Sotra SK

Dommerne våre

Dommerne våre

Oversikt klubbens dommere. Oversikt for hele Kretsen finner du her

 

Dommeransvarlig i Sotra SK er Matias Takle: matias.takle@hotmail.com, 98843441

 

Generell info

Krets/regionsdommer

Navn Telefon/mobil E-post
Bø, Hattun R. (HFK) 41451405 hattun.rune.bo@hotmail.com
Bø, Per Birger 95961423 Per.bo@olaviken.no
Hoff, Steffen Sangolt 47833131 Steffen_hoff@hotmail.com
Morland, Johannes (OFK) 99042905 johs@hotmail.com
Takle, Matias 98843441 matias.takle@hotmail.com
Bø, Kay Siver 97631377 kay.siver.bo@hotmail.com
Sæter, Henrik 41268026  
Schütz ,Petter 46960812 petterschutz@hotmail.com
 

Dommere for 9er nivå

Navn Telefon/mobil E-post
Benmoosa, Alex 41663890 Benmoosaa@gmail.com
Engelsen, Ole Martin 90577056 olemengelsen@gmail.com
Paulsen, Simen 92600241 simen-paulsen99@live.no
Urhaug, Kristoffer 93681397 kristofferurhaug@hotmail.com
 

Dommere for 7er nivå

Navn Telefon/mobil E-post
Aron Liland 91145510 kollil@hotmail.com
Bjørn Hisdal 47448303  
Eskil Bogstad 94246578 Eskilbogstad@gmail.com
Felix Vijay Hanuren 41013014 felixhanuren@gmail.com
Haakon Møgster 46807591 Haakon.Mogster@gmail.com
Herman Telle 91241802 Herman.ftelle@hotmail.com
Ingrid Bjørneberg 94891075 Ing_bjo@live.no
Joachim M. Andersen 95075388 jokkiso2@live.no
Jørgen Brunstøl 90670950 Rune.Brunstol@Moller.no
Kaja Elvestad 94807630 kajaelvestad@gmail.com
Kevin-Andre M. Haugland 41140447 kevinmhaug@hotmail.com
Madsen, Marius 46505068 marius.pace.madsen@gmail.com
Marius Lie Husa 98480402 Mariusliehusa@gmail.com
Mats Bogstad 94246573 Mats.bogstad@gmail.com
Melissa Johansen 97879766 melsnejoh@hotmail.com
Nikolai Hevrøy 46880266 Nikolai.h@live.no
Ole Engelsen    
Oliver Svensholt 92433046  
Robert Hisdal 41104881 roberthisdal@hotmail.com
Sander Losnegaard 46417650 Sander.Losnegaard@gmail.com
Sarah Anthun 94137735 Sarah.Anthun@gmail.com
Sebastian Jensen Ekerold 41444332 sjekerold@hotmail.com
Simen Losnegaard 46639136 Simen.Losnegaard@gmail.com
Snekkevik, Jørgen 99127955 torsviksnekkevik@gmail.com
Steffen A. Haukenes 46792494 shauk1906@gmail.com
Thomas Lokøy 92082406 Thomaslokoy@hotmail.no
     

Dommere for 5er nivå

Navn Telefon/mobil E-post
Alexander Ona-Buen   Renat_on@hotmail.com
Adrian T. Arefjord 97413988 adrianarefjord@email.com
Arefjord, Adrian T. 47413988 mer-tors@online.no
Elena Pedersen 46858878 Inger.haegland@gmail.com
Emil Bakke 97074756 egbakk@online.no
Hallvard Knudsen 48140785 kentivarknudsen@yahoo.no
Herman Buch 99309824 bucand@gmail.com
Ida Voll 47714900 Ida-Voll@hotmail.com
Jonas Skage 98482830 Jarle.Skage@flexit.no
Jonatan Lilletvedt 45914901 avl@hotmail.no
Katrine Handegård 98103646 Katvahan@gmail.com
Kleppe, Trym 48183348  
Liam Park Liland 91152072 puffipark@gmail.com
Lucas Olsen 92060202 ventilasjon@gmail.com
Martine Voll 47706662 Martine-1111@hotmail.com
Mathias Ro 40045929 hro@bkkfiber.no
Mats Jensen Ekerold 97785637 mjekerold@hotmail.com
Oliver Myksvoll 98486390 olivermyx@hotmail.no
Peter Blom 46655160 Peterblom03@gmail.com
Petter Sørensen 41492630 Thomas.sorensen@online.no
Philip Klein 97684350 Park.norge@gmail.com
Sam Tehrani 41489947 Samtehran@gmail.no
Sander Rossgård 94487018 May-lisbeth.rossgard@bkkfiber.no
Sebastian Birkeland 93038187 Staalebi@gmail.com
Simon Kleven 92440790 Helge@Kleven.org
Sjur Neset 47010235 Geir.Ove.Neset@bkkfiber.no
Stian Sørensen 93262632 Roar@acos.no
Sunniva Skage 40751600 Jarle.Skage@flexit.no
 

Viser også til vår Facebook side: "Dommere i Sotra Sportsklubb", hvor man kan legge inn forespørsler om dommere til ulike kamper. Denne siden har mange medlemmer; deriblant våre dommere, som kan gå inn og lese/plukke kamper. Fungerer godt på 5'er og 7'er fotball, ikke så bra på 9'er og 11'er pga. at det er mange færre dommere der.

Satser:

5'er:    100,-

7'er:    150,-

9'er og 11'er  350,- pluss evt km. godtgjørelse

Ved 5'er og 7'er fotball ønsker vi at trener/lagleder betaler direkte til dommeren, og skrive refusjonsskjema. Ved 9'er og 11'er skal dommerne skrive dommerregning og levere til trener/lagleder, med påført bankkontonummer som penger skal settes inn på. Denne leveres til klubbkontoret/postkasse utenfor Sotra Arena. Det vil si at man betaler ikke noe kontant.

Her finner du dommerrekning (9'er og 11'er)

Her finner du refusjonsskjema (5'er og 7'er)

Sotra sportsklubb - Idrettsvegen 50 - 5353 STRAUME - post@sotrask.no  Telefon; 99 38 88 88  WEB; www.sotrask.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift