Sportsklubben Falk - Håndball

Trenere og foreldrekontakter jr.

Trenere og foreldrekontakter jr.

 

 

         

Foreldrekontakt og trener liste 2015-2016

       
           
 

Foreldrekontakter

Foreldrekontakt, epost

Trener

Trener, eposter

Telefon

           

J00-01

Kathrine Myklebust

 

kathrine.myklebust@gmail.com

Toril Pettersen (HT)

toril_anette@hotmail.com

93037772

  Espen Larsen espen.larsen@infinigate.no      
   

 

     
           

J02-03

Cecilie Lie

cec4@online.no

Bjørn Engen (HT)

b.engen@me.com

96900391

 

Veronika Krate

verkra@yahoo.no

Filip Svele

filip_svele@hotmail.com

 
     

Geir Reiersen

geir.reiersen@sf-nett.no

 
           

J04

Espen Foss-Hansen

espen.foss-hansen@gjensidige.no

Trond Hansen (HT)

trond.hansen@carlsenfritzoe.no

95854132

 

Beate Neumann

hac-str@online.no

Harald Strøm

harald.strøm@hydro.com

 
 

Amir Sulic

Beate Neumann

zulad35@gmail.com

beate@hortenhudpleie.no

 

 

 
           

J05

Thrine Lise Melsom Olsen

Guro Eriksen

tlmolsen16@gmail.com

guroeriksen@yahoo.no

Solveig Bang (HT)

Guro Eriksen

solveig.ellen.bang@gmail.com

guroeriksen@yahoo.com

97127738

92400719

           

J06

Birgitte Trollsaas

Elisabeth Burdal

gitte77@online.no

elisabeth.burdal@zenitel.com

Anne Hilde Abrahmsen (HT)

Heidi Halstensen

annehildeabrahamsen@hotmail.com

h.halste@online.no

45468045

98428898

           

J07

Sissel Bjørsvik

sissel.bjorsvik@horten.kommune.no

Annemarte Bekkevold (HT)

annemartemb@gmail.com

95051503

 

Thomas Kristiansen

Thomas.kristiansen@bdo.no

Therese S. Kristiansen

therese.s.kristiansen@hotmail.com

 
     

Anja Aas Hansen

anjaaashansen@hotmail.com

 
           

J08-09

Marthe Vørrang mavo@live.no

Thomas Pedersen (HT)

Thomape3@online.no

95118670

           
           

G00

Berit Fulsaas

 

Berit.Fulsaas@statped.no

trgurric@online.no

Martin Hossman (HT)

martinhossman@live.se

 
           

G01

Line Hettervik

Line.hettervik2@gmail.com

Martin Hossman (HT)

martinhossman@live.se

 
           

G02-03

Birgit Lien Johansen

birgitlienjohansen@gmail.com

Roy Olav Johansen (HT)

roy@techweaver.no

95292554

 

 

 

Stein Lie

stein.lie@isys.no

 
     

Magnus Mangrud

mangrud94@hotmail.com 98806858
           

G04-05

Grete Strøm

gretestrom@hotmail.com

Tone S Gran (HT)

tonestengran@live.no

99522625

     

Iselin Jauert

iselin-jauert@hotmail.com

 
     

Fredrik Svendsen

fredrik.svendsen@hotmail.com

 
           

G06

Agnethe Agel

agnethe.agel@live.no

Morgan Lunde (HT)

Morgan.Lunde@komplett.com

91353588

           

G07

Solveig Viken solveig.viken1@gmail.com Martin Mikaelsen martin.mikaelsen@jbv.no  
           

G08-09-10

Annette Lyshaug

Annette.lyshaug@gjensidige.no

Håvard Løvmo (HT)

havard_lovmo@hotmail.com

99721469

           

 

Sportsklubben Falk - Håndball
Postboks 26
3191 Horten 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products