Sarpsborg FK

SFK

SFK
Sarpsborg Fotballklubb


Telefon: 481 81 440
Epost: post@sarpsborgfk.no

Postadresse: Kurlandveien 2
Besøksadresse: Kurlandveien 4
Postnummer: 1727 Sarpsborg
Org.nr: 970 024 921
Bankto: 6129.05.94951
Klubbnr: 01050012
Drakt: Blå/hvit vertikalstripet skjorte - hvit shorts - hvite strømper
Reservedrakt: Rød skjorte - rød shorts - røde strømper
Keeperdrakt: Grønn skjorte - grønn bukse - grønne strømper
Cuphistorie: Cupmester i 1917, 1929, 1939, 1948, 1949 og 1951
Beste serieprestasjon: Tredjeplass toppserien i 1964 og 1965.
Hjemmearena: Kurland KG

Organisasjon
- Organisasjonskart
- Erlends Minnefond
- Hus og Bane
- SFK Eiendom
- Kurland Eiendom
- 1903 kampanje
- Assi
- Old Boys
- Representantskap

Administrasjon

Daglig Leder - Kent Jonas Trinborg - tlf: 481 81 440 - kent@sarpsborgfk.no
Driftsmedarbeider - Arne Johan Holme - tlf: 950 82 021 - arne@sarpsborgfk.no

Hovedstyret    
Klubbformann - Pål Marthinsen - tlf: 959 91 803 - pal@sarpsborgfk.no
Nestleder - Raymond Fjeld - tlf: 909 96 007 - raymond@prozo.no
Styremedlem Jenter - Cecilie Jonassen - tlf: 954 20 126 - 
Styremedlem Barn - Karianne Åsheim - tlf: 971 94 787 - 77karianne@gmail.com
Styremedlem Hus og Bane - Kjersti Hansen - tlf: 975 15 652 - 
Styremedlem Ungdom - Vidar Isebakke - 
Styremedlem Senior - Yngvar Steen - tlf: 482 03 580 - yngste@ostfoldfk.no

Foreldreutvalget barne/ungdomsavdeling
J-2010/2011 - Alexander Berglund - tlf: 478 18 085 - alexander@sarpsborgfk.no
G-2011 - Frode Pedersen - tlf: 916 17 111 - frodeap@hotmail.com
G-2010 - Anne Magnussen - tlf: 917 20 237 - ann_mag@hotmail.com
J-2008/2009 - Tone Christensen - tlf: 906 78 855 - tonech@hotmail.com
G-2009 - Lars Johansen - tlf: 478 98 511 - lars.johansen@evry.com
G-2008 - Stig Syversen - tlf: 960 13 852 - Stig.Syversen@maxbo.no
G-2007 - Kristin Pihlstrøm  - tlf: 992 69 561 - kristinp@ostfoldfk.no
G-2006 - Stefan Østby - tlf: 908 27 154 - stefan.ostby@hafslund.no    
G-2005 - 
G-2004 - Nina Faye Haraldstad - tlf: 917 70 181 nina.faye.haraldstad@borregaard.com
J-2002/2003 - Camilla Tøvik Jørgensen - tlf: 997 19 201 - ctoevik@online.no
G-2003 - Terje Aldar - Terje.aldar@online.no  
G-2002 - Sidsel Grøtvedt - tlf: 913 55 335 - grotvedt.sidsel@hotmail.no 
G-2001 - Yngve Herikstad - tlf: 995 44 957 - yngve.herikstad@gmail.com
           
Kontaktpersoner sport
Utviklingsansvarlig - Alexander Berglund - tlf: 478 18 085 - alexander@sarpsborgfk.no
A-lag - Frode Nøss - tlf: 901 87 817 - frodenoss@hotmail.com
Rekrutt - Kent Jonas Trinborg - tlf: 481 81 440 - kent@sarpsborgfk.no
G19 - Tore Johansen - tlf: 970 60 577 - torjoh21@ostfoldfk.no
G19-2 - Lars Erik Elven - tlf: 
Damer senior - Alexander Berglund - tlf: 478 18 085 - alexander@sarpsborgfk.no
Spillerutvikler - Dag Frode B. Hultengreen - tlf:
Spillerutvikler - Jon Egil Johansen - tlf:
Keepertrener - Morten Nilsen - tlf:
Keepertrener - Christian Granholmen - tlf:

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products