Huk FK

Våre lagledere

Våre lagledere

Trenerne for de respektive årgangene finnes på lagsidene.

Senior Ungdom Barn
A-lag
Rolf Bakke                                
Mobil: 905 62 862
J 01/02
Cathrine Galtung
cgaltung@online.no
Mobil: 906 36 212
J 05/06
Ingelin Harlem
ingelin@cosmederm.no
Mobil; 930 90 377
 
J 03/04
Ole Heier
ole.heier@vifiber.no
Mobil: 948 32 363
J 07
Linn Weiergang
linncw@online.no
Mobil; 920 62 850
 
Junior
Anne Bakke
anne@sund.name                      
Mobil: 900 94 123
J 08
Hanne Marit Normann
h_normann@yahoo.no
Mobil; 934 84 915
 
G 03
Anders Kvamme-Jensen
anders@akj.com
Mobil: 907 41 207
J 09
Mari Grindheim
mari.grindheim@reitangruppen.no
Mobil; 905 92 619
 
G 04
Trine Eikrem
trine.eikrem@bufetat.no
Mobil: 466 16 566
G 05
Nina Allport Fossum
nina.allport-fossum@marsh.com
Mobil: 934 87 080
 
 
G 06
Harald Høimyr
harald.hoimyr@amedia.no
Mobil: 481 49 750
 
 
G 07
Lisa Hatlem
lihatlem@online.no
Mobil: 484 00 906
 
 
G 08
Sigmund Bagøien
sb@carnegie.no
Mobil: 934 09 334
   
G 09
Marius Flygind
marius.flygind@host.no
Mobil: 909 52 042
   
GJ 10
Ketil Brydøy
Kbrydoy@icloud.com
Mobil: 976 89 625
   
GJ 11
Celine Dyvik
celine.dyvik@igmailcom
Mobil: 408 73 200
   
GJ 12
Kjersti Reinsnos
kreinsnos@hotmail.com
Mobil: 452 77 822

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
Adresse
 
Kontakt
Organisasjon
 
000000
Post: PB 5 Bygdøy, 0211 OSLO
Gate: Huk Aveny 45, 0287 OSLO
post@hukfk.no
Telefon: 22173691
 
Styreleder
Arne Thommessen
arne.thommessen@gmail.com
Mobil: 997 85 598
 
0
0
0
 
 
 
 
 
 
Hoved
sponsorer  
 
  
000
0
0000
 
0
0
0
Hjemmeside
sponsorer                    
000000
00

  

 Image result for Bilglass1
  
0
0
Trenings   sponsorer   
00
      
00
         Logo: Burger Joint
00
0
00

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products