Sportsklubben Falk - Håndball

Styret/adm

Styret/adm
Administrasjon      
Linn Fagerberg linn.fagerberg@falk-handball.no Daglig leder 932 07 775
       
Styret      
Niklas Cederby niklas.cederby@falk-handball.no Styreleder 469 36 993
Lars Kristian Larsen lars.kristian.larsen@nokas.com Nestleder 976 00 027
Jon-Arild Andreassen jon-aa@online.no Sportslig leder menn 926 25 529
Frank Kaasa frank.kaasa@falk-handball.no Sportslig leder kvinner 995 08 014
Øyvind Løken oeyvindloken@politiet.no Leder juniorutvalget 975 52 498
Helen Sandum Helen.sandum@falk-handball.no Økonomiansvarlig 905 30 588
Arnt Egeland arnt.egeland@falk-handball.no Styremedlem 907 87 334
       
Post adresse Besøks adresse    
Sportsklubben Falk Falkheimen    
c/o ByPost as Lystlunden 1    
Borgeskogen 37 3183 Horten    
3160 Stokke      
       
Organisasjonsnummer Kontonummer    
884 041 252 2480 07 29692     
       
       
       

Sportsklubben Falk - Håndball
c/o ByPost as

3160 Stokke

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift