Nit-Hak Håndballklubb

Styret 2018/19

Styret 2018/19
Styret NIT-HAK 2018/19
Rolle Navn E-postadresse telefon
Styreleder Stine Larsen-Frivoll stine.frivoll@apotek1.no 905 63 242
Nestleder Tom Erik Øverby tom-erik@eiendomsgruppen.no 954 41 277
Styremedlem Kenneth Kvalheim kenneth.kvalheim@wuerth.no 957 07 717
Styremedlem Karina Grasbekk Karina.grasbekk@gmail.com 911 65 624
Styremedlem Per Krogdahl per.krogdahl@gmail.com 488 67 332
Styremedlem Hilde Rønning Hilde.mari.ronning@rotnes.no 402 93 077
Styremedlem Sølvi Rudi solvi_rudi@hotmail.com 907 58 931
Varamedlem Hanne Evjen Sørlie hsorlie@gmail.com 950 64 591
Varamedlem Børge Danielsen borge.danielsen@unit4.com 416 10 936

 

 

 

 

 

 

 


 

Daglig leder: Unni Øksne, unni@nit-hak.no, 451 52 124

Nit-Hak Håndballklubb

Postboks 125, 1483 Skytta

Mob: 451 52 124  Epost:post@nit-hak.no 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift