Sportsklubben Falk - Håndball

Styret/adm

Styret/adm
Seniorstyret      
Benedikte Skogsholm  benedikte.skogsholm@falk-handball.no Styreleder 932 43 877
       
Helen Sandum okonomi@falk-handball.no Økonomiansvarlig 905 30 588
Øyvind Tomter marked@falk-handball.no Styremedlem marked 412 32 823
Per Arne Lislien per-arne.lislien@falk-handball.no Sportslig leder menn 920 92 902
Frank Kaasa frankkaasa@hotmail.com Sportslig leder kvinner 995 08 014
Sissel Kruuse Meyer junior@falk-handball.no Leder junioravd 900 29 598
Tom-Erik Aasheim tom-erik.aasheim@moller.no Leder arrangement 959 91 217
Trond Hansen trond.hansen@carlsenfritzoe.no Styremedlem 958 54 132
Arnt Egeland administrasjonen@falk-handball.no Styremedlem 907 87 334
Leif Pedersen leif.pedersen@falk-handball.no Styremedlem 907 52 539
       
Juniorstyret      
Sissel Kruuse Meyer junior@falk-handball.no Leder  900 29 598
Heidi Halstensen h.halste@online.no Sportslig leder 984 28 898
Cecilie Lie cec4@online.no Medlemsregister 971 81 830
Terje Woldsund terje.woldsund@hotmail.com Dommerkont. & hallansvar 977 28 341
Birgit Lien Johansen birgitlienjohansen@gmail.com Arr. & Fair play kontakt 952 22 577
Anne Hilde Abrahamsen annehildeabrahamsen@hotmail.com Rekruttering 454 68 045
       
Administrasjon      

Kennie Boysen

Fredrik Svendsen

marked@falk-handball.no

fredrik.svendsen@falk-handball.no

Markedskonsulent

906 28 783

954 00 817

Arnt Egeland administrasjon@falk-handball.no   907 87 334
Øyvind Bjørkeng kontoret@falk-handball.no Prosjektleder Ut i jobb 482 28 491

Sportsklubben Falk - Håndball
Postboks 26
3191 Horten 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products