Gjerdrum IL

Styret, lagledere og andre verv

Styret, lagledere og andre verv
STYRET I GIL FOTBALL    
     
Styremedlem Birgitte Schjøtt  
Styremedlem (barneansvarlig) Jon Wøllo jon@gilfotball.no
Styremedlem (banesjef) Kjell Sand banegruppe@gilfotball.no
Styremedlem Linda Torkildsen Mork  
Styremedlem Marit Aadnøy  
Styreleder Per Egil Moseng per@gilfotball.no
Kasserer Siri Anne Mørk Hansen kasserer@gilfotball.no
Styremedlem (sportslig leder) Stein Bergstrand stein@gilfotball.no
Styremedlem Tore Bjørnsengen  
     
Mail til styret   post@gilfotball.no

SPORTSLIG UTVALG

Sportslig leder Stein Bergstrand
Medlem Finn Morten Moe
Trenerkoordinator Kjell Alkvist
Trenerkoordinator Per Magne Aadnøy

Mail til sportslig utvalg: su@gilfotball.no 

DAGLIG LEDER

Rune Kraft Johnsen, mail: dagligleder@gilfotball.no              mobil: 99669966

VÅRE LAGLEDERE

Lag Fornavn Etternavn E-post Tlf. mobil
J-2010        
J-2009 Karianne Fagerheim karianne.fagerheim@gmail.com 99709151
J-2008 Jørn  Teksum jornteksum@gmail.com  
J-2007 Terje Hovden terje.hovden@gmail.com 91373808
J-2006 Geir Morten Hoven geir.morten.hoven@no.aga.com 41401932
J-2005 Linda Torkildsen Mork lindatm@skedsmo.kommune.no 93634328
J-13 Anne Grete Eriksen
anne.grete.eriksen@hotmail.com
47010463
J-14 Annette Braate annette.braate@unit4.com 48012597
J-17 Sverre Olstad sv-olsta@online.no 92429922
Damer A Sverre Olstad sv-olsta@online.no 92429922
Damer 7'er Ane Flesvig aneflesvig@hotmail.com 45452575
         
G-2010 Kristin Sørlien Klepsland
kristin@klepsland.no
95807831
G-2009 Trond Solvang
geronuka@gmail.com
97508606
G-2008 Elisabeth Giske elisabeth.giske@live.no 94803773
G-2007 Aksel Nilsen Huser aksel@huser.no 98219424
G-2006 Ole Ivar Uthus oleiu74@gmail.com 90546416
G-2005 Elin Grøtte el-groet@online.no 95927895
G-13 Monica Huser moskjon@hotmail.com 41205470
G-14 Charlotte A Barbøl chara@online.no 95843774
G-16 Øivind Andersen oivind.andersen@banenor.no 95171517
G-19 Hroar Haug hroar.haug@freja.com 90025338
Herrer B Andre  Fornes andre_lsk@hotmail.com 92836885
Herrer A Finn Morten Moe finn.m.moe@gmail.com 93042876

 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products