Huk FK

Våre lagledere

Våre lagledere

Trenerne for de respektive årgangene finnes på lagsidene.

Senior Ungdom Barn
A-lag
Rolf Bakke                                
Mobil: 905 62 862
J 03/04
Kari-Anne Grov Heggem
ole.heier@vifiber.no
Mobil: 948 32 363
J 06
Ingelin Harlem
ingelin@cosmederm.no
Mobil; 930 90 377
 
J 05
Martha Dørum Jære
martha.jare@gmail.com
Mobil; 982 69 324
J 07
Linn Weiergang
linncw@online.no
Mobil; 920 62 850
 
G 03
Arne Thommessen
arne.thommessen@gmail.com
Mobil: 997 85 598
J 08
Sjur Idsøe
sjuridsoe@yahoo.no
Mobil; 952 99 068
 
 
G 04
Trine Eikrem
trine.eikrem@bufetat.no
Mobil: 466 16 566
J 09
Mari Grindheim
mari.grindheim@reitangruppen.no
Mobil; 905 92 619
 
G 05
Helga Merete Fardal
helga.fardal@bringdialog.no
Mobil: 926 92 093
J 10
Arne Thommessen
arne.thommessen@gmail.com
Mobil: 997 85 598
 
 
 
   
G 06
Kathrine M. Galtung
kathrinemoerk@yahoo.com
Mobil: 991 65 228
 
 
G 07
Lisa Hatlem
lihatlem@online.no
Mobil: 484 00 906
 
 
G 08
Sigmund Bagøien
sb@carnegie.no
Mobil: 934 09 334
 
 
G 09
Marius Flygind
marius.flygind@host.no
Mobil: 909 52 042
   
G 10
Øystein von Krogh
ovk@mondrian.no
Mobil: 977 27 272
   
GJ 11
Celine Dyvik
celine.dyvik@gmailcom
Mobil: 408 73 200
   
GJ 12
Fredrik Corwin
fredrik@hesselberg.no
Mobil: 911 05 201
   
GJ 13
Halvor Bakke Melbye
Mobil: 915 73 234


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
Adresse
 
Kontakt
Organisasjon
 
000000
Post: PB 5 Bygdøy, 0211 OSLO
Gate: Huk Aveny 45, 0287 OSLO
post@hukfk.no
Telefon: 22173691
 
Styreleder
Arne Thommessen
arne.thommessen@gmail.com
Mobil: 997 85 598
 
0
0
0
 
 
 
 
 
 
Hoved
sponsorer  
 
  
000
0
0000
 
0
0
0
Hjemmeside
sponsorer                    
000000
00Image result for Bilglass1

  

    
0
0
Trenings   sponsorer   
00
      
00
         Logo: Burger Joint
00
0
00

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift