IL Gneist

Kontakt oss

Kontakt oss

STYRET I HÅNDBALLGRUPPEN 2015/2016 Primæroppgaver Telefon Epost

Leder

Leif Ingar Stadheim

Trenerkontrakter

928 95 985

leif.stadheim@siemens.com

Nestleder

Ole Hope

Økonomi

479 80 100

ole@stamsneset.com

Sekretær

Espen Ingebrigtsen

Arrangement i Sandslihallen

930 44 022

espen.ingebrigtsen@siemens.com

Sportslig

Harald Grimelund

 

924 04 769

haralgri@online.no

Medlem

Preben Heggstad

Lotteri

469 42 010

preben.heggstad@gmail.com

Medlem

Eva Kristin Tvedt

Påmelding til lokale cuper

996 31 743

ev-tvedt@online.no

Medlem

Knut Müller

Kxweb (medlemsoversikt)

995 73 927

knut.muller74@gmail.com

Medlem

Mette Helland

Materialforvalter / Drakter

900 43 324

mshellan@online.no

Medlem

Tom Gullachsen

 

962 36 922

tomgulla@online.no

         

ANDRE FUNKSJONER

Omberammingsansvarlig

Kari Heskestad 415 75 844

kheskestad@gmail.com

NB! ALL omberamming av håndballkamper skal gå via:

  gneist@rvn.handball.no
       

Dommerkontakt

Kjetil Sjuve Ellingsen

909 77 877

kj.sjuve@online.no

Seriepåmelding (Mini og Regionserier)

Olav Skjervheim

977 04 724

olav.skjervheim@gmail.com

Oppstart av nye treningsgrupper/lag

Lisbeth Sandtorv

955 68 658

li-sandt@online.no

       

SPORTSLIG UTVALG

Sportslig leder (fungerende)

Olav Skjervheim

977 04 724

olav.skjervheim@gmail.com

Sportssjef Jentehåndball

Morten Haugstvedt

930 15 014

morten.haugstvedt@onesubsea.com

Sportssjef Guttehåndball

Torbjørn Iversen

932 06 687

torbjorn.iversen@handball.no

Styrerepresentant

Harald Grimelund

924 04 769

haralgri@online.no

Medlem

Frank Bjørndal

952 65 994

frank.bjorndal@spv.no

 

 

   

BARNEUTVALGET (5-11 år)

Leder

Cathrine Jakobsen Heggstad

467 89 582

catjak87@hotmail.com

Medlem (fra SU)

Olav Skjervheim

977 04 724

olav.skjervheim@gmail.com

Medlem

Unni Eliassen

982 86 690

mor-elia@online.no

Medlem

Lisbeth Sandtorv

995 68 658

li-sandt@online.no

Medlem

Cecilie Molvik

932 06 719

silimo@hotmail.com

Medlem

Ivan Brox

971 54 538

ivan.brox@gmail.com

KONTAKTLISTE 2015-2016

Øverst til høyre finner du oversikt over alle våre lag med foreldrekontakter og trenere.

Gå inn og sjekk om du ligger med riktige opplysninger.

Eventuelle korrigeringer til denne listen sendes til Knut Müller - epost: knut.muller74@gmail.com

 

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products