Ullevål IL

Tillitsvalgte 2017/18

Tillitsvalgte 2017/18
Beskrivelse Funksjon Navn Adresse Postnummer Tlf Mail
A-lag Hovedtrener Espen Johansen Borgenveien 154 1388 Borgen 91368765 espen.johansen@nif.idrett.no
  Hjelpetrener Jonas Lilja     90553190 jonas.lilja@golfforbundet.no
  Trener Erik Nordbrenden   0876 Oslo 92466677 nordbren@online.no
  Fysisk trener Svein-Erik Hammerstad Ullernveien 53 0381 Oslo 91554466 shammerstad@hotmail.com
  Trener Svein Karlseng Bregneveien 18 0875 Oslo 91154617 skarlseng@hotmail.com
  Materialforvalter Finn Ericsson Refstadsvingen 7 0589 Oslo 90826232 finnericsson51@gmail.com
             
  Materialforvalter Lennart Svenn Tåsenveien 63 0870 Oslo 92298443 lennartsvenn@hotmail.com
             
Rekrutt/B-Lag Trener/oppmann Einar Andreassen    

92605501

trolleinar@gmail.com
             
  Lagleder Martin Rynning     93029010 martin@harry-martinsen.no
             
Veteran 50+ Oppmann Kjell Ivar Engebretsen Gamle Rovensvei 294 1900 Fetsund

94784684

kma-e@online.no
  Oppmann Morten Østbye Tidemands gate 42 0260 Oslo

40000169

morten.ostbye@tdc.no
             
Old boys 35+ Oppman Thomas Sagen Bergsalleen 8b 0854 Oslo

98684100

thsagen@gmail.com
             

 

Lag  Rolle  Navn Adresse   mob  mailadresse 
             
Junior 1998-99-00 Trener/Oppmann Knut Audun Sørensen Hasselbakken 7 0851 Oslo 48400903 knut.sorensen@uil.no
  Trener/Oppmann Trygve Fredrk Moe Tåsen Allé 26 0853 Oslo 92845382 trygve.f.moe@gmail.com
  Trener/Oppmann Trond Audun Sørensen Langlia 31 0854 Oslo 48400037 tasor3050@outlook.com
  Oppmann Johnny Gadderud Nordbergveien 49B 0875 Oslo 90144207 Johnny.gadderud@vikenfiber.no
             
U17 jenter  Trener  Stig Pedersen Tåsen allé 15 B 0853 Oslo 90899057 stig@retailenergy.no
  Foreldrekontakt Siri Sundby Tyrihansvn. 4 0851 Oslo 95102982 sirisundby@gmail.com
             
  Hovedlagleder  Øyvind Sakshaug  Konvallveien 24 B 0855 Oslo 90826233 oyvind@sakshaug.com
Småjenter  (03 - 04)  Trener  Nils Erik Sætrang      93058620 nes@exhausto.no
Lillejenter  Trener  Kim Andresen      913 08 203  kim.andresen@dnb.no
Minijenter (07 - 08) lageder Reidar Mouhleb  Minister Ditleffsvei 16 0862 Oslo 92608509 reidar.mouhleb@gmail.com
             
             
Gutt 2001-02 Lagledere Per W. Johnsen     90551331 per.wilhelm@pwje.no
    Svein-Tore Heimdal Almeveien 7 0855 Oslo 97557707 svein-tore.heimdal@egmont.com
  Hovedtrener Henrik Kullerud Larsen     99263339 kullerudlarsen@gmail.com
  Trenere Trond Audun Sørensen Langlia 31,  0854 Oslo 48400037 tasor3050@outlook.com
    Håkan Walden Havnehagan 6 0875 Oslo 48484424 hakan.wallden@statnett.no
    Nicolay Lae Niels Bays vei 6  0876 Oslo 92220865 nicolay.lae@every.com
             
Smågutt 2004 Hovedlagleder Anders Norling Sognsveien 114 C 0860 Oslo 92403634 and-norl@online.no
  Hovedtrener Erik Sauar Kongleveien 24 B 0860 Oslo 91557968 erik.sauar@differgroup.com
  Trener Thomas Smefjell Korsvoll terrasse 11 0881 Oslo 99530101 thomas@progressing.no
             
Lillegutt 2005 Hovedtrener  Kaj T. Pedesen  Tåsen Alle 18 0853 Oslo 97671207 kaj.pedersen@nrk.no
  lagleder  Geir Bakken  Tåsen Alle 19A 0853 Oslo 95888237 geir999@gmail.com
             
Lillegutt 2006 Hovedlagleder Frode Fjeld Sognsvannsveien 30 C 0372 Oslo 48882198 frodevf@gmail.com
  Lagleder Mats Håkansson     92031707 mats.hakansson@hotmail.com
             
Knøtt 2007 Hovedlagleder Leif Daniel Houck Borgestadveien 31 0875 Oslo 93264423 leif.daniel.houck@nmbu.no
  Lagleder Øystein Halvorsen Gjennomfaret 18 0876 Oslo 90632843 oystein@try.no
  Trener Hans Chr. Sandlie Sømveien 31 B 0493 Oslo 92483547 hans.c.sandlie@nova.hioa.no
             
             
Knøtt 2008 Hovedtrener Christian Eidem     92655729 chreidem@hotmail.com
  Lagleder Morten Andersen Mårveien 3 0873 Oslo 95409383 Morten.Andersen@alimenta.no
  Lagleder Morten Stakkeland       mstakkeland@hotmail.com
             
             
Knøtt 2009 Hovedrener  Carl Ludvig Ekloe  Tyrihansveien 33 0851 Oslo 90876949 cle@getmail.no
    Anders Fjell  Bukken Brusesvei 6B 0851 Oslo 91005855 a.m.fjell@psykologi.uio.no
    Dag Bull Henriksen        dag.bull.henriksen@gmail.com
             
Bandyakademi  Administrativ leder Rune Indrevoll         
  Hovedinstruktør           
             
Bandyskole  Styrets ansvarlige Frode Lukassen,  Ugleveien 2 0853 Oslo 97057776 frode.lukassen@hpe.com
  Adminstrativ ansvarlig Tor Audun Sørenen        
  Hovedinstruktør Niels A. Hvidsten        

Bergbanen

Kaj Munks vei 7

0855 Oslo

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift