Bøler IF

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Kontaktperson pr lag/årskull

Ønsker du å spille fotball i Bøler?

  • Spørsmål? Kan du stille til Klubbsekretær eller til kontaktperson for ditt lag/årskull (se listen under).
  • Innmelding: Du finner innmeldingsskjema til Bøler IF her.
  • Overgang: Dersom du er over 12 år og har spilt fotball i en annen klubb må du melde overgang. Fyll ut Bøler IFs innmeldingsskjema og Fotballforbundets samtykkeskjema. Samtykkeskjemaet sender du til fotball@bolerif.no, med kopi til din nye lagleder.
 Lag  Rolle* / Navn  e-post  Telefon      
 Gutter 2011  TR Benjamin Husstad-Nedberg     benjamin@mittanbud.no  92022343
 Jenter 2011  TR Marius Sigolsen  marius@fotballhue.no  93045625
 Gutter 2010  LL Line Hasund  fam.hasund@gmail.com  41666989
 Jenter 2010  TR Camilla Gilbert Ødegård  codegard@hotmail.com  93028610
 Gutter 2009  TR/LL Eirik Berg Maus  eirik.maus@gmail.com  40211945
 Jenter 2009  LL Asbjørn Gjerding-Smith  asbjorn.gjerding.smith@gmail.com     45401339
 Gutter 2008  LL Christian Spidsberg  christian.spidsberg@gmail.com  99299557
 Jenter 2008  TR Ola Saugen  osaugen@icloud.com  92491148
 Gutter 2007  TR/LL Rajko Mink  rajko.mink@fridays.no  90886485
 Jenter 2007  LL Dagne Vaa  dagne.vaa@makingwaves.no  41474937
 Gutter 2006  LL Thor Mella  thormella@hotmail.com  40405183
 Jenter 2006  TR Øyvind Bolthof  oyvind.andre.bolthof@nordea.no  95959501
 Gutter 2005  LL Hege Nordahl  nordahlhege@gmail.com  92899499
 Jenter 2005  LL Bernt Andersen  ba@rikstv.no  97012207
 Gutter 2004  LL Ole Strøm  olestro@gmail.com  91879699
 Jenter 2004  LL Xeni Kristine Dimakos  xeni.dimakos@gmail.com  41628602
 Gutter 2003  LL Magnus Hellgren  magnus.hellgren@getmail.no  95749416
 Jenter 2003  TR Gunnar Bratheim  gunnar.bratheim@gmail.com  90526861
 Gutter 2002   LL Jan Morten Knudsen  jan.knudsen@plandent.no  90647495
 Jenter 2002  TR Jan-Eirik Berntsen  jan-eirik@saltoeiendom.no  91769680
 Gutter 2001  TR/LL Lasse Espe  lasse@strandcomics.no  41658521
 Jenter 2001  LL Franck Vogt  franck.vogt@gmail.com  98228208
 Gutter 2000  TR Liv Fossum  liv.fossum@hotmail.com  41420690
 Kvinner veteran 7er   ST/LL Anne Kristin Bjarnøy  ak_b61@hotmail.com  48002469
 Menn senior  TR/LL Marius Sigolsen  marius@fotballhue.no  93045625

 (*) LL = LagLeder. TR = TRener. ST = Spillende Trener

Bøler IF
Postboks 4 Bøler, 0620 Oslo
post@bolerif.no

Haraløkka Idrettsanlegg, Bølerlia 161, 0689 Oslo
    Bøler Flerbrukshall, Utmarkveien 4, 0689 Oslo

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift