Forus og Gausel IL

Barnefotballutvalget

Barnefotballutvalget

Medlemmer Barnefotball utvalg 2016

Navn: Mobil Epost Lag: Oppgave/ansvar for:
Lise Peterson 902 54 658 lise.peterson@brannsr.no G10 Utarbeide årsrapport til Årsmøtet og melde på barnelag til serien
Torstein Hauge   torstein.hauge@energypiping.no J11 Fotball lotteriet, (Planlegge Årsavslutning fotball sammen med Arrangementsansvarlig)
Tor-Arne Magnussen   tam68@frisurf.no J11 Oppmannskveld, banedisponering
Ragnhild Svege   ragnhild.svege@lyse.net G9 Representant inn mot Fotballstyret Fair Play holdningsansvarlig, møte med lagene på høsten sammen med Sportslig utvalg
Ingvild Idsøe-Jakobsen 971 63 026 ingvildidsoe@hotmail.com G10 Fordeling av oppgaver til dugnader: Kioskdugnad, Tilsynsvakt Gausel Skole. Oversikt over medlemslister og innbetalinger
Trond Stensland   trond-erik.stensland@total.com   Dommeransvarlig barnelagene
Kristin Ingnes   kristin.ingnes@maerskoil.com J12 Oppstartsansvarlig
Arild Efteland 468 10 001 arild.efteland@lyse.net G6  
Hilde Igeltjørn 907 12 700 Higeltjoern@gmail.com G8 Turneringsansvarlig sammen med Thor Erik
Tine Fardan   tine-fardan@hotmail.com G6 Vara inn mot fotballstyret
Nina M. Tufta   ninamtufta@gmail.com G9 medhjelper til Oppstartsansvarlig

 

 

Forus og Gausel
Idrettslag

Besøksadresse:
Forus og Gausel
Fotball

Besøksadresse:
Forus og Gausel
Håndball

Besøksadresse:
Klubbhuset Knutepunktet
Ulsbergbakken 61
4034 Stavanger

Tlf: 936 04 785

(kartlink)
Knudamyrå
Ulsbergbakken 61
4034 Stavanger

Tlf: 936 04 785

(kartlink)
Gautesetehallen
Heddeveien 145
4033 Stavanger

Tlf: 51 80 10 74
Tlf: 936 04 785

(kartlink)

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products