Ellingsøy IL

Våre lag

Våre lag
Oversikt over Ellingsøy IL sine lag

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ALAG-1
Søn 17:00- 21:00 NES STADION HELE
Man 20:00- 21:30 NES STADION HELE
Ons 20:00- 21:30 NES STADION HELE
Tor 18:30- 20:00 NES STADION HELE

Johan
Hoff
(91563444)

Dag Rune
Skotte
(94364790)
2 JR-1
Tir 20:00- 21:30 NES STADION HELE
Tor 20:00- 21:30 NES STADION HELE
Lør 13:00- 14:30 NES STADION HELE

Anders
Crook
(47873733)

Marcus
Sperre
(94805084)
3 G16-1
Man 14:30- 16:00 NES 50 Øst
Ons 14:30- 16:00 NES 50 Øst
Tor 15:30- 17:00 NES 50 Øst
Fre 17:00- 18:30 NES 50 Øst

Øyvind
Brudevoll
(90757252)

Frode
Myklebust
(91743109)

Roar
Myklebust
(95701929)

Dagfinn
Vorren
(92644352)

Dag Rune
Skotte
(94364790)
4 J16-1
Man 18:30- 20:00 NES 25 Sør Øst
Tir 14:30- 16:00 NES 50 Vest
Ons 17:00- 18:30 NES 25 Sør Øst

Stefan
Ledin
(48185455)

Tor Erik
Andersen
(91179854)

Amalie
Nedregaard
(97620106)
5 SG14-1
Man 14:30- 16:00 NES 50 Vest
Ons 14:30- 16:00 NES 50 Vest
Tor 15:30- 17:00 NES 50 Vest
Fre 17:00- 18:30 NES 50 Vest

Stine Toftnes
Kolvik
(99526402)

Kåre Morten
Kolvik
(91812494)
6 SG13 G2005
Man 17:00- 18:30 NES 25 Sør Øst
Ons 18:30- 20:00 NES 25 Sør Øst

Edmund
Slotsvik
(90612447)

John Arne
Storøy
(90054827)
7 SJ13-1
Man 18:30- 20:00 NES 25 Nord Øst
Ons 17:00- 18:30 NES 25 Nord Øst

Kristin
Berntsen
(90779097)

Tor Erik
Andersen
(91179854)

Amalie
Nedregaard
(97620106)
8 LG12-1
Man 17:00- 18:30 NES 25 Nord Øst
Ons 18:30- 20:00 NES 25 Nord Øst

Tove
Myklebust
(90631336)

Øystein
Solemdal
(95111001)

Kai Ståle
Sørensen
(95907909)
9 LJ12-1
Man 18:30- 20:00 NES 25 Nord Vest
Ons 17:00- 18:30 NES 25 Nord Vest

Marita Iren Aarseth
Hoff
(95861735)

Kristian Ulla
Steinsbu
(91385684)

Gerd Alise
Steinsbu
(99636788)

Roar
Myklebust
(95701929)

Monica Utvik
Myklebust
(95847522)
10 LG11-1
Man 17:00- 18:30 NES 25 Nord Vest
Ons 18:30- 20:00 NES 25 Nord Vest
Tor 17:00- 18:30 NES 50 Øst

Susan
Gangstad
(41675041)

Tom
Larsen
(92412096)

Tor Erik
Andersen
(91179854)
11 LJ11-1

Marita Iren Aarseth
Hoff
(95861735)

Kristian Ulla
Steinsbu
(91385684)

Gerd Alise
Steinsbu
(99636788)

Roar
Myklebust
(95701929)

Monica Utvik
Myklebust
(95847522)
12 MG10-1
Man 17:00- 18:30 NES 25 Sør Vest
Ons 18:30- 20:00 NES 25 Sør Vest

Anders
Crook
(47873733)

Ronny Olav
Sperre
(97542125)

Roe Even
Viddal
(40244046)

Karl Jonas
Volen
(98402211)

Thomas
Viddal
(48006030)
13 MJ10-1
Man 18:30- 20:00 NES 25 Sør Vest
Tor 17:00- 18:30 NES 25 Sør Vest

Håvard
Myklebust
(41629490)

Geir
Nøstdahl
(40452222)

Stian
Aarseth
(40479146)
14 MG9 Født 2009

Mirjam
Løken
(41627411)

Børre
Ringdal
(93864413)
15 MG8 Født 2010
Tir 17:00- 18:30 NES 25 Nord Vest

Roy Viggo
Fjørtoft
(91729190)

Espen
Oksavik
(94435351)

Anita Stokkereit
Tarberg
(98207463)

John Ove Storøy
Ulvund
(48071406)
16 MG7-1
Tir 17:00- 18:30 NES 25 Sør Vest

Mirjam
Løken
(41627411)

Toralf
Ervik
(90578661)

Erlend Strand
Farstad
(99164512)

Johnny Andrè
Aarseth
(93023940)

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift