Ullevål IL

Bandystyret

Bandystyret

Bandystyret i Ullevål IL har sine styremøter på klubbhuset ca 1 gang i måneden. I tillegg til disse møtene avholdes det flere møter hvor de forskjellige komitéene jobber med flere forskjellige prosjekter.

Bandystyret sesongen 2017-2018

 Leder Velges for to år På valg 2018
 Håkon Tjomsland Mobil +47 901 19 363
 Folke Bernadottes vei 17 e Privat  
 0862 Oslo Arbeid  
 E-mail: haakon.tjomsland@gmail.com Fax  
     
 Nestleder Velges for to år Valgt  2017
 Sigurd Klippenberg Mobil +47 982 28 523
 Maridalsveien 225 b Privat  
 0467 Oslo Arbeid +47 21028523
 E-mail: sigurd.klippenberg@gmail.com Fax  
     
 Kasserer Velges for to år Valgt 2017
 Ingeborg Hansen Mobil +47 970 88 451
 Gäbleinsvei 3 Privat +47 22467430
 0852 Oslo Arbeid +47 22027607
 E-mail;  ingeborg.hansen@no.aga.com Fax  
     
 Sekretær Velges for to år På Valg 2018
 Tonje Strømdahl Mobil +47 415 28 555
 Brekkeveien 19 Privat  
 0884 Oslo Arbeid  
 E-mail;  tonje.stromdahl@gmail.com Fax  
     
1. Styremedlem Velges for to år På Valg 2018
Thor Leonard-Nilsen Mobil +47 958 36 653
John Colletts alle 80 Privat +47 22468288
0854 Oslo Arbeid  
E-mail: thorln@online.no Fax  
     
2.Styremedlem Velges for to år På Valg 2018
Frode Lukassen Mobil +47 970 57 776
Ugleveien 2 Privat  
0853 Oslo Arbeid  
E-mail; frode.lukassen@hpe.com Fax  
     
3.Styremedlem Velges for to år Valgt 2017
Erik Sauar Mobil +47 915 57 968
Kongleveien 24 Privat +47 21146505
0860 Oslo Arbeid  
E-mail; erik.sauar@differgroup.com Fax  
     
4.Styremedlem Velges for to år På valg 2018
Johnny  Gadderud Mobil +47 901 44 207
Nordbergveien 47 b Privat  
0875 Oslo Arbeid  
E-mail; johnny.gadderud@vikenfiber.no Fax  
     
 Varamedlemer Velges for ett år Valgt 2017
 Edvard Tveten Mobil +47 976 05 020
 Molkte Moes vei 12 Privat  
 0851 Oslo Arbeid  
 E-mail;  eatveten@gmail.com Fax  
     
Anders Norling Mobil +47 92403634
Sognsveien 114 c Privat  
0860 Oslo Arbeid  
E-mail; and-norl@online.no Fax  


 

Bergbanen

Kaj Munks vei 7

0855 Oslo

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products