Sarpsborg FK

SFK

SFK
Sarpsborg Fotballklubb


Telefon: 950 82 021
Epost: post@sarpsborgfk.no

Postadresse: Kurlandveien 2
Besøksadresse: Kurlandveien 4
Postnummer: 1727 Sarpsborg
Org.nr: 970 024 921
Bankto: 6129.05.94951
Klubbnr: 01050012
Drakt: Blå/hvit vertikalstripet skjorte - hvit shorts - hvite strømper
Reservedrakt: Rød skjorte - rød shorts - røde strømper
Keeperdrakt: Grønn skjorte - grønn bukse - grønne strømper
Cuphistorie: Cupmester i 1917, 1929, 1939, 1948, 1949 og 1951
Beste serieprestasjon: Tredjeplass toppserien i 1964 og 1965.
Hjemmearena: Kurland KG / Sarpsborg Stadion

Hovedstyret    
Klubbformann - Pål Marthinsen - pal@sarpsborgfk.no tlf: 959 91 803
Nestleder - Raymond Fjeld - raymond@prozo.no - tlf: 909 96 007
Styremedlem - Cecilie Jonassen - cecilie.jonassen@norskeskog.com - tlf: 954 20 126‬
Styremedlem - Vidar Isebakke - vidar_i@hotmail.com - tlf: 996 22 276
Styremedlem - Gunnar Børresen - gunnar.borresen@europris.no - tlf: 932 80‬‬‬ 132‬‬‬
Styremedlem - Trine Eidesmo - trineeidesmo@hotmail.com - tlf: 980 60 601
Styremedlem - Per Øivind Akselsen - per.oivind.akselsen@infratek.no - tlf 948 68 910
Vara: Anett Martinsen-Evje - ann_et@yahoo.no - tlf 913 82 270
Vare: Yngvar Steen - yngvarsteen@hotmail.com - tlf 482 03 580
 

Administrasjon
Daglig Leder - Kent Jonas Trinborg - kent@sarpsborgfk.no - tlf: 481 81 440
Utviklingsansvarlig - Alexander Berglund - alexander@sarpsborgfk.no - tlf 478 18 085
Driftsmedarbeider - Arne Johan Holme - arne@sarpsborgfk.no - tlf: 950 82 021

Senioravdeling
Menn Senior - Jan Sørensen - jan@sarpsborgfk.no - tlf. 405 35 452
Menn Junior - Alexander Berglund - alexander@sarpsborgfk.no - tlf. 478 18 085
Damer Senior - Kjell Åge Eek - kjelleek@online.no - tlf. 916  03 292
Menn Bredde Senior - Stein Erik Eriksen - stein.eriksen@moller.no - tlf. 908 47 998

Ungdomsavdeling
Gutter 16 år (2002) - Dag Frode Hultengreen - dagbra@ostfoldfk.no - tlf. 997 41 981
Jenter 15 år (2002/2003) - Lars Erik Elven - larselven@hotmail.com - tlf. 402 97 646
Gutter 15 år (2003) - Kenneth Lorentsen - lorentsen7@gmail.com - tlf. 932 35 591
Gutter 14 år (2004) - Emelie Antonsen - emelie_ant@hotmail.com - tlf 976 82 102
Gutter 13 år (2005) - Joshua Karesch - joshua_karesch@hotmail.com - tlf. 902 59 243
Gutter 12 år (2006) - Stefan Østby - stefan.ostby@hafslund.no - tlf. 908 27 154

Barneavdeling
Jenter 11 år (2007/2008)
- Foreldrekontakt - Tone Christensen - tone.ch@hotmail.com - tlf. 994 32 283
- Trener - May Britt Grønsholt - mb@gronsholt.com - tlf. 922 81 593
Gutter 11 år (2007)
- Foreldrekontakt - Kristin Pihlstrøm - krispihl@online.no - tlf. 992 69 561
- Trener - Geir Liane Eriksen - geir.liane.eriksen@gmail.com - tlf. 480 84 554
Gutter 10 år (2008)
- Foreldrekontakt - Stig Syversen stig.syversen@maxbo.no - tlf. 960 13 852
- Trener - Raymond Fjeld - raymond@prozo.no - tlf. 909 96 007
Jenter 9 år (2009)
- Foreldrekontakt - Tone Christensen - tone.ch@hotmail.com - tlf. 994 32 283
- Trener - May Britt Grønsholt - mb@gronsholt.com - tlf. 922 81 593
Gutter 9 år (2009)
- Foreldrekontakt - Lars Johansen - puttentre@hotmail.com - tlf. 478 98 511
- Trener - Dag Vidar Falch - dagfalch@hotmail.com - tlf. 918 02 299
Jenter 8 år
- Foreldrekontakt - 
- Trener - Nexi Bllaca - loriknexha@hotmail.com - tlf. 415 93 455
Gutter 8 år (2010)
- Foreldrekontakt - Anne Høvik - ann_mag@hotmail.com - tlf. 917 20 237
- Trener - Lars Olavesen - larsggo@hotmail.com - tlf. 995 85 735
Gutter 7 år (2011)
- Foreldrekontakt - Therese Eliseussen - 
- Trener - Frode Pedersen - frodeap@hotmail.com - tlf. 916 17 111
Gutter 6 år (2012)
- Foreldrekontakt - Sandra Reid - 
- Trener - 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift