Ullensaker/Kisa IL

Styret

Styret
         
Hovedstyret i Ull/Kisa IL 2017:      
         
Funksjon Enhet Navn Telefon E-post
Leder Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg Ole Kristian Wiig  909 11 522 okwiig@hotmail.com 
Nestleder Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg Tove Irene Jonas  924 01 016 tove.irene.jonas@bisnode.no   
Styremedlem Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg Torbjørn Liestøl  928 40 458 tliestol@me.com
Styremedlem Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg Nina Dønnum  930 84 083 ninadonnum@gmail.com  
Styremedlem Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg Egil-Andre Aas  928 40 455 egilandre.aas@lostat.no 
Varamedlem Ull/Kisa IL,   arbeidsutvalg      
Leder Idrettsskolen Ull/Kisa IL    Idrettsskolen Bjørnar Getz  488 90 001 bjgetz@icloud.com
Leder Innebandy Ull/Kisa IL    Innebandy Tommy Limnell Holm  934 56 007 tommy_limnell_holm@bose.com 
Leder fotball Ull/Kisa IL    Fotball Trond Ivar Johansen  915 44 230 trond-ivar.johansen@plannja.no
Leder Friidrett Ull/Kisa IL    Friidrett Ivar Egeberg  419 00 000 ivar.egeberg@gmail.com
Leder Håndball Ull/Kisa IL    Håndball Runar Kristiansen  954 45 640 runar.panzer@hotmail.no
         

 

Ull/Kisa IL
Postadresse: Postboks 166, 2051 JESSHEIM
www.ullkisa.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift