Ellingsøy IL

Hovedstyret

Hovedstyret

EIL

HOVEDSTYRE 2017

 

Leder

Jon Eikrem

leder@ellingsoyil.no

Nestleder

Anja Rønstad

anjahe@hotmail.com

Kasserer

Gry Lervåg

kasserer@ellingsoyil.no

Sekretær

Anja Debess

 

Medlem

Nina Thomassen

nina.m.thomassen@gmail.com

Fra Yngres

Tor Erik Andersen

leder.yngres@ellingsoyil.no

Fra Senior

Terje Clausen teclaus@online.no

Fra idrettshallen

Oddvar Myklebust oddvar@myklebust.biz
Fra Håndball Karl Inge Slotsvik

leder.handball@ellingsoyil.no

Fra Badminton Endre Skjold

endre@pharmamarine.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift