IF Kilkameratene

Fotballag Sesong 2016

Fotballag Sesong 2016

KILKAM

FOTBALLAG SESONGEN 2016

Lag

Navn

Klasse

Lagleder

Trener

J09

 

Kilkam

5èr

Lena Torbergsen 

lena_to@hotmail.com

97 08 75 30

Stian Fagerås

s_fageraas@hotmail.com

99 79 68 26

J06

Blå

5èr

Hilde Heitman

h-heitm@online.no

95 11 80 77

Ole-Kristian Nygård

ok_nygaard@hotmail.com

99 49 71 90

Hvit

J05

Blå

7èr

Tone Fjordbakk

tone.fjordbakk@hotmail.com

90 94 42 95

Stian Norlunn

stian.norlunn@hlkbb.no

95 11 49 12

Hvit

J03

Blå

9èr

Torben Hellem

torbenhellem@hotmail.com

97 04 93 31

Petter Kulseng

petku@online.no

90 66 08 27

Hvit

7èr

 

G09

Blå

5èr

Elisabeth M Eliseussen

elismaeli@icloud.com

97 14 49 48

Martin Lauritzen

post@snekkermartin.no

95 72 54 97

Hvit

G08

Blå

5èr

Ola Stattin

ola.stattin@gmail.com

95 11 35 75

Idar Evensen

idar.evensen@gmail.com

91828007

Hvit

G07

Blå

5èr

Stine Nordhaug

stin-no@online.no

97 01 00 07

Sindre Bakke-Nesheim

sindrejusnesnesheim@gmail.com

47 32 82 51

Hvit

G06

 

Kilkam

5èr

Lena Torbergsen

lena_to@hotmail.com

97 08 75 30

Hans Haldorsen

hanshaldorsen@hotmail.com

45 85 22 40

G05

 

Kilkam

7èr

Marit Lindstad

marlind76@hotmail.com

95 17 23 62

Leiv Johnsen

leiv-jo@online.no

48 12 29 56

G04

Blå

7èr

Ruth Anti

imika@online.no

97 50 80 69

Amund Skålsvik

amund.skaalsvik@gmail.com

46 95 13 31

Hvit

G03

 

Kilkam

9èr

Sølvi Haldorsen

solvi_seberg@hotmail.com

47 06 41 71

Frank Formo

fjformo@gmail.com

99 40 94 95

G02

 

Kilkam

7èr

Jonas Holte

jojaholt@online.no

92 20 88 14

Alf-Erlend Vaskinn

alf-erlend.vaskinn@komrevnord.no

97 40 99 22

 

 

IF Kilkameratene - stiftet 1938

Postadresse: Postboks 3 9415 Harstad

Besøksadresse: Kilkamveien 103, 9415 Harstad

 

Tilbakemeldinger eller forslag til forbedringer av våre nye nettsider sendes til lars.lian@kilkam.no

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift