Viking FK

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Viking FK

Vikinghuset i Steingt 100, Eiganes, er Viking FK  barne - og ungdomsavdelingens tilholdsted.

Adm.leder: jop@viking-fk.no

Daglig leder: stine@viking-fk.no

Bane-anlegg/drift ( Vikinghallen og Vikinghuset ) /materialforvalter: christer@viking-fk.no

Mobil Christer: 47467079

 

Utviklingsleder jenter:  Vebjørn Johansen;  vebjorn@viking-fk.no

Utviklingslag jenter og Damelaget:

  • J 14 år: kontakt; vebjorn@viking-fk.no
  • J 16 år: kontakt vebjorn@viking-fk.no
  • Damelaget, 3.div. 2018: kontakt Egil.Johan.Ostenstad@dnb.no eller helgeaune@hotmail.com

 

Utviklingsleder gutt : Mats Ullereng: mats@viking-fk.no

Utviklingsgrupper, gutter:

  • UG G 2006: Marius T. Kloster: Marius@viking-fk.no
  • UG G 2007: Kim Andre Pedersen: kim@viking-fk.no

Utviklingslag Gutt ( elite )

  • G 13 år: Madiou Konate: madiou@viking-fk.no
  • G 14 år:Marius T. Kloster: Marius@viking-fk.no
  • G 15 år: Gaute Schei: gaute@viking-fk.no
  • G 16 år:  Espen Andersen: espen@viking-fk.no   

 

Dommeransvarlig: jop@viking-fk.no

Rekrutteringsansvarlig: stine@viking-fk.no

Fair Play ansvarlig: petter.lindby@gmail.com

Treneransvarlig:kim@viking-fk.no

Barneidrettsbestemmelser ansvarlig: stine@viking-fk.no

 

FFO Vikinghallen: marius@viking-fk.no

FFO Vikinghuset: kim@viking-fk.no

IFO Vikinghallen: stine@viking-fk.no

 

 

2016©Viking FK, Ansvarlig Redaktør: Rune Bertelsen og Lars Kalvig
Kopiering
 av innhold er ikke tillatt uten avtale med Viking FK

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift