Nidelv IL

Hovedstyret

Hovedstyret
RELATERTE NYHETER
Årsmøte Nidelv IL

 

Navn

Funksjon

E-post

Telefon

Trond Arne Espås

Leder

leder.nidelv@gmail.com

918 15 273

Marius Blomli

Nestleder marius.blomli@gmail.com 901 75 823

Unn Iren Sckanke-Stentvedt

Sekretær

Unn.Iren.Schanke-Stenstvedt@norgeshus.no

917 19 201

Clive Packman

Kasserer

kasserer.nidelv@gmail.com

932 45 108

Per Iver Rugelsjøen

Sportslig koord/ 
Styremedlem

rugelsjoen@gmail.com

412 47 202

Ingrid Selvig Brøske

Styremedlem

 

 

Ingrid Nelvik

Leder Allidrett

ingrid.nelvik@stfk.no

924 00 734

Per Arne Arntsen

Leder Fotball

nidelv.fotball.leder@gmail.com

909 75 081

Leif Johansen

Leder Håndball

Leijo@online.no

911 70 053

Arvid Løberg

Leder Ski

arvid@rorfunn.no

982 91 501

Stein Kalstad

Leder Friidrett

stein.kalstad@ntebb.no

976 96 828

Sonja Grønås

Leder Innebandy

sonjastrand@msn.com

 924 52 664

Hege Paulsen

Leder Vektløfting

hege.p89@gmail.com

911 30 887

Kari Løberg

Leder Trim

kloeberg@online.no

977 62 477

John Løseth Leder seniorgruppe john.loseth@hotmail.com 913 64 167


Kontrollkomité

Torodd Næss          torod-na@online.no     908 46 917
Hans Hagset k-hags@online.no   934 68 506

 

Nidelv IL

Postboks 5510 Nidarvoll

7480 Trondheim

_________________________________________________

Mål for Nidelv IL:

 Allsidighet          Samhold          Glede          Utviklende

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products