Ullevål IL

Dommeroppsett 2017-18

Dommeroppsett 2017-18

7’er bandy årgang 2009– 2005 

Lagleder skal sjekke at oppsatt dommer er klar før kampen, og legge ut for dommerhonoraret på kr 150,- per kamp. 
Pengene fås igjen via Ingeborg (ingeborg.hansen@no.aga.com)

Lagleder må huske å gi dommeren beskjed hvis sted eller tid for en kamp er flyttet.

Kamptid (også senior).
Veteran 50+                                         2 ganger 30 minutter
Old boys                                               2 ganger 30 minutter
Senior herrer                                        2 ganger 45 minutter
Senior damer                                        2 ganger 45 minutter
Senior damer rink                                 2 ganger 35 minutter
Junior                                                    2 ganger 45 minutter
Gutt (også videregående skole)          2 ganger 40 minutter
Smågutt (også ungdomsskole)            2 ganger 30 minutter
Lilleputt/knøtt (også grunnskole)         2 ganger 25 minutter

Forlenget spilletid i senior, damer, junior- og gutteklassen er 2×10 minutter og i smågutteklassen-, old boys og veteran 50+ 2×5 minutter. Samme regler for de tilsvarende skoletrinn.

 

 

Dommeroppsett  kamper Bergbanen 2017-18

 

 

Dato

Tid

Kampnr

Serie

Hjemme

Borte

Dommer

 

 

11/10/17

20:00

11512030

Gutt Kval

Ullevål 2

Ready 2

Johann Schwenke Rief 910 02 223, Joachim Rønneberg 

 

 

11/17/17

20:00

11512002

Gutt Kval

Ullevål 2

ØHIL/Høvik

Isak Sagedal Aalholm, Isak Berg Svennæs

 

 

11/19/17

18:00

11312003

Smågutt Useedet A

Ullevål 1

Sarpsborg

Anders A. Sørensen 484 02 002, Mathias Riborg Lona 905 33 595

 

 

11/24/17

20:00

11511005

Gutt Elite

Ullevål

Ready

Fredrik Toverud Andersen, Isak Sagedal Aalholm

 

 

11/27/17

20:30

11613006

Gutt Interkrets

Ullevål

Hauger/Haslum

Isak Aalholm 458 72 810, Petter Sundby Indrevoll 904 00 315

 

 

11/28/17

17:00

1101006

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Røa

Mikkel Hvidtsten 906 29 667

 

 

11/28/17

17:00

1101010

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Frigg stjerner

Sondre Myhre 951 84 642

 

 

11/28/17

18:30

217022

Småjenter Interkrets

Ullevål

DBK

Pia Sundby Indrevoll 960 15 402, Anders A. Sørensen 484 02 002

 

 

11/29/17

17:00

1091007

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Frigg Skøyen

NIH: Brage Falch Milde 902 34 624

 

 

11/30/17

18:30

215003

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Solberg

Hannah Marie Nygård Sætrang 913 23 230

 

 

11/30/17

20:30

11512009

Gutt Kval

Ullevål 2

Drammen 2

FLYTTET: André Grøn Knudsen, Eirik Nygård

 

 

12/4/17

17:00

1111004

Lillegutt Oslo 06

Ullevål 2

Røa 2

Eirik Frydenlund Norling 981 31 039

 

 

12/4/17

17:00

1111006

Lillegutt Oslo 06

Ullevål

Ready

Gardar Benneche Skansbo 981 33 219

 

 

12/4/17

20:30

11613007

Gutt Interkrets

Ullevål

ØHIL/Høvik

Isak Aalholm 458 72 810, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

12/5/17

17:00

1101011

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Ullevål 2

Johannes Klever 958 91 099

 

 

12/5/17

17:00

1091096

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Ullern2

NY

 

 

12/5/17

18:30

1142006

Smågutt Interkrets B

Ullevål 1

Stabæk 2

Wilhelm Johnsen Lundstrøm  926 91 469, Erik Wildeng 473 29 494

 

 

12/7/17

17:00

1121007

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ready 2

Aksel Lae 941 43 135

 

 

12/7/17

17:00

1121006

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Røa

Thomas Heimdal 473 30 832

 

 

12/8/17

20:00

11512010

Gutt Kval

Ullevål 2

Norge Damer

Fredrik Toverud Andersen, Isak Sagedal Aalholm

 

 

12/9/17

16:00

1142010

Smågutt Interkrets B

Ullevål 2

Hamar

Anders A. Sørensen 484 02 002, Mathias Riborg Lona 905 33 595

 

 

12/10/17

17:00

6729348

Smågutt Useedet B

Ullevål 2

Øvrevoll Hoslo

Frogner: Anton Sayegh 913 01 048, Viljar Hageskal Jæger 413 70 197

 

 

12/10/17

18:00

11312012

Smågutt Useedet A

Ullevål 1

Snarøya

Noah Houck 981 07 606, Linus Wallden 484 86 660

 

 

12/11/17

17:00

1111007

Lillegutt Oslo 06

Ullevål

Ullevål 2

Jonas Ulleberg Schilvold 908 18 128

 

 

12/12/17

17:00

1101016

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Ready 2

Sondre Myhre 951 84 642

 

 

12/13/17

17:00

2101003

Minijenter

Ullevål

Ready

Milla Lunden Lukassen 99 23 4 178

 

 

12/13/17

18:30

218003

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Ready

Isak Aalholm 458 72 810, Noah Houck 981 07 606

 

 

12/15/17

20:00

11511013

Gutt Elite

Ullevål

Mjøndalen

André Grøn Knudsen, Isak Sagedal Aalholm

 

 

12/18/17

18:30

217024

Småjenter Interkrets

Ullevål

Høvik

NIH: Pia Sundby Indrevoll 960 15 402, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

12/19/17

17:00

1101022

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Ullern 2

Paul Opheim 476 35 325

 

 

12/20/17

17:30

1091060

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Ullern

NIH: Jonathan Rognstad 400 11 570

 

 

1/2/18

17:00

1101026

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Ready

Mikkel Hvidtsten 906 29 667

 

 

1/2/18

18:30

1142017

Smågutt Interkrets B

Ullevål 1

Høvik 2

Noah Houck 981 07 606, Linus Wallden 484 86 660

 

 

1/4/18

17:00

1121015

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Frigg

Fredrik Moe 407 25 862

 

 

1/4/18

17:00

1121016

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ready

Sondre Myhre 951 84 642

 

 

1/5/18

20:00

11512017

Gutt Kval

Ullevål 2

Stabæk 2

André Grøn Knudsen, Isak Sagedal Aalholm

 

 

1/8/18

17:00

1111010

Lillegutt Oslo 06

Ullevål 2

Røa

Benjamin Andersen 938 07 569

 

 

1/8/18

20:30

11613014

Gutt Interkrets

Ullevål

Ready 2

Petter Sundby Indrevoll 904 00 315, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

1/9/18

17:00

1101033

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Røa

Aksel Fjeld 969 19 328

 

 

1/9/18

18:30

1142021

Smågutt Interkrets B

Ullevål 2

Sagene

UTGÅR: Wilhelm Johnsen Lundstrøm  926 91 469, Erik Wildeng 473 29 494

 

 

1/10/18

17:00

1091025

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Røa

Eirik Frydenlund Norling 981 31 039

 

 

1/11/18

17:00

1081008

Knøtt Oslo 09

Ullevål 2

Ready

Aksel Lae 941 43 135

 

 

1/11/18

17:00

1081007

Knøtt Oslo 09

Ullevål

Ready 2

Thomas Heimdal 473 30 832

 

 

1/15/18

17:00

1111014

Lillegutt Oslo 06

Ullevål

Røa 2

Jonas Ulleberg Schilvold 908 18 128

 

 

1/15/18

18:30

217026

Småjenter Interkrets

Ullevål

Ready

Pia Sundby Indrevoll 960 15 402, Petter Sundby Indrevoll 904 00 315

 

 

1/16/18

17:00

1101036

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Frigg super

Torjus Opheim Sauar 950 51 931

 

 

1/18/18

17:00

1081045

Knøtt Oslo 09

Ullevål 2

Ullern 2

Paul Opheim 476 35 325

 

 

1/18/18

18:30

215014

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Ullern

Natalia Sakshaug 900 66 188

 

 

1/19/18

20:00

11511021

Gutt Elite

Ullevål

Hauger/Haslum

 

 

 

1/20/18

16:00

6710188

Smågutt Interkrets B

Ullevål 1

Hamar

Frogner: Anton Sayegh 913 01 048, Viljar Hageskal Jæger 413 70 197

 

 

1/22/18

20:30

11613020

Gutt Interkrets

Ullevål

Ready

Isak Aalholm 458 72 810, Petter Sundby Indrevoll 904 00 315

 

 

1/23/18

17:00

1101044

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Ready

Fredrik Moe 407 25 862

 

 

1/23/18

18:30

1142032

Smågutt Interkrets B

Ullevål 2

Ullevål 1

Anders A. Sørensen 484 02 002, Mathias Riborg Lona 905 33 595

 

 

1/24/18

17:00

1091034

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Ready 2

Aksel Fjeld 969 19 328

 

 

1/25/18

17:00

1081016

Knøtt Oslo 09

Ullevål

Ullevål 2

Benjamin Andersen 938 07 569

 

 

1/25/18

17:00

1121024

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Ullevål 2005-2

Mikkel Hvidtsten 906 29 667

 

 

1/25/18

18:30

215015

Lillejenter Interkrets

Ullevål Chiquitas

Ready

Milla Lunden Lukassen 99 23 4 178

 

 

1/28/18

18:00

11313014

Smågutt Useedet B

Ullevål 2

Ullern

Wilhelm Johnsen Lundstrøm  926 91 469, Erik Wildeng 473 29 494

 

 

1/29/18

18:30

217027

Småjenter Interkrets

Ullevål

Nordre Sande

Pia Sundby Indrevoll 960 15 402, Mathias Riborg Lona 905 33 595

 

 

1/30/18

18:30

1142039

Smågutt Interkrets B

Ullevål 1

Snarøya 2

Noah Houck 981 07 606, Linus Wallden 484 86 660

 

 

1/31/18

17:00

2101009

Minijenter

Ullevål

Høvik

Hannah Marie Nygård Sætrang 913 23 230

 

 

1/31/18

18:30

218009

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Høvik IF

Petter Sundby Indrevoll 904 00 315, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

2/1/18

17:00

1081017

Knøtt Oslo 09

Ullevål 2

Ullern

Brage Falch Milde 902 34 624

 

 

2/1/18

17:00

1121025

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Ullern

Fredrik Moe 407 25 862

 

 

2/2/18

20:00

11512025

Gutt Kval

Ullevål 2

Norge Damer

 

 

 

2/5/18

17:00

1111020

Lillegutt Oslo 06

Ullevål

Røa

Gardar Benneche Skansbo 981 33 219

 

 

2/5/18

17:00

1111019

Lillegutt Oslo 06

Ullevål 2

Ready

Johannes Klever 958 91 099

 

 

2/6/18

17:00

1101052

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Frigg super

Milla Lunden Lukassen 99 23 4 178

 

 

2/6/18

17:00

1101051

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Frigg stjerner

Natalia Sakshaug 900 66 188

 

 

2/6/18

18:30

1142043

Smågutt Interkrets B

Ullevål 2

Stabæk 2

Anton Sayegh 913 01 048, Sondre Myhre 951 84 642

 

 

2/7/18

17:00

1091042

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Ready

Torjus Opheim Sauar 950 51 931

 

 

2/7/18

18:30

218011

Jenter Interkrets

Ullevål Chicas

Solberg

Petter Sundby Indrevoll 904 00 315, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

2/11/18

18:00

11313021

Smågutt Useedet B

Ullevål 2

Konnerud

Noah Houck 981 07 606, Linus Wallden 484 86 660

 

 

2/12/18

17:00

1111022

Lillegutt Oslo 06

Ullevål 2

Ullevål

Jonathan Rognstad 400 11 570

 

 

2/12/18

20:30

11613027

Gutt Interkrets

Ullevål

Stabæk

Isak Aalholm 458 72 810, Fredrik Bakken 412 93 434

 

 

2/13/18

17:00

1101056

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Ullevål

Hannah Marie Nygård Sætrang 913 23 230

 

 

2/13/18

18:30

1142050

Smågutt Interkrets B

Ullevål 1

Røa 2

Viljar Hageskal Jæger 413 70 197, Sondre Myhre 951 84 642

 

 

2/14/18

17:00

1091045

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Frigg Frogner

Aksel Fjeld 969 19 328

 

 

2/14/18

17:00

2101011

Minijenter

Ullevål

Stabæk

Natalia Sakshaug 900 66 188

 

 

2/15/18

17:00

1081025

Knøtt Oslo 09

Ullevål

Sagene

Benjamin Andersen 938 07 569

 

 

2/15/18

17:00

1081026

Knøtt Oslo 09

Ullevål 2

Røa 2

Brage Falch Milde 902 34 624

 

 

2/26/18

17:00

1111027

Lillegutt Oslo 06

Ullevål

Snarøya 2

Eirik Frydenlund Norling 981 31 039

 

 

2/27/18

17:00

1101065

Knøtt Oslo 07

Ullevål

Ullern 3

Gardar Benneche Skansbo 981 33 219

 

 

2/27/18

18:30

1142054

Smågutt Interkrets B

Ullevål 2

Høvik 2

Wilhelm Johnsen Lundstrøm  926 91 469, Erik Wildeng 473 29 494

 

 

3/1/18

17:00

1121034

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-2

Røa 2

Mikkel Hvidtsten 906 29 667

 

 

3/1/18

17:00

1121033

Lillegutt Oslo 05

Ullevål 2005-1

Røa 3

Fredrik Moe 407 25 862

 

 

3/5/18

17:00

1111028

Lillegutt Oslo 06

Ullevål 2

Snarøya 2

Johannes Klever 958 91 099

 

 

3/6/18

17:00

1101066

Knøtt Oslo 07

Ullevål 2

Ullern 3

Jonas Ulleberg Schilvold 908 18 128

 

 

3/7/18

17:00

1091078

Knøtt Oslo 08

Ullevål

Ullern

Torjus Opheim Sauar 950 51 931

 

 

3/8/18

17:00

1081035

Knøtt Oslo 09

Ullevål 2

Ready 3

Jonathan Rognstad 400 11 570

 

 

3/8/18

17:00

1081034

Knøtt Oslo 09

Ullevål

Røa

Paul Opheim 476 35 325

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bergbanen

Kaj Munks vei 7

0855 Oslo

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift