Buøy IL

Fotballstyret

Fotballstyret

 

Fotballstyret 2015

Leder:

Kjetil knutsen: kjetil@knutsen.as

Mobil: 99272205

Nestleder:

Rune Svindland: rune.svindland@lyse.net

Kasserer:

Ørjan Kristensen: orjan.kristensen@hotmail.com

Sekretær:

Fordeles mellom styremedlemmer.: kjetil@knutsen.as

Styremedlemer:

Gro Aske: oyvind.aske@lyse.net

Geir Olsen: geir-olsen@lyse.net

Siv Ydstebø: siv@westcap.no

Espen Johansen: espen@sagen.no

Lone Cecilie Svindland: lone.c.svindland@lyse.net 

Gaute Tønnesen: gaute80000@hotmail.com

Materialforvalter:

Alf Rune Monsen: alfrune­_monsen@dril-quip.com

Varamedlem:

Ulrika Lidstedt: ulrika.lidstedt@apply.no

Asle Sletthaug: asle.sletthaug@lyse.net

Ansvarlig Politiattester:

Geir Olsen: geir-olsen@lyse.net

 

Oppgaver

Sportslig leder senior:

Gaute Tønnesen: gaute80000@hotmail.com

Sportslig leder bredde:

Geir Olsen: geir-olsen@lyse.net

Materialforvalter:

Alf Rune Monsen: alfrune­_monsen@dril-quip.com

Sponsoransvarlig:

Rune Svindland: rune.svindland@lyse.net

Dugnadsansvarlig:

Espen Johansen: espen@sagen.no

Banemester:

Rudolf Waage: gerd.t.waage@lyse.net

Utleie klubbhus:

Gerd Waage: gerd.t.waage@lyse.net

Bingo komite:

Torhild Svendsen

Anne Karin Eikeland

Gro Aske

Ragnhild Jonassen

Gerd Waage: gerd.t.waage@lyse.net

Steinar Kristensen

Dagrun Sværen

Aslaug Sletthaug

Rudolf Waage

Buøy Posten:

Rune Svindland: rune.svindland@lyse.net

Speaker Hjemmekamp:

Tor Ragnar Roaldsen: 

Webansvarlig: www.buoy.no & www.treningsøkta.no

Lars Henning Ohm: lars.henning.ohm@lyse.net

Kjetil knutsen: kjetil@knutsen.as

Webansvarlig: fiks.fotball.no/FiksWeb

Kjetil knutsen: kjetil@knutsen.as

 

  Vår adresse er: Pb. 107, 4086 Hundvåg


©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products