Fitjar Idrettslag

Styret

Styret

Her finn de ei overordna liste over styret i FIL fotballgruppa, oppdatert 2018. 

 

Leiar:                    Kari Steinsland Vik         kari.steinsland.vik@haugnett.no  // Tlf: 908 80 887

Skrivar:                Sondre Nesbø Aarland   sondre_aarland@hotmail.com

Økonomi:             Stein Helge Simonsen    stein@simonseninvestering.com (her sendes dommerregninger etc)

Seniorleiar:          Terje Tislevoll                  terje@engevik-tislevoll.no

Ungdomsleiar:     Birte Steinsland              birtesteinsland@hotmail.com

Minileiar:              Gro Hatlevik                   grohatlevik@hotmail.com

Styremedlem:      Sigbjørg Vestbøstad       svestbo@online.no

Varamedlem:       Johnny Helland               johnnyhelland71@gmail.no

Varamedlem:       Gunn Evy Henriksen       gunn-evy.henriksen@leroy.no

 

Om du ikkje finn rett vedkommande kan du ta kontakt med Vidar Aarskog på mail: fitjar.idrettslag@gmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift