Elverum Fotball

Tidligere vinnere

Tidligere vinnere

Vinnere Gutt 16
1979   Skeid
1988   Elverum
1989   Kolstad
1990   Bærum
1991   Kolbotn
1992   Elverum
1993   Hødd
1994   Bærum
1995   Bærum
1996   Kongsvinger
1997   Elverum
1998   Eidsvold Turn
1999   Kjelsås
2000   Bærum
2001   Grei
2002   Ås
2003   Ready
2004   Elverum
2005   Bærum
2006   Elverum
2007   Otta
2008   Skeid
2009   Røa
2010   Grei
2011   Kjelsås
2012   Grei
2013   Gran
2014 Elverum
2015 Elverum
2016 Elverum
  
Vinner Smågutt 14
1979   Elverum
1980   Grorud
1981   Sørskogbygda
1982   Kløfta
1983   Vestli
1984   Elverum
1985   Vestli
1986   Rælingen
1987   Ull/Kisa
1988   Kolstad
1989   Bærum
1990   Elverum
1991   Fart
1992   Kolbotn
1993   Lier
1994   Kongsvinger
1995   Kolbotn
1996   Kongsvinger
1997   Bærum
1998   Kjelsås
1999   Grei
2000   Grei
2001   Fossum
2002   Nittedal
2003   Grei
2004   Ham-Kam
2005   Elverum
2006   Bærum
2007   Oppsal
2008   Oppsal
2009   Kjelsås
2010   Strømmen
2011   Sarpsborg
2012   Kjelsås
2013   Elverum
2014 Nordre Eidsvoll
2015 Nordstrand
2016 Elverum
 
Vinner Smågutt 14 7er/9er
2012   Ready
2013   Nordby
 
Vinner Smågutt 13
1982   Elverum
1983   Kongsvinger
1984   Rælingen
1985   Rælingen
1986   Strømmen
1987   Strømmen
1988   Bærum
1989   Skeid
1990   Kolbotn
1991   Lørenskog
1992   Kongsvinger
1993   Fossum
1994   Elverum
1995   Skjetten
1996   Kolbotn
1997   Bærum
1998   Lillehammer
1999   Grei
2000   Bærum
2001   Grei
2002   Grei
2003   Ham-Kam
2004   Bærum
2005   Rælingen
2006   Elverum
2007   Oppsal
2008   Vestli
2009   Kjelsås
2010   Bjørkelangen
2011   Ullern
2012   FK Vestre
2013   Ullern
2014 Ullern
2015 Askim
​2016 Fjellhamar
 
Vinner Smågutt 13 7er
2011   Follebu/Gausdal
2012   Ringebu/Fåvang
 
Vinner Jenter 16
1980   Jardar
1981   Nordre Trysil
1982   Tynset
1983   Rælingen
1984   Grorud
1985   Vestli
1986   Vestli
1987   Vestli
1988   Vestli
1989   Elverum
1990   Elverum
1991   Raufoss
1992   Elverum
1993   Kolbotn
1994   Skeid
1995   Røa IL
1996   Ottestad
1997   Røa IL
1998   Grei
1999   Skjetten
2000   Elverum
2001   Ullern
2002   Kolbotn
2003   Kjelsås
2004   Elverum
2005   Grei
2006   Hadeland
2007   Team Strømmen
2008   Elverum
2009   Nordre Trysil
2010   Nordre Trysil
2011   Elverum
2012   Hadeland
2013   Kongsvinger
2014 Ingen deltakende lag
2015 Elverum
2016 Ingen deltakende lag
 
Vinner Småjente 14
1988   Raufoss
1989   Lørenskog
1990   Skeid
1991   Skeid
1992   Skeid
1993   Skeid
1994   KIL/Hemne
1995   Røa
1996   Røa
1997   Grei
1998   Løten
1999   Røa
2000   Kjelsås
2001   Grei
2002   Hadeland
2003   Heming
2004   Hadeland
2005   Hadeland
2006   Vollen
2007   Holmlia
2008   Skedsmo
2009   Lillehammer KFK
2010   Hadeland KFK
2011   Amasone Asker
2012   Hadeland
2013   Kolbotn
2014 Kjelsås
2015 Hadeland KFK
2016 Elverum
 
Vinner Småjente 14 7er
2012   Ready
2013   Elverum
 
Vinner Småjente 13
2006   Vollen
2007   Holmlia
2008   Kjelsås
2009   Nordstrand
2010   Kongsvinger
2011   Elverum
2012   Kjelsås
2013   Hadeland
2014 Kjelsås
2015 Elverum
2016 Trysil Fotballklubb
 
Vinner Småjente 13 7er
1994   Grei
1995   Kjelsås
1996   Kjelsås
1997   Kongsvinger
1998   Jømna/Heradsbygd
1999   Braskereidfoss
2000   Gjelleråsen
2001   Løten
2002   Elverum
2003   Jømna/Heradsbygd
2004   Bjerke
2005   Sørskogbygda
2006   Gjøvik/Lyn
2007   Jardar
2008   Fagerstrand
2009   Fagerstrand
2011   Jømna/Heradsbygd
2012   Fjellhamar
 

RedElverum fotball  Postadresse: PPB 322, 2403 Elverum | Telefon: 62 41 60 77   | Faks: 62 41 56 73  | Orgnr. 974807734

Tekst fra nyhetssidene våre skal ikke gjengis uten henvisning og link til www.elverumfotball.no

Kopiering av innhold er ikke tillatt uten avtale med Elverum fotball. Bilder fra bildegalleriet kan ikke benyttes uten avtale.

På jakt etter personer i Elverum fotball? Klikk
her

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift