anita Sandvik

 

Sportslig utvalg

Liv Løvaas (leder)

liloevaa@online.no

  Ragnhild Bergsmyr (leder) ragnhild@bergsmyr.com
 

Tor Jacob Gunnes

tjgunnes@gmail.com

 

Ove Mjønes

omjoenes@online.no
 

Bjørn Sæther

 
 

Eivind Bogen Brurok (løperrepr.)

 
 

Tora Eid Løvås (løperrepr.)

 
Jentekontakt

Trude Flo

trudeflo@gmail.com

Rekruttering

Liv Løvaas

liloevaa@online.no

  Ragnhild Bergsmyr ragnhild@bergsmyr.com

Arrangement

Eivind Bergsmyr (leder)

eivind@bergsmyr.com

 

Mette Eid Løvås (rennkontor)

 
 

Tone Langen (påmelding)

tonelangen@live.no

 

Tove M Norum (bevertning)

 
 

Liv Johanne Wækre (standplass)

 
 

Even Selnæs (tidtaking/nettverk)

even@live.no
 

Jørgen Sandnes (løyper)

jirgen@online.no

 

Stian Aune (stadion)

 

 

Tommen Klevstad (logistikk)

 
 

Fride Olsen (funksjonæransvarlig)

 
 

Hilde Marit Hauge (premiering)

 

Materiell

Pål Søraker (leder)

psoraker@broadpark.no

 

Asbjørn Langen (nøkler og ammunisjon)

asbjorn.langen@melhus.kommune.no

 

Lars Blikra

l-h-b@online.no

 

Svein Aune

 
 

John Jensen

 
 

Kurt Kristiansen

 
 

Kåre Valvåg og Edmund Søvik (utleie av våpen og arenavåpen)

kare.valvag@gmail.com

Teknisk snøproduksjon

Snorre Friden Furberg

snorreff@gmail.com

Husutvalg

Ingrid Raum Eide (leder)

ingrid@ncsport.no

 

Rune R Fjeldstad (utleie)

Rune@Fjeldstad.info

 

Randi Klevstad

 

 

Trondhjems Skiskyttere

Postboks 253 Heimdal, 7474 Trondheim

E-post: post@trhjems.com

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift