Spoortz AS

Kontakt oss

Kontakt oss
Kontaktinformasjon for de ulike enheter innen  Ull/Kisa IL:  
         
  Navn Telefon      Epost Postadresse
Hovedlaget:                       Postboks 166, 2051 Jessheim
Leder Ole Kristian Wiig 909 11 522     okwiig@hotmail.com  
         
Fotball:       Postboks 146, 2051 Jessheim
Styreleder Trond-Ivar Johansen 915 44 230 trond-ivar.johansen@plannja.no  
Daglig leder Cato Strømberg 918 50 000 cato.stromberg@ullkisafotball.no   
Administrativ leder Tommy Olsen 915 64 674 tommy.olsen@ullkisafotball.no   
Arrangement Inger Helen Larsen   932 24 619 ihl@ullkisafotball.no   
Økonomi Cathrine.Bakken 915 40 396 cathrine.bakken@ullkisafotball.no  

Friidrett:   

      Postboks 333, 2051 Jessheim
Styreleder Ivar Egeberg 419 00 000 ivar.egeberg@gmail.com  
Administrativ leder Bodil Anthi Svinø 482 61 363 bodilasvino@gmail.com  
Økonomi Helge Velure 971 88 813 h-ve@online.no   
         
Håndball:           Postboks 300, 2051 Jessheim
Styreleder Renate Hedenstad   renate@fundamentgruppen.no  
Adm. leder May Kristin Vesteng 926 15 700 maya.vesteng@ullkisahandball.no  
         
         
Idrettsskolen:            Postboks 166, 2051 Jessheim
Styreleder Bjørnar Getz 488 90 001 bjgetz@icloud.com  
Økonomi Ole Kristian Wiig 909 11 522 okwiig@hotmail.com   
         
Innebandy:        Postboks 166, 2051 Jessheim
Styreleder Tommy Limnell Holm 934 56 007 tommy_limnell_holm@bose.com  
Økonomi Beate Langset 995 59 753 beatelangset@live.no   
Styremedlem Frank Danielsen 480 11 345 frdanielsen@gmail.com  

Besøksadresse:
Ullevål stadion, Sognsvn. 75

0855 OSLO, inng. E, 5. etg.
 
Postadresse:
Sognsveien 75-77, inng. E, 0855 OSLO
Tlf: +47 22 44 25 00

Mail: post(at)spoortz.no

  • Idrettsklubber
  • Lag
  • Utøvere
  • Idrettsskoler/akademi
  • Forbund/kretser
  • Foreninger

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift