Vigra IL

Klubbens organisering

Klubbens organisering


 

Hovedstyre Vigra IL 2017

Inge Fagerheim - Leder (Bueskytterstyret)
Ansvar for: Vedtekter, Fosikringer, Brønnøysundregistrene og Klubbhuset.

E-post: ingejf@stayon.no
Mobiltelefon: 908 61 501

Liv Astrid Roaldsnes – Nestleder (Fotballstyret)
Ansvar for: Politiattester.
E-post: laroaldsnes@hotmail.com 
Mobiltelefon: 461 67 874

Solveig Roald - Kasserer (Fotballstyret)
E-post: solveig.roald.sr@gmail.com
Mobiltelefon: 901 09  506

Jan Petter Meberg - Sekretær (Vigra IL Anleggsdrift AS)
Ansvar for: Felles retningslinjer, Økonomistyring og Årsmelding.

E-post: jan.petter.meberg@gmail.com
Mobiltelefon: 916 68 010

Malene Helset - Styremedlem (Håndballstyret)
Ansvar for: Sponsorer.
E-post: malene_helseth@hotmail.com
Mobiltelefon: 902 03 613

 

Fotballstyret 2017

Liv Astrid Roaldsnes – Leder
Ansvar for: 
Kvalitetsklubbansvarlig, Fair play-ansvarlig, Kursansvarlig og Materialforvalter.
E-post: laroaldsnes@hotmail.com 
Mobiltelefon: 461 67 874

Alexander Sørvik – Nestleder og Sportslig leder
Ansvar for: 
Rekrutteringsansvarlig, Spillerutvikler og Oppstartsansvarlig.
E-post: alexander.sorvik@sgfinans.no
Mobiltelefon: 917 57 141

Stig Hamre – Sekretær og Leder ungdomsavdeling
E-post: stig.hamre@havyard.com
Mobiltelefon: 954 71 297

Adrian Rørseth – Leder senioravdeling
Ansvar for: 
Dugnadsansvarlig og Dommeransvarlig. 
E-post: adrian.rorseth@yahoo.no
Mobiltelefon: 954 09 977

Solveig Helene Roald – Kasserer og Leder barneavdeling fra 7år til 12 år
Ansvar for: 
Arrangement ansvarlig.
E-post: solveig.roald.sr@gmail.com
Mobiltelefon: 901 09  506

Arild Årseth - Webansvarlig, FIKS-ansvarlig og Klubb-/SportsAdmin
Ansvar for: Medlemsfakturering, Overgangsansvarlig, Ansvarlig for lagspåmelding, Spillerlisenser, Spillerregistrering og Søknader.
E-post: arild@vigra.org
Mobiltelefon: 970 61 064

 

Bueskytterstyret 2017

Tormod Roth – Leder
E-post: vigra.bueskyttere@gmail.com
Mobiltelefon: 922 82 689

Olger Arne Synnes – Nestleder
E-post: olger.synnes@nextjob.no
Mobiltelefon: 959 93 370

Morten Giskås – Kasserer
E-post: morten.giskaas@mimer.no
Mobiltelefon: 907 03 068

Terje Ingvald Molnes – Hovedtrener
E-post: temo@mimer.no
Mobiltelefon: 915 11 140

Yuri Makassiouk – Styremedlem
E-post: yuri@abris.no
Mobiltelefon: 922 82 567

Julie Christina Fredrikson – Styremedlem
E-post: christina@fredheimgaard.no
Mobiltelefon: 906 97 724

Inge Fagerheim - Styremedlem
E-post: ingejf@stayon.no
Mobiltelefon: 
908 61 501

Sander Roth – Ungdomsrepresentant
E-post: sander.roth@hotmail.com
Mobiltelefon: 407 51 450

Sverre Moldskred Molnes – Ungdoms representant
E-post: sverremm@hotmail.com
Mobiltelefon: 918 03 574

Kjell Arne Uggedal – Materialforvalter
E-post: kau@mimer.no
Mobiltelefon: 412 01 550


Ansvarspersoner bueskyttere

Tormod Roth – Dommer
E-post: vigra.bueskyttere@gmail.com
Mobiltelefon: 922 82 689

Terje Ingvald Molnes – Dommer
E-post: temo@mimer.no
Mobiltelefon: 915 11 140

Sverre Moldskred Molnes Dommer
E-post: sverremm@hotmail.com
Mobiltelefon: 918 03 574

Morten Kristiansen  Dommere
E-post: morten.kristiansen@stayon.no
Mobiltelefon: 926 56 569

Leif Sindre Emblem – Ianseo
E-post: leif.sindre.emblem@hotmail.com
Mobiltelefon: 404 13 943

Ronny Vågsholm – Ianseo
E-post: ronny@havfisk.no
Mobiltelefon: 905 34 177

Vidar Naalsund – Ianseo
E-post: vidar.naalsund@surofi.no
Mobiltelefon: 488 96 418

Knut Støbakk – Rigg/Rydd stevner og Trener
E-post: kstobakk@gmail.com
Mobiltelefon: 921 58 895

Sander Roth – Trenere
E-post: sander.roth@hotmail.com
Mobiltelefon: 407 51 450


Håndballstyret 2017

Malene Helset – Leder, Kasserer og Sportslig leder
E-post: malene_helseth@hotmail.com
Mobiltelefon: 902 03 613

Svend Henriksen – Nestleder
E-post: svendivar@hotmail.com
Mobiltelefon: 468 00 011


Vigra IL Anleggsdrift AS

Jan Petter Meberg - Leder
E-post: jan.petter.meberg@gmail.com
Mobiltelefon: 916 68 010

Sven Martin Tønnessen
E-post: sven.martin.tonnessen@kystverket.no
Mobiltelefon: 906 65 615

Torstein Synnes
E-post: torstein.synnes@nordea.no
Mobiltelefon: 908 70 868

Jens Christiansen
E-post: jens@codfish.no
Mobiltelefon: 476 34 538

Nils Kristian Roald
E-post: nils.roald@mimer.no
Mobiltelefon: 916 76 049

HOVEDSPONSOR

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift