Sandane Turn og Idrettslag

Styre og utval

Styre og utval
RELATERTE DOKUMENTER
Møteplan hovudstyret 2016

 

Arbeidsutvalet 2017

 Verv  Namn  Telefon  Epost
 Adm.leiar  Beate Dybendal Nordvik  41225448   post@sandanetil.no
 Nestleiar  Julie Hauge Hjelmeset  47263447  julie.hauge.hjelmeset@gmail.com
 Sekretær  Roger Flølo  99737800  roger.flolo@ieee.org
 Kasserar  Maren Elise Vereide  48131066  maren_vereide@hotmail.com
 Vara  Marianne Hjartholm  98685000  marianne.hjartholm@enivest.net

 

Gruppeleiarar 2017

   Verv  Namn   E-post  Telefon
 Barneidrett  Leiar  Ragnhild Gundersen   ragnhild_gu@yahoo.no  92860218
 Fotball  Leiar  Sjur Gimmestad   post@stilfotball.no  41412521
 Friidrett  Leiar  Stig Svalheim   stig.svalheim@vestavindkraft.no  40437494
 Handball  Leiar  Trude Eimhjellen   etrudeelin@yahoo.com  90774715
 Racket  Leiar  John Olav Hoddevik   jhoddevik@gmail.com  41317323
 Trim og merke  Leiar  Jostein Hansen   joshan@online.no  41403371
 Turn  Leiar  Janne Gimmestad  turngruppa.stil@gmail.com  41915170
 Husestyret STIL-stova  Leiar  Peter Holvik Lothe  peter.lothe@enivest.net  97716629

 

Sandane Turn og Idrettsforening
Postboks 157
Sandane 6821
Post@sandanetil.no

Organisasjonsnummer 971 366 494

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products