Nidelv IL

Hovedstyret

Hovedstyret
RELATERTE NYHETER
Årsmøte Nidelv IL

 

Navn

Funksjon

E-post

Telefon

Marius Blomli

Leder

leder.nidelv@gmail.com

901 75 832

Synne Sigrun Aabersbog Nestleder synnesa@gmail.com 453 90 514

Unn Iren Sckanke-Stentvedt

Sekretær

Unn.Iren.Schanke-Stenstvedt@norgeshus.no

917 19 201

Jon Magne Ofte

Kasserer

kasserer.nidelv@gmail.com

413 10 453

Per Iver Rugelsjøen

Sportslig koord/ 
Styremedlem

rugelsjoen@gmail.com

412 47 202

Anny Marit Svensen

Styremedlem

 anny.marit@gmail.com

 932 24 901

Ingrid Nelvik

Leder Allidrett

ingrid.nelvik@stfk.no

924 00 734

Per Arne Arntsen

Leder Fotball

nidelv.fotball.leder@gmail.com

909 75 081

Vidar Andersen

Leder Håndball

nidelvhandball.leder@gmail.com

9976 90 190

Tor Ole Haugen

Leder Ski

torole.haugen@gmail.com

901 72 505

Stein Kalstad

Leder Friidrett

stein.kalstad@ntebb.no

976 96 828

Arvid Johnsen

Leder Innebandy

arvidjohnsen@hotmail.com

 477 51 290

Vegar Weiseth

Leder Vektløfting

vegar.weiseth@ventistal.no

957 44 355

Kari Løberg

Leder Trim

kloeberg@online.no

977 62 477

John Løseth Leder seniorgruppe john.loseth@hotmail.com 913 64 167


Kontrollkomité

  Trond Arne Espås   taespas@gmail.com   918 15 273
  Kjetil Malvik   tbmal@online.no     918 11 302

 

Nidelv IL

Postboks 5510 Nidarvoll

7480 Trondheim

_________________________________________________

Mål for Nidelv IL:

 Allsidighet          Samhold          Glede          Utviklende

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift