Sotra SK

Om Sotra Sk

Om Sotra Sk

Sotra Sportsklubb
Idrettsveien 50
5353 STRAUME

Tlf. 99 38 88 88
Mail post@sotrask.no

 

Sotra Sportsklubb holder til i Straume Idrettspark på Sotra.

Kjørebeskrivelse fra Bergen;
Følg 555 mot Sotra. Ta til høyre 2 km. etter Sotra Broen - følg skilt til Sotra Arena / Straume Idrettspark
Følg Foldnesvegen forbi Sartor Senter og ta til venstre ved enden av vegen (skiltet til Sotra Arena / Straume Idrettspark).
Etter 650 meter - ta til høyre ned Idrettveien.   Fort kart - se her.

 

Rolle
 
Navn
Mobil

ADMINISTRASJON

   
Daglig leder
93008282
Kontor
 

 

47876872
Dugnad og arrangement  

Jeanett Marthinussen

93092525

Leder AFO 

( Aktivitetsfritidsordning ) 

 

Erlend Schumann

97127173
Kafè / Catering  

Maria Buene Nilsen

92661135
Fotballakademi  

Tommy Knarvik 

95056004

HOVEDSTYRET

   
Leder
 
 
45280869
Nestleder
 

Cecilie Dahl 

 

48296987

Styremedlem Fotball
 

Kenneth Lervik

94112002
Styremedlem Håndball

Stian Mikkelborg 

92202739
Styremedlem Turn og Dans  

Frid Sage 

90987372
Styremedlem andre idretter 
 
 

Per Magne Handegård 

99094318

Styremedlem

 

Øystein Bredholt

95265805
Styremedlem

 

97982977

 

Styremedlem
 

 Svein Olav Sørensen 

99613964
Varamedlem 
 

Lisbeth Hjelle

93062419
Varamedlem
 

Anders Greni

91169787

FOTBALL

   
Leder
 
 
 

Kenneth Lervik

kenneth.lervik@fav.no

94112002
Nestleder

Per Morten Flatebø

per.morten.flateb@bkkfiber.no

95113888
Senior herre

Simen Birkelund

simen.birkelund@leroy.no

40720215

Senior kvinne
 
 

Stine Hesjedal 

stine_hesjdedal@msn.com 

97465740

Ungdom 

 

Henning Osa

henning.osa@gmail.com 

98004430
Barn  

Yvonne Johnsen 

yvonnegrindheim2@gmail.com 

41106024

Arrangement

 

Marita Andresen 

maritaha2@hotmail.com

95028846

Dommeransvarlig

 

Matias Takle 

matiask.takle@hotmail.com 

98843441
Trenerveileder fotball  

Roy Nymark

roy.nymark@bkkfiber.no

97082876

HÅNDBALL

   
 
Leder
 
 

 92202739

 
 
 
 
 

Trude Lllehauge Solberg

trude.solberg@techicpfmc.com

98698904
 

Terje Strømme

94533151
 
Barn 
 
p-lillet@online.no 

 

92883044
   

               Aina Larsen 

aina.larsen@fjell.kommune.no 

41428589

 

 

 

Stian Andrè Larsen 

92871354

 

Dommerkontakt

 

 

 

 
 
Sportslig leder håndball 
 
 

Anders Fâltnâs

92800821

FRIIDRETT

 

 

Leder

 

Per Magne Handegård

99094318

TURN OG DANS 

   

Leder

 

Frid Sage

90987372
Nestleder  

Birte Nipen Larsen 

birthe@sotraturn.no

97086137
Økonomi  

Ulf Lundekvam

kasserer@sotraturn.no

95992759
Mysoft og Breddepartier  

Vibeke Nesse

vibeke@sotraturn.no

99619491
Arrangement  

Jannicke Steinsland

jannicke.mammamia@gmail.cm 

48287704
Tropp  

Gunn Mari Høyem

gunn.mari76@gmail.com

41249669
Apparatturn  

Helge Tøssebro

helge@sotraturn.no

93210860
Dans  

Emilie Hauge

emilie@sotraturn.no

91304605
Vara  

Anders Greni Askeland

anders@sotraturn.no

91169787
Sportslig leder tturn og dans  

Kristine Lundekvam

sportsligleder@sotraturn.no

92262441
BOKSING      
Leder  

Glenn Bjærum

glenn.bj@bkkfiber.no

90076112
Nestleder/økonomi  

Michael Back

moback@bkkfiber.no

93268335
Medlemsansvarlig  

Bjørn Tore Helle

bjorntore.helle@bkk.no

91826335
Trener rep.  

Henrik Aasen

hernrik.aasen@gjensidige.no

 
Dommeransvarlig  

Jan Erling Olsen 

jan.olsen@hansaborg.no

47659852
BASKET       
Leder      

 

Sotra sportsklubb - Idrettsvegen 50 - 5353 STRAUME - post@sotrask.no  Telefon; 99 38 88 88  WEB; www.sotrask.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift