Vålerenga Fotball

Administrasjon og styre

Administrasjon og styre

E-postadresse: bredde@vif.no

Besøksadresse: Intility Arena, Innspurten 12 A, 0601 Oslo

Postadresse: Vålerenga Fotball, 6064 Etterstad, 0601 Oslo

   

Administrasjon

 

Hovedstyret

Daglig leder

Morten Grødahl

E-post: morten.grodahl@vif.no

Mobil: 47 400 150

 

Hovedstyret - styreleder

Rune Hansen

E-post: rune@linkt.no  

Mobil: 906 04 625

Klubbkonsulent - Arrangement/utstyr - Vikariat til september 2018

Karen Werner

E-post: karen@vif.no

Mobil: 92 408 104

 

Hovedstyret - nestleder

Charlotte Halle

E-post: charlottewhalle@gmail.com

Mobil: 48048246

Klubbkonsulent - Arrangement/utstyr - Permisjon til september 2018

Svein Helge Liknes

E-post: svein.liknes@vif.no

Mobil: 92 207 128

 

Hovedstyret - Styremedlem

Karin Yrvin

E-post: ky@ofv.no

Mobil: 94835442

Klubbkonsulent - Medlem.  PERMISJON TIL MARS 2019

Tine Grødahl

E-post: 

Mobil: 

 

Hovedstyret - Styremedlem

Runar Kvernen

E-post:runar.kvernen@gmail.com

Mobil:

Barne- og ungdomsansvarlig

Stefan Danielsson

E-post: stefan@vif.no

Mobil: 47 385 503

 

Hovedstyret - Styremedlem

Jimmy Munkvold

E-post: jimmy.munkvold@gmail.com

Mobil: 91 747 707

Bane- og anleggsansvarlig/sportslig administrativ leder Damer A

Egil Ødegaard

E-post: egil@vif.no

Mobil: 91 335 178

 

Hovedstyret - Varamedlem

Jon Egil Strand

E-post: jon.egil.strand@gmail.com

Mobil: 98 232 340

Markedsansvarlig og VFA - Telenor Xtra-ansvarlig

Jens August Dalsegg

E-post: jens@vif.no

Mobil: 91 67 68 45

 

Hovedstyret - Varamedlem

Bente Desire

E-post: bedeny@icloud.com

Mobil: 94866181

 

   

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift