Ridabu IL

Liste over dommere

Liste over dommere
Navn Fødselsdato Telefonnummer e-post
Lucca Vale 29.09.1999 40061047 luccaavale99@gmail.com
Mari Jetlund 17.02.2002 94193401 marijetlund@icloud.com
Julius Søgård 16.06.2002 97848456 gsjulius@gmail.com
Sindre Østgård 10.02.2002 48261183 sindre.ostgard@outlook.com
Hanna Bakken Slaatten 07.02.2002 95245122 hanna.slaatten@gmail.com
Mia Evensen 25.11.2002 48957404 mia.evensenme@gmail.com
Mina Westgård 30.11.2003 90090143 minaw2003@hotmail.com
Adele Ferger 12.12.2003 94195970 adeleferger03@icloud.com
Tinus Kippenbroeck 24.12.2003 47985152 tinus.s.kippen@gmail.com
       
Julie Mykleset 15.12.2004 46830057 julie.mykleset@icloud.com
Pernille Svartvadet 11.09.2004 41769723 pernillehamre@hotmail.com
Miriam Engebretsen 23.07.2004 98335898 miriamoline@gmail.com
Nini Mauseth 28.09.2004 41326020 nini.mauseth@icloud.com
Ingeborg Gaalaas 12.10.2004 91137666 ragalaas@bbnett.no
View Onanong Chanin 13.09.2004 41848569 onanongchkirkerud@gmail.com
Ea Martine Nybakk 03.12.2004 93885003 ea.nybakk@gmail.com
Marte Svenningsen 24.02.2004 94183656 martessvenningsen@gmail.com
Helene Tokstad 06.07.2004 47334633 htokstad@hotmail.com
Margit Kollstrøm 31.03.2004 40543350 margitkollst@hotmail.com
Sofie Jensen 27.06.2004 41729326 sofiehj2004@gmail.com
Oda M. Lindstad 15.10.2004 46883124 odamarl@bbnett.no
       
Daniel Berg 27.11.2004 46745811 danbow2711@gmail.com
Christian B. Vold 26.08.2004 94166017 christianbvold@gmail.com
Isak S. Bakksjø 03.05.2004 99744555 isakbakksjo@outlook.com
Amund T. Alstad 07.11.2004 95766669 amundtalstad@gmail.com
Espen K. O'Connell 17.09.2004 94898110 espenoconnell@gmail.com
Kristen Bratås 29.10.2004 91513743 zorgi.tc@gmail.com
Love Andre Lien 20.10.2004 45040079 lovelien04@hotmail.com

                                              
                           Hele laget gjør deg god
Ridabu Fotball
Postboks 9, 2322 Ridabu

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products