Ullevål IL

Tillitsvalgte 2017/18

Tillitsvalgte 2017/18
Beskrivelse Funksjon Navn Adresse Postnummer Tlf Mail
A-lag Hovedtrener Espen Johansen Borgenveien 154 1388 Borgen 91368765 espen.johansen@nif.idrett.no
  Hjelpetrener Jonas Lilja     90553190 jonas.lilja@golfforbundet.no
  Trener Erik Nordbrenden   0876 Oslo 92466677 nordbren@online.no
  Fysisk trener Svein-Erik Hammerstad Ullernveien 53 0381 Oslo 91554466 shammerstad@hotmail.com
  Trener Svein Karlseng Bregneveien 18 0875 Oslo 91154617 skarlseng@hotmail.com
  Materialforvalter Finn Ericsson Refstadsvingen 7 0589 Oslo 90826232 finnericsson51@gmail.com
             
  Materialforvalter Lennart Svenn Tåsenveien 63 0870 Oslo 92298443 lennartsvenn@hotmail.com
             
Rekrutt/B-Lag Trener/oppmann Einar Andreassen    

92605501

trolleinar@gmail.com
             
  Lagleder Martin Rynning     93029010 martin@harry-martinsen.no
             
Veteran 50+ Oppmann Kjell Ivar Engebretsen Gamle Rovensvei 294 1900 Fetsund

94784684

kma-e@online.no
  Oppmann Morten Østbye Tidemands gate 42 0260 Oslo

40000169

morten.ostbye@tdc.no
             
Old boys 35+ Oppman Thomas Sagen Bergsalleen 8b 0854 Oslo

98684100

thsagen@gmail.com
             
Junior 1998-99-00 Trener/Oppmann Knut Audun Sørensen Hasselbakken 7 0851 Oslo

48400903

knut.sorensen@uil.no
  Trener/Oppmann Trygve Fredrk Moe Tåsen Allé 26 0853 Oslo

92845382

trygve.f.moe@gmail.com
  Trener/Oppmann Trond Audun Sørensen Langlia 31 0854 Oslo 48400037 tasor3050@outlook.com
  Oppmann Johnny Gadderud Nordbergveien 49B 0875 Oslo 90144207 Johnny.gadderud@vikenfiber.no
             

Piker 2001-02

  • Chicas
Oppmann Stig Pedersen Tåsen allé 15 B 0853 Oslo 90899057 stig@retailenergy.no
  Foreldrekontakt Siri Sundby Tyrihansvn. 4 0851 Oslo 95102982 sirisundby@gmail.com
             
Gutt 2001-02 Lagleder Edvard A Tveten Moltke Moes vei 12 0851 Oslo 97605020 eatveten@gmail.com
  Hovedlagleder Jan Ludvig Lyche John Brandtsvei 85 0860 Oslo

91555801

jan.l.lyche@nvh.no
  Trener Håkan Walden Havnehagan 6 0875 Oslo

48484424

haakan.wallden@gmail.com
  Trener Trygve Moe Tåsen alle 26 0853 Oslo

92845382

trygve.f.moe@gmail.com
  Trener Nicolay Lae Nils Bays vei 6 0876 Oslo

92220865

nicolay.lae@evry.com
  Hovedtrener Trond Audun Sørensen Langlia 31 0854 Oslo

48400037

tas@trigcom.no
  Oppmann Svein Tore Heimdal Almeveien 7 0855 Oslo

97557707

svein-tore.heimdal@egmont.no
             

Lillepiker 

  • Chiquitas
Trener Kim Andresen     96047727 kim.andresen@dnbnor.no

 

Lagleder Thomas Helle-Valle     91627464 thh-v@hotmail.com
 

Lagleder

 

Øyvind Sakshaug     90826233  
             
Smågutt 2003-2004 Trener Erik Sauar Kongleveien 24 B 0860 Oslo

91557968

erik.sauar@differgroup.com
  Oppmann Rune Nilsen Jutulveien 14 0852 Oslo

91373117

rune.nilsen@nortura.no
  Trener Anders Norling       And-norl@online.no
Lillegutt 2005 Oppmann Kaj Pedersen Tåsen Alle 18 0853 Oslo

97671207

kaj.pedersen@nrk.no
  Trener Geir Bakken     95888237 geir999@gmail.com
             
Lillegutt 2006 Hovedlagleder Vemund Hartberg     92668817 vemund.hartberg@me.com
  Lagleder Mats Håkansson     92031707 mats.hakansson@hotmail.com
             
Knøtt 2007 Hovedllagleder Leif Daniel Houck     93264423 leif.daniel.houck@nmbu.no
             
Knøtt 2008 Hovedtrener Christian Eidem     92655729 chreidem@hotmail.com
             
Knøtt 2009 Hovedlagleder          
Keeperakademi Oppmann      

 

 

Bergbanen

Kaj Munks vei 7

0855 Oslo

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products