IL Gneist

Kontakt Oss

Kontakt Oss

I menyen Vedlegg til høyre finner du;

  • Oversikt over TRENERE/LAGLEDERE i Fotballgruppen 2014
  • Organisasjonskart 'Organisering av fotballgruppen i Gneist IL'
  • Rollebeskrivelser i fotballgruppen i Gneist IL 
     

FOTBALLGRUPPENS STYRE 2015/16

Funksjon Navn Privat Mobil E-post
Leder Dag Ketil Grønnesby   90871187 dagketil@gronnesby.no
Nestleder Atle Hansen 55228527 40020599 aha@bkkfiber.no
Medlem Harry Håvardstun 55228027 41108750 harry@fsg.no
Medlem Rolf Wergeland 55124388 48048659 rolf.wergeland@inventura.no
Medlem Steinar Sivertsen 55221160 99559577 steinar.sivertsen@norclub.no
Medlem Magnar Olsen 55018022 93215915 magnar.olsen@bergenelektroservice.no
Medlem Lene Hope   93233713 lene.valle.hope@tele-com.no
Medlem Frank Gjøsund   92843063 frank.gjosund@teamrelocations.com
Medlem Linda Margit Hansen   97772212 linmarhan@hotmail.com
Varamedlem Anja Totland   93219756 anja.totland@tele-com.no


Fotballstyret skal ha styremøter ca 1 gang i mnd.

Saker som ønskes behandlet på styremøtet må sendes inn til fotballstyret, da vil de bli behandlet på neste møte.
Imidlertid vil fotballstyret ha en eksklusiv rett til å vurdere de saker de ønsker å behandle.
Kontakt: fotballstyret@gneist.no

DOMMERKONTAKT
Dommerkontakt er Kai Erik Steen | kai_brygge@hotmail.com | mobil: 93016628


FOTBALLKOORDINATOR
Andre henvendelser eller spørsmål kan også rettes til administrasjonen på dagtid, Nils Knashaug | fotballkoordinator@gneist.no | mobil: 45 27 36 89.
 

SPORTSLIG LEDER/SPORTSLIG UTVALG (SU)
Sportslig leder Børge Haugsdal har ansvar for trenerutvikling, spillerutviklingstiltak, og å (utarbeide og) sette i verk vår sportsplan på alle nivåer i fotballgruppen i Gneist. Børge leder også Sportslig Utvalg (SU) i Gneist Fotball.
Henvendelser til Børge på sport.fotball@gneist.no | mobil: 93 49 52 94.

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift