Oppegård IL

Styret

Styret

Har du barn som ønsker å begynne å spille fotball i Oppegård IL Fotball? 
For å komme i direkte kontakt med lagledere og/eller trenere på ett av våre lag skal du besøke våre lagsider.  

Kontaktpersoner i styret og administrasjon Oppegård IL Fotball
Oppegård IL Fotball jobber med å innføre en mer rollebasert organisasjon der den enkelte i større grad forholder seg til en rollebeskrivelse og aktivitetsplan i sitt frivillige arbeid. Oppegård IL Fotball har en ansatt i 100% administrativ stilling som er hovedkontaktperson for våre frivillige og samarbeidspartnere. Forørvig er gruppa drevet på basis av frivillighet av personer med tilknytning til lagene våre. 

Nedenfor finner du en oversikt over hvilke personer du kan kontakte i den forskjellige sammenhengene.Våre frivillige på styrenivå skal i størst mulig grad ha spesifikke og definerte roller, og i tilknytning til hver person/rolle nedenfor kan du også laste ned vedkommendes rollebeskrivelse.  

Ønsker du å sende epost til hele styret og administrasjonen i Oppegård IL Fotball sender du denne til styret.fotball@oppegardil.no


Administrasjon 
Mona Haug Schrøder - Fast ansatt 100% stilling
mona@oppegardil.no
411 06 545

Styreleder
Mona Stormo Andersen
mona.stormo.andersen@difi.no 
948 73 960

Anleggsansvarlig
Ståle Martin Skoglund 
staale@aanno.no 
909 78 653

Oppstartsansvarlig
Marianne Clemetsen
clemetsen.marianne@gmail.com
98691331

Økonomiansvarlig
Morten Hilstad
morten.hilstad@bdo.no 
951 33 185

Sportslig leder
Steffen Burger
steffen.burger@posten.no
924 29 962

Arrangementsansvarlig
Petter Franck
Petter.Franck@nilz.no 
484 95 171

Fair Play-ansvarlig
May Lene Glomsrud
maylene@redmedia.no
900 97 388

Markedsansvarlig
Vidar Løkka
vidarlokka@hotmail.com
48038278

Utstyrsansvarlig
Axel Schiøtz
axel@vje.no
91177878

Klubbdommeransvarlig (barnelag 6-12 år)
Mona H. Schrøder
mona@oppegardil.no
41 10 65 45

Dommeransvarlig Rekrutt- og Kretsdommere (ungdoms- og seniorlag)
Jan Sørlie
ja-soe@online.no
928 42 233

Informasjonsansvarlig
Ubesatt

Oppegård IL - Stiftet 1907

Adresse: Kongeveien 289, 1416 OPPEGÅRD

Telefon: 66991310

Epost: Dagligleder@oppegardil.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products