Nidelv IL

Styret

Styret

Styre fra mars 2017 i fotballavdelingen består av følgende personer:

Leder Per Arne Arntsen 909 75 081  nidelv.fotball.leder@gmail.com
Nestleder/ans.barnefotball Marianne Haraldsvik 986 63 826  marianne.haraldsvik@ntnu.no
Kasserer Olga Wiggen 997 98 363  nidelv.fotball.kasserer@gmail.com
Sekretær Pål Espås 928 06 374  pal.espas@visma.com
Arr.ansvarlig Geir Holum 476 43 744  g-holum@online.no
Sportslig leder Geir Ronland 926 64 960 nidelv.fotball.sportslig.leder@gmail.com
  Avdelingsmail   nidelv.fotball@gmail.com

Materialforvalter er Hans Heitmann, hans.heitmann@coopmidtnorge.no , 993 78 483

Nidelv IL

Postboks 5510 Nidarvoll

7480 Trondheim

_________________________________________________

Mål for Nidelv IL:

 Allsidighet          Samhold          Glede          Utviklende

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products