Sarpsborg FK

Kontakt

Kontakt
Administrasjon      
Daglig leder                                               Kent Jonas Trinborg                            48181440               kent@sarpsborgfk.no
Utviklingsansvarlig Alexander Berglund 47818 085 alexander@sarpsborgfk.no
Driftsmedarbeider Arne Johan Holme 950 82 021 arne@sarpsborgfk.no
       
Hovedstyret      
Styreleder Pål Marthinsen 95991803 pal@sarpsborgfk.no
Nestleder Raymond Fjeld 90996007 raymond@prozo.no
Styremedlem Cecilie Jonassen    
Styremedlem Karianne Åsheim 97194787 77karianne@gmail.com
Styremedlem  Vidar Isebakke    
Styremedlem Yngvar Steen 48203580 yngste@ostfoldfk.no
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktpersoner årganger Telefon E-post
Gutter født 2012 - G6      
Gutter født 2011 - G7 Frode Pedersen 91617111 frodeap@hotmail.com
Jenter født 2010 - J8 Nexi Bllaca 41593455  
Gutter født 2010 - G8 Anne Høvik 91720237 ann_mag@hotmail.com
Gutter født 2009 - G9 Tone Christensen 90678855 tonech@hotmail.com
Jenter født 2008/2009 - J10/J9 Lars Johansen 47898511 lars.johansen@evry.com
Gutter født 2008 - G10 Stig Syversen 96013852 stig@maxbo-sarpsborg.no 
Gutter født 2007 - G11 Kristin Pihlstrøm 99269561 kristinp@ostfoldfk.no
Gutter født 2006 - G12 Christer Pedersen    
Gutter født 2005 - G13 Joshua Karesch    
Gutter født 2004 - G14 Emelie Antonsen    
Jenter født 2002/2003 - J15 Lars Erik Elven     
Gutter født 2003 - G15 Kenneth Lorentsen     
Gutter født 2002 - G16 Dag Frode Bråthen Hultengreen    
       
       
       

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift