Ridabu IL

Liste over kamper med dommere

Liste over kamper med dommere
18.09.17 17:30 B2 G2010 Hvit(MG7-1) - Brumunddal G07-2 Hanna Bakken Slaatten 95245122
18.09.17 18:30 B3 G2008 Hvit(MG9-2) - Storhamar G9 Lilla Love Andre Lien 45040079
18.09.17 18:30 K1 G2004 Blå 7er(SG13-2) - Trysil 7-er Mari Jetlund 94193401
18.09.17 20:00 K1/K2 G19 2(JR-2) - Kongsvinger G19 Kretsdommer
19.09.17 17:30 B3 J2008 Blå(MJ9-2) - Ilseng J-2008 Nini Mauseth 41326020
19.09.17 18:30 B2 G2007 Black(MG10-2) - Hamar IL Blå Kristen Bratås 91513743
19.09.17 18:30 K1 J2005(LJ12-1) - Storhamar J12 Blå Hanna Bakken Slaatten 95245122
19.09.17 20:00 K1 G2004 Hvit(SG13-1) - Furnes Julius Søgård 97848456
20.09.17 18:30 K1 G2005(LG12-1) - HamKam G12 Hvit Kristen Bratås 91513743
20.09.17 18:30 K2 G2006 Blå(LG11-3) - Stange G11 Rød Isak S. Bakksjø 99744555
20.09.17 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Vaaler Kretsdommer
21.09.17 17:30 B2 J2008 Hvit(MJ9-1) - Storhamar J9 Blå Ea Martine Nybakk 93885003
21.09.17 17:30 B3 G2010 Hvit(MG7-1) - Nes G07 2 Tinus Kippenbroeck 47985152
21.09.17 18:30 K1/K2 G16(JR-3) - Follebu /Gausdal G16 Kretsdommer
21.09.17 20:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Stange J17 Kretsdommer
22.09.17 18:30 K1 G2004 Hvit(SG13-1) - Storhamar G12 Blå Sindre Østgård 48261183
22.09.17 20:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Toten Kretsdommer
24.09.17 16:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Skarnes /Disenå/Nord-Odal/Sander J17 Kretsdommer
25.09.17 17:30 B2 G2009(MG8-1) - Elverum G8-3  
25.09.17 18:30 B3 G2008 Hvit(MG9-2) - Elverum G9-4 Daniel Berg 46745811
25.09.17 20:00 K1/K2 6.div(BLAG-1) - Nes Senior 6 div Kretsdommer
26.09.17 17:30 B2 G2010 Blå(MG7-2) - Ilseng G-2010 Christian B. Vold 94166017
26.09.17 17:30 B3 J2008 Blå(MJ9-2) - Brumunddal J09-3 Isak S. Bakksjø 99744555
26.09.17 18:30 B1 J2006(LJ11-1) - Brumunddal J11-1  
26.09.17 18:30 K1/K2 G2003(SG14-1) - Roterud Kretsdommer
27.09.17 17:30 B2 G2008 Blå(MG9-1) - Brumunddal G09-5 Hanna Bakken Slaatten 95245122
27.09.17 17:30 B3 G2010 Blå(MG7-2) - Elverum G7-5  
27.09.17 18:30 K1 G2006 Hvit(LG11-1) - Ottestad G2006-1 Kristen Bratås 91513743
27.09.17 18:30 K2 G2006 Blå(LG11-3) - Storhamar G10 FUTH Adele Ferger 94195970
27.09.17 20:00 K1/K2 G16 2(JR-4) - Brumunddal G16-2 Kretsdommer
28.09.17 17:30 B2 J2010(MJ7-1) - Ottestad J2010-2 Love Andre Lien 45040079
28.09.17 17:30 B3 J2007 Blå(MJ10-1) - Brumunddal J10-3 Nini Mauseth 41326020
28.09.17 18:30 B2 G2007(MG10-1) - Elverum G10-3 Oda M. Lindstad 46883124
28.09.17 18:30 K1 J2004(SJ13-1) - Elverum J13-3 Mia Evensen 48957404
28.09.17 18:30 K2 J2005(LJ12-1) - Tangen Hanna Bakken Slaatten 95245122
29.09.17 18:30 K1 G2004 Blå 7er(SG13-2) - HamKam G13 Tinus Kippenbroeck 47985152
01.10.17 15:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Eidskog J17 9er Kretsdommer
03.10.17 17:30 B2 J2007 Hvit(MJ10-2) - Elverum J10-5 Ea Martine Nybakk 93885003
03.10.17 17:30 B3 G2010 Hvit(MG7-1) - Furnes Grønn Sindre Østgård 48261183
04.10.17 18:30 K1 G2005(LG12-1) - Ottestad G2005-2  
04.10.17 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Brumunddal G16-1 Kretsdommer
05.10.17 17:30 B3 J2008 Hvit(MJ9-1) - Elverum J9-2 Adele Ferger 94195970
05.10.17 18:30 B3 G2007 Black(MG10-2) - Brumunddal G10-1 Christian B. Vold 94166017
05.10.17 18:30 K1 G2004 Hvit(SG13-1) - Elverum G13-2 Mari Jetlund 94193401
06.10.17 20:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Løten Kretsdommer
09.10.17 20:00 K1/K2 G19 2(JR-2) - Hamar IL 9er Kretsdommer
11.10.17 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - Ottestad Kretsdommer
16.10.17 20:00 K1/K2 J17(JRD-1) - Elverum J17-3 9er Kretsdommer
17.10.17 20:00 K1/K2 G16 2(JR-4) - Hamar IL G16 9er Kretsdommer
18.10.17 18:30 K1/K2 G2003(SG14-1) - Faaberg /Follebu/Gausdal 1 Kretsdommer
19.10.17 18:30 K1 G2004 Hvit(SG13-1) - Stange G13 1 Julius Søgård 97848456
20.10.17 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - Harestua Kretsdommer

                                              
                           Hele laget gjør deg god
Ridabu Fotball
Postboks 9, 2322 Ridabu

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products