Aksla IL

Trenerne våre

Trenerne våre

Test av rapport
Kari Anne Flem Røren
Grupper: Gutter 9 år
Albert Krohn Dale Aarøe
Grupper: Gutter 16 år | Junior
Amalie Langvatn Eide
Grupper: Jenter 13 år
Anders Ervik
Grupper: Jenter 7 år
Andreas Backlund
Grupper: Gutter 7 år
Anine Olsbø Hjelle
Grupper: Gutter 6 år
Anita Øverland
Grupper: Jenter 8 år
Arild Fylling
Grupper: Administrasjon
Arve Remvik Simonsen
Grupper: Gutter 6 år
Aud Svarstad
Grupper: Jenter 13 år
Benedicte Mathisen Aarseth
Grupper: Jenter 13 år
Bent Nesdal
Grupper: Gutter 8 år
Bente Walseth Svendsen
Grupper: Gutter 10 år
Birthe Haugen
Grupper: Jenter 11 år
Bjørn Eikrem
Grupper: Gutter 12 år
Bjørn Eivind Flem
Grupper: Gutter 6 år
Camilla Aarønes Fjørtoft
Grupper: Jenter 10 år
Cato Eide
Grupper: Dropin Herrer | Gutter 9 år | Jenter 16 år | JR-Damer
Cecilie Soma Nordstrand
Grupper: Jenter 11 år
Christian Helseth
Grupper: Jenter 16 år | JR-Damer
Christian Utvik
Grupper: Gutter 6 år | Gutter 8 år
Christine Rørhuus
Grupper: Junior
Dag Opshaug
Grupper: Gutter 8 år
Egil Eliassen
Grupper: Gutter 8 år
Egil Nerland
Grupper: A-Lag | Junior
Eivind Klokkersund
Grupper: Jenter 9 år
Elisabeth Hansen
Grupper: Jenter 16 år
Elise Gjermundrød
Grupper: Jenter 7 år
Erik Henriksen
Grupper: Jenter 7 år
Espen Erstad
Grupper: Jenter 12 år
Espen Nilsen
Grupper: Administrasjon | Jenter 14 år | Jenter 6 år
Even Roth
Grupper: Jenter 13 år
Finn Saltskår
Grupper: A-Lag
Finn-Arne Egeness
Grupper: Gutter 6 år
Frank Mathiesen
Grupper: Gutter 14 år
Frank Robert Notøy
Grupper: Gutter 6 år
Fredrik Rotevatn
Grupper: Gutter 7 år | Jenter 10 år
Geir Hansen
Grupper: Jenter 14 år
Geir Johnsen
Grupper: A-Lag
Gilbert Lie
Grupper: Jenter 11 år
Grete Hessen Vadseth
Grupper: Jenter 12 år
Gry Tømmerdal Rennan
Grupper: Jenter 11 år
Gudrun Kalvatn
Grupper: Gutter 11 år
Gunn Fiskergaard
Grupper: Jenter 8 år
Guro Gjerseth Humberset
Grupper: Jenter 7 år
Harald Stene
Grupper: Jenter 8 år
Hege Strand
Grupper: Gutter 12 år
Helge Røst
Grupper: Jenter 16 år | JR-Damer
Hugo Vestre
Grupper: Jenter 7 år
Håkon Bjerkan
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 12 år
Håkon Hessen
Grupper: Gutter 10 år
Inger Margrethe Midtlid
Grupper: Gutter 8 år
Ingunn Istad Erstad
Grupper: Jenter 11 år
Jan Einar Kvalsvik
Grupper: Gutter 10 år
Jan Eskil Hollen
Grupper: Gutter 8 år
Jan Fredrik Nordstrand
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 12 år
Jan-Eirik Ratvik
Grupper: Gutter 14 år
Jens Hamre Moe
Grupper: Administrasjon
Jessica Krügel
Grupper: Jenter 13 år
Jill Reiten
Grupper: Jenter 14 år
Joachim Flataker
Grupper: Gutter 9 år
Johan Frisvold
Grupper: Administrasjon
Johan Håkansson
Grupper: Jenter 7 år
John Henry Holtet
Grupper: Gutter 11 år
John Inge Flem
Grupper: Administrasjon
Johnny Vattøy
Grupper: A-Lag
Jon Kåre Karlsbakk
Grupper: Administrasjon
Karl Oskar Fjørtoft
Grupper: Jenter 10 år
Karl Otto Hessen
Grupper: Administrasjon | Jenter 10 år
Kathrin Enebakk
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 7 år
Kjell Morten Urke
Grupper: Gutter 6 år
Kjersti Haugen
Grupper: Gutter 12 år
Kjetil Dragsnes
Grupper: Gutter 16 år | Junior
Knut Rødstøl
Grupper: Gutter 9 år
Knut Erik Solheim
Grupper: Gutter 10 år | Jenter 14 år
Kristian Dolmen
Grupper: Jenter 8 år
Kristian Framstad
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 14 år
Laila Gjerdsbakk
Grupper: Jenter 6 år
Lene Christin Bratseth
Grupper: Jenter 9 år
Lill Iren Hessen
Grupper: Jenter 10 år
Line Melbye
Grupper: Jenter 7 år
Linn Erstad
Grupper: Gutter 10 år
Louise Thunem
Grupper: Jenter 8 år
Margaret Garnes
Grupper: Gutter 6 år
Marianne Øye
Grupper: Gutter 11 år
Marius Erstad
Grupper: Gutter 11 år
Marius Mandal Bårdsgjerde
Grupper: Jenter 8 år
Marte Brandsegg
Grupper: Gutter 8 år
Michael Holger Lindholm
Grupper: Gutter 7 år | Jenter 10 år
Monica S. Skåravik
Grupper: Jenter 9 år
Ole Gunnar Lyngstad
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Ole Johnny Ødegaard
Grupper: Gutter 7 år
Ole Kristian Arntsen
Grupper: Administrasjon
Ole Kristian Stokkeland
Grupper: Gutter 13 år
Phongsak Bunchuen
Grupper: Gutter 6 år
Pål Finsæther
Grupper: Gutter 14 år
Pål Andre Hagen
Grupper: Jenter 16 år
Rafael Gonzalez
Grupper: Gutter 9 år
Ragnhild Akslen Rolland
Grupper: Jenter 14 år
Renathe Nesseth
Grupper: Administrasjon | Jenter 10 år
Robert Barstad
Grupper: Gutter 16 år
Robert Teige
Grupper: Gutter 8 år
Roger Lervik
Grupper: Gutter 8 år
Roger Paulsen
Grupper: Jenter 10 år
Ronny Rusten
Grupper: Jenter 16 år
Roy Longva
Grupper: Gutter 11 år
Roy Ove Lyngvær
Grupper: Jenter 7 år
Rune Godø
Grupper: Jenter 9 år
Rune Helle Stordrange
Grupper: Gutter 6 år
Sindre Halkjelsvik
Grupper: Gutter 10 år
Sindre Johannessen
Grupper: Administrasjon | Administrasjon
Sindre Kleive
Grupper: Gutter 11 år
Sindre Rovde
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 14 år
Siv Nedregård
Grupper: Jenter 10 år
Siv Gjørven Spjelkavik
Grupper: Jenter 6 år | Jenter 8 år
Siw Ørbog Klokkersund
Grupper: Gutter 11 år | Jenter 8 år
Solgunn Langvatn
Grupper: Jenter 13 år
Sonja Sætre
Grupper: Jenter 6 år
Stefan Holmgren
Grupper: Gutter 11 år
Steinar Ekrem
Grupper: Jenter 16 år
Steinar Sørnes
Grupper: Jenter 10 år
Stian Bang
Grupper: Jenter 10 år
Stig Juliebø
Grupper: Gutter 14 år
Stig Norvik
Grupper: Dropin Herrer | Gutter 12 år | Jenter 14 år
Ståle Malmedal
Grupper: Gutter 11 år
Ståle Roth
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 13 år
Susann Dahle Standal
Grupper: Administrasjon | Jenter 6 år
Svein Arne Laugen
Grupper: Gutter 13 år | Jenter 10 år
Svein Erik Brandsegg
Grupper: Gutter 12 år
Svein Helge Rafteseth
Grupper: A-Lag | Gutter 14 år | Junior
Svenn-Inge Knutsen Sakslund-Tøsse
Grupper: Jenter 9 år
Sverre Hovelsrud
Grupper: Gutter 9 år
Synnøve Lauritsen
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 12 år
Therese Krakeli Indresøvde
Grupper: Gutter 11 år
Tom Erik Falkevik
Grupper: Jenter 8 år
Tore Lerstad
Grupper: Jenter 14 år
Tore Standal
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 6 år
Toril Cecilie Sjåstad
Grupper: Gutter 16 år | Jenter 13 år | Junior
Torodd Helland
Grupper: Jenter 9 år
Torstein Ødegård
Grupper: Jenter 7 år
Trine Godø Holtet
Grupper: Gutter 11 år
Trine Veddegjerde
Grupper: Jenter 9 år
Trine Hagen Lie
Grupper: Jenter 10 år
Trond Lauritsen
Grupper: Jenter 13 år
Trond T. Olsen
Grupper: Gutter 10 år
Vibeke Hessen
Grupper: Gutter 12 år
Vidar Andersen
Grupper: Gutter 7 år
Vidar Åkre
Grupper: Gutter 7 år
Vidar Haagensen Jensen
Grupper: Gutter 6 år
Åse Helene Gjærde
Grupper: Jenter 16 år
Arnfinn Eliassen
Grupper:
Christian Ekelund
Grupper:
Espen Erstad
Grupper: Jenter 12 år
Jan-Eirik Ratvik
Grupper: Gutter 14 år
Jessica Krügel
Grupper: Jenter 13 år
Joachim Flataker
Grupper: Gutter 9 år
John Christian Stensøe
Grupper:
Kristin Aune
Grupper:
Liv Vik Eliassen
Grupper:
Ronny Rusten
Grupper: Jenter 16 år
Stig Norvik
Grupper: Dropin Herrer | Gutter 12 år | Jenter 14 år
Ståle Roth
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 13 år
Toril Cecilie Sjåstad
Grupper: Gutter 16 år | Jenter 13 år | Junior

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift