IL Gneist

Styret/Administrasjon

Styret/Administrasjon


Full oversikt over alle medlemmer i styrer og administrasjon finner du til høyre.

STYRET/AU

Stig Hammersland

Stig Hammersland 
Leder

Torbjørn Gjelsvik
Nestleder

E-post:
stiham2@hfk.no

Telefon: 91 16 26 21

E-post:
torbjorn.gjelsvik@gmail.com

Telefon: 90 12 62 25

 

 

 

 

Bjørn T. Solberg 
Medlem AU

Birthe K. Nielsen
Medlem AU

E-post:
bjsolb4@online.no

Telefon: 95 72 96 01

E-post:
birthekn@hotmail.com

Telefon: 48 09 36 33

 

 

 

 

Nils Møllerup
Medlem AU

 

 

E-post:
nmo@broadpark.no

Telefon: 90 12 46 06

 

 

 

 

 

Bilde mangler

Johanne Ask
Varamedlem

Endre Lie
Varamedlem

E-post:
johask@broadpark.no

Telefon: 95 10 36 04

E-post:0
endrlie@gmail.com

Telefon: 95 20 36 70

 

 

 

 

 

 

 

 

Dag Ketil Grønnesby
Leder Fotball

Atle Hansen
Nestleder Fotball

E-post:
dagketil@gronnesby.no

Telefon: 90 87 11 87

E-post:
aha@bkkfiber.no

Telefon: 40 02 05 99

 

 

 

 

 

Bjørn-Inge Skage
Leder Orientering

Stina Hansen
Leder Turn

E-post:
bis@skagetransport.no

Telefon: 91 18 02 76

E-post:
stinahan@gmail.com

Telefon: 48 20 99 20

 

 

 

 

Kjetil Sjuve Ellingsen
Leder Klatring

 

Leif Stadheim
Leder Håndball

E-post:
kj.sjuve@frisurf.no

Telefon: 46 95 12 22

E-post:
leif.stadheim@siemens.com

Telefon:92 89 59 85

 

 

 

 

 

Asle Hella
Leder Volleyball

 

Peter Kristoffer Blücher
Leder Friidrett

E-post:
asle.hella@gmail.com

Telefon: 93 25 33 93

E-post:
blucher@online.no

Telefon: 41 69 20 79

 

 

 

 

ADMINISTRASJONEN

Bilde mangler

Marit Helle Østervold
Daglig Leder

 

Eli Gjertsen
Aktivitetskoordinator

E-post:
klubbhuset@gneist.no /
marit@gneist.no

Telefon: 95 24 64 40

E-post:
aktivitet@gneist.no

Telefon: 92 29 14 67 

 

 

 

 

Nils Knashaug
Fotballkoordinator

Børge Haugsdal
Sportslig Leder Fotball

E-post:
fotballkoordinator@gneist.no

Telefon: 45 27 36 89

E-post:
sport.fotball@gneist.no

Telefon: 93 49 52 94


 
     

Lise Romstad
Regnskapsmedarbeider

Markus Gilmore
Turnkoordinator

E-post:
regnskap@gneist.no

Telefon: 55 22 70 60
E-post:
turnkoordinator@gneist.no

Telefon: 93 26 16 09
       
       

 

 

Knut Berge
Webmaster

 

E-post:
webmaster@gneist.no

Telefon: 91 71 53 74

   

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products