Ålgård FK

Kontakt oss

Kontakt oss

tel:406 37 442http://tel:406 37 442http://tel: 40637442Ålgård Fotball Klubb

Besøksadresse: Ålgårdheia 27
Postadresse: 4330 Ålgård
Bankkonto nummer: 3240 06 62494
Organisasjonsnummer: NO 971 344 431

 

Kontaktinfo ÅFK 2017

Stilling/Rolle Navn Telefon E-post adresse
Daglig Leder Terje Tjetland 475 01 111 leder@algard-fk.no
       
Marked Geir Inge Fiskebekk 916 36 370 gifiskebekk@gmail.com

Trener A-lag herrer

Trener/Spillerutvikler

FFO Leder

Bo Andersen 907 04 871

trener@algard-fk.no

Trener A-lag damer Trond Meling 970 03 208 trond.meling@lyse.net
Styret 2017      
Styreleder Kåre Hjertvik 901 70 723 kaare.hjertvik@lyse.net
Nestleder/Kvalitetsklubbansvarlig Anita Kristin Gilje 926 44 190 anita.k.gilje@nav.no
Økonomiansvarlig Espen Aaserud Karlsen 406 37 442 espen@portogdor.no
Sporstlig leder  Frank Szanto 472 53 371 frank.szantos@lyse.net
Styremedlem Egil Skjæveland 90069667 egil@oh-tomter.no
Dugnadsansvarlig Turid L. Skjæveland 93451987 Turid.Skjeveland@olavthon.no
Dommeransvarlig Leif Kåre Øverland 993 90 427 lko@lyse.net
Andre Roller
FIKS-ansvarlig      
Fair Play-ansvarlig      
Politiattest ansvarlig Terje Tjetland 47501111 leder@algard-fk.no
Inkluderingsansvarlig Sigmud Bjerkreim 957 88 548 sibjerkr@online.no
Masiv Cup Elisabeth Olsen 992 43 335 elisabetholsen@lyse.net
Leder Valgkomité Stein Roar Juul   srj@bdo.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift