IL Gneist

Stevner

Stevner
Terminliste 2016
Oversikt over de mest aktuelle stevnene i 2016. Innbydelser kommer etterhvert. For de fleste stevner må den enkelte selv melde seg på stevnet gjennom sin profil på min idrett.

 


Oppdatert oversikt finner du på www.friidrett.no.

Husk at Gneist må betale startkontingent til arrangøren for alle starter hver enkelte har meldt på selv om han / henne ikke deltar. Vær derfor nøye med påmeldingen.

Prøv å unngå etteranmelding som ofte er til dobbel startkontingent.

Det er fullt mulig å melde seg av øvelser før påmeldingsfristen går ut om man blir forhindret i å delta.

27. desember BFG Romjulsstevne Leikvang Friidrettshall
16.januar KM hopp uten tilløp Laksevåg
23.-24. januar Nornalekene Leikvang Friidrettshall
6.-7. februar Tyrvinglekene Innendørs stevne Bærum Idrettspark
13.-14. februar Pingvinlekene Leikvang Friidrettshall Innbydelse Facebook
20 - 21. februar NM mangekamp Sandnes
26.- 28. februar UM Innendørs Steinkjer Campus (Fellestur Gneist)  Påmelding fellestur 
5.-6. mars Innendørsmesterskapet Bærum Idrettspark (Fellestur Gneist)
12.-13. mars Bamselekene Stangehallen
13. mars KM terrengløp Skansemyren 
2. april Parkløpet Stord (terrengløp)
6. april  Fristafetten Arna Idrettspark
9. -10. april NM Terrengløp Kort løype Stavanger + stafetter ( Fellestur Gneist) 
10. april Vareggs 2. manns sprint Terrengstafett Skansemyren
12. april Vikingstafetten
20.april Gneiststafetten Fana Stadion 
1.mai ASK Stafetten Askøy
7. mai Holmenkollstafetten  Elitelag kvinner / menn  (Laguttak / Fellestur Gneist)
13.-15. mai Karabinlekene (Fanalekene) Fana Stadion
21. - 22. mai NM Stafetter Trondheim  (Uttak, Gneist)
23. mai  Hovdinglekene Leikvang Stadion
28.-29. mai Mailekene Haugesund  Innbydelse
2.- 5. juni Framolekene Fana Stadion
10. - 12. juni Tyrvinglekene Nadderud Stadion
16. - 19. juni Veidekkelekene Lillehammer Stampesletta Stadion
18. juni NM motbakkeløp Luster (Kontakt Torun Øvergård Aarvik)
18. -19. juni Hardanger Friidrettsfestival Strandebarm Stadion
1. - 3. juli VU-Spelen Gøteborg Nya Ullevi
31.juli - 2.august Hovedmesterskapet Askøy 
 Dn Galan Youth Stockholm Stadion
. Ulvikaleikene Ulvik
5.-7. august Junior NM Brandbu (Fellestur Gneist)
12. -14. august Tjalve lekene Bislet
12.-14. august Stordleikane Leirvik Stadion Overnatting skole
19.-21. august Gneistspelen Fana Stadion
​27.-28. august Bendit leker Osterøy Stadion (Kretsuttak/fellestur 13.-14. år)
2.- 4. september Ungdomsmesterskapet Sandnes  SandnesFriidrettsstadion (Fellestur Gneist) 
10. - 11. september Bergenslekene Leikvang Idrettsplass
9.oktober NM Terrengløp Lang Løype  Rindal 

Flere kommer etterhvert.

Feil og mangler meldes til Tom Roger Johansen



 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products