Ullevål IL

Dommeroppsett 2016-17

Dommeroppsett 2016-17

7’er bandy årgang 2008– 2004  

Lagleder skal sjekke at oppsatt dommer er klar før kampen, og legge ut for dommerhonoraret på kr 150,- per kamp. 
Pengene fås igjen via Ingeborg (ingeborg.hansen@no.aga.com)

Lagleder må huske å gi dommeren beskjed hvis sted eller tid for en kamp er flyttet.

Kamptid (også senior).
Veteran 50+                                         2 ganger 30 minutter
Old boys                                               2 ganger 30 minutter
Senior herrer                                        2 ganger 45 minutter
Senior damer                                        2 ganger 45 minutter
Senior damer rink                                 2 ganger 35 minutter
Junior                                                    2 ganger 45 minutter
Gutt (også videregående skole)          2 ganger 40 minutter
Smågutt (også ungdomsskole)            2 ganger 30 minutter
Lilleputt/knøtt (også grunnskole)         2 ganger 25 minutter

Forlenget spilletid i senior, damer, junior- og gutteklassen er 2×10 minutter og i smågutteklassen-, old boys og veteran 50+ 2×5 minutter. Samme regler for de tilsvarende skoletrinn.

 

 

Dommeroppsett 7-er kamper Bergbanen 16/17

Dato

Tid

Dag

Kampnr

Turnering

Hjemmelag

Bortelag

Dommer

22.11.2016

17:00

tirsdag

1101002

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Røa IL

Anders A. Sørensen

22.11.2016

17:00

tirsdag

1101003

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Øvrevoll Hosle IL

Thomas Heimdal

29.11.2016

17:00

tirsdag

1101004

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Øvrevoll Hosle IL

Aksel Lae

29.11.2016

17:00

tirsdag

1123002

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Ullevål IL

Linus Berglund

05.12.2016

17:00

mandag

1111009

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Ready 2

Even Lyche

05.12.2016

17:00

mandag

1111010

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ready

Tobias Mjaaland

06.12.2016

17:00

tirsdag

1101009

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Ullevål Knøtt 2006-2

Oscar Støren

07.12.2016

17:00

onsdag

1091009

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-1

Frigg super

Erik Wildeng

07.12.2016

17:00

onsdag

1091010

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-2

Frigg stjerner

Mathias Lona

08.12.2016

17:00

torsdag

1121006

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-1

Røa

Kasper Kamfjord

08.12.2016

17:00

torsdag

1121007

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-2

Ready 2

Noa Houck

12.12.2016

17:00

mandag

1111011

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Frigg 99-2

Hans Danielsen Øgrim

13.12.2016

17:00

tirsdag

1101010

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Røa

Thomas Heimdal

13.12.2016

17:00

tirsdag

1123004

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Frigg Oslo Fotballklubb

Anders A. Sørensen

15.12.2016

18:00

torsdag

215005

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Nordre Sande IL

Pia Sundby Indrevoll

03.01.2017

17:00

tirsdag

1101016

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Ready

Nora Bergersen

03.01.2017

17:00

tirsdag

1101017

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Øvrevoll Hosle IL 2

Martine Bakken

04.01.2017

17:00

onsdag

1091020

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-1

Ullevål Knøtt 2007-2

Aksel Lae

05.01.2017

17:00

torsdag

1121015

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-1

Ready

Even Lyche

05.01.2017

17:00

torsdag

1121016

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-2

Sagene

Mathias Lona

09.01.2017

17:00

mandag

1111020

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Ullevål 2005-2

Linus Berglund

10.01.2017

17:00

tirsdag

1123005

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Ready

Tobias Mjaaland

11.01.2017

17:00

onsdag

1091021

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-2

Ullern 3

Erik Wildeng

12.01.2017

17:00

torsdag

1081010

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Ready 02 5

Oscar Støren

12.01.2017

17:00

torsdag

1081011

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Ready 01-6

Noa Houck

16.01.2017

17:00

mandag

1111021

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Frigg 99-2

Kasper Kamfjord

16.01.2017

17:00

mandag

1111022

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ullern

Hans Danielsen Øgrim

19.01.2017

17:00

torsdag

1121024

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-1

Ullevål Lillegutt 2004-2

Nora Bergersen

19.01.2017

18:00

torsdag

215012

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Drammens Ballklubb

Martine Bakken

24.01.2017

17:00

tirsdag

1123007

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Ready

Anders A. Sørensen

25.01.2017

17:00

onsdag

1091031

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-1

Ullern 2

Pia Sundby Indrevoll

25.01.2017

17:00

onsdag

1091032

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-2

Ullern

Noa Houck

26.01.2017

17:00

torsdag

1081023

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Ready 01 1

Thomas Heimdal

26.01.2017

17:00

torsdag

1081024

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Frigg Oslo Fotballklubb

Aksel Lae

30.01.2017

17:00

mandag

1111032

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Røa 3

Linus Berglund

30.01.2017

17:00

mandag

1111033

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Røa 2

Mathias Lona

31.01.2017

17:00

tirsdag

1101030

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Ullevål Knøtt 2006-1

Erik Wildeng

31.01.2017

17:00

tirsdag

1123010

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Ullevål IL

Even Lyche

02.02.2017

17:00

torsdag

1081025

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Frigg Oslo Fotballklubb

Tobias Mjaaland

02.02.2017

17:00

torsdag

1121025

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-2

Ullern 2

Oscar Støren

08.02.2017

17:00

onsdag

1091042

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-1

Røa 2

Kasper Kamfjord

08.02.2017

17:00

onsdag

1091043

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-2

Røa

Hans Danielsen Øgrim

09.02.2017

17:00

torsdag

1081036

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Ullevål IL

Pia Sundby Indrevoll

09.02.2017

18:00

torsdag

215019

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Skeid

Nora Bergersen

13.02.2017

17:00

mandag

1111043

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Røa

Aksel Lae

13.02.2017

17:00

mandag

1111044

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ready 3

Anders A. Sørensen

14.02.2017

17:00

tirsdag

1101035

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Ready

Thomas Heimdal

14.02.2017

17:00

tirsdag

1101036

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Røa

Aksel Lae

15.02.2017

17:00

onsdag

1123012

Lillegutt Oslo rekrutt

Ullevål IL

Frigg Oslo Fotballklubb

Kasper Kamfjord

16.02.2017

17:00

torsdag

1081037

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Frigg Oslo Fotballklubb

Hans Danielsen Øgrim

16.02.2017

18:00

torsdag

1081038

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Ullern IF

Even Lyche

16.02.2017

17:00

torsdag

1121034

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-2

Røa 2

Erik Wildeng

16.02.2017

18:00

torsdag

1121033

Lillegutt Oslo 04

Ullevål Lillegutt 2004-1

Ullern

Tobias Mjaaland

27.02.2017

17:00

mandag

1111047

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ready 2

Thomas Heimdal

27.02.2017

17:00

mandag

1111050

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Ready 3

Pia Sundby Indrevoll

01.03.2017

17:00

onsdag

1091053

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-1

Ready 2

Oscar Støren

01.03.2017

17:00

onsdag

1091054

Knøtt Oslo 07

Ullevål Knøtt 2007-2

Ready

Noa Houck

07.03.2017

17:00

tirsdag

1101040

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-2

Røa IL

Linus Berglund

07.03.2017

17:00

tirsdag

1101041

Knøtt Oslo 06

Ullevål Knøtt 2006-1

Øvrevoll Hosle IL 2

Mathias Lona

09.03.2017

17:00

torsdag

1081050

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Røa IL 3

Martine Bakken

09.03.2017

17:00

torsdag

1081051

Knøtt Oslo 08

Ullevål IL

Røa IL

Nora Bergersen

               
   

Dommeroppsett 11-er kamper Bergbanen 16/17

   

Dato

Tid

Dag

Kampnr

Turnering

Hjemmelag

Bortelag

Dommer

26.11.2016

16:15

lørdag

11311004

Smågutt Seedet

Ullevål 1

Solberg

Andrei

27.11.2016

16:00

søndag

11312005

Smågutt Useedet A

Ullevål Blå

Drammen 2

UTSATT (Petter, Isak)

28.11.2016

20:30

mandag

11513010

Gutt Interkrets

Ullevål Gutt

Ready

Brage, Jesper

30.11.2016

18:30

onsdag

218002

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Høvik IF

Erik, Fredrik

06.12.2016

18:30

tirsdag

1141006

Smågutt Interkrets A

Ullevål Blå

Skeid

Andrei?

17.12.2016

16:15

lørdag

11311011

Smågutt Seedet

Ullevål 1

Høvik 1

Brage, Jesper

18.12.2016

16:00

søndag

11312012

Smågutt Useedet A

Ullevål Blå

Sarpsborg Bandyklubb

Petter, Isak

19.12.2016

20:30

mandag

11513023

Gutt Interkrets

Ullevål Gutt

Høvik

Erik, Fredrik

04.01.2017

18:30

onsdag

218007

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Ready

Petter, Isak

09.01.2017

20:30

mandag

11513036

Gutt Interkrets

Ullevål Gutt

Øvrevoll Hosle

Brage, Jesper

10.01.2017

18:30

tirsdag

1141022

Smågutt Interkrets A

Ullevål/Frigg

Stabæk 1

Erik, Fredrik

17.01.2017

18:30

tirsdag

1141026

Smågutt Interkrets A

Ullevål Blå

Ready 1

Andrei?

28.01.2017

16:15

lørdag

11311018

Smågutt Seedet

Ullevål 1

Hauger/Haslum

Petter, Isak

01.02.2017

18:30

onsdag

218012

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Solberg Sportsklubb 3

Erik, Fredrik

06.02.2017

20:30

mandag

11513050

Gutt Interkrets

Ullevål Gutt

Stabæk

Brage, Jesper

07.02.2017

18:30

tirsdag

1141036

Smågutt Interkrets A

Ullevål Blå

Høvik 1

Andrei?

12.02.2017

16:00

søndag

11312019

Smågutt Useedet A

Ullevål Blå

Ready 2

Erik, Fredrik

27.02.2017

20:30

mandag

11513063

Gutt Interkrets

Ullevål Gutt

Sarpsborg

Petter, Isak

 

 

 

 

Bergbanen

Kaj Munks vei 7

0855 Oslo

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products