IL Kvernbit

Dommerne våre

Dommerne våre
Navn Lag Kurs E-post Mobil 3'er 5'er 7'er 9'er 11'er
Lars Martin R. Kjøndal G14 Klubbdommerkurs morten@bitas.no 95528951 X X      
Casper H. Gripsgård G14 Klubbdommerkurs grethehaakenstad@hotmail.com 92421534 X X      
Ida Sofie G. Myhr J14 Klubbdommerkurs idamyhr2004@gmail.com 94970779 X X      
Maria Jordal J15 Klubbdommerkurs maria.jordal@gmail.com 95366320 X X      
Martine S. Hansen J15 Klubbdommerkurs tore-eu@online.no 40055380 X X X    
Lea Seth Skauge J14 Klubbdommerkurs leaseh.s@gmail.com 97620894   X      
Julianne Wellbrock J14 Klubbdommerkurs hei.julianne@hotmail.com 48025264   X      
Heidi Storsæt J14 Klubbdommerkurs heidistor@icloud.com 48190363   X      
Dennis Monstad G14 Klubbdommerkurs dennismonstad@gmail.com 91590688   X      
Thea Mørch Fosse J14 Klubbdommerkurs hegemoerch@hotmail.com 92609797   X      
Sebastian Salsheden G14 Klubbdommerkurs misa@micro-matic.no 41793810   X X    
Per Morten Ones Dale G14 Klubbdommerkurs livberitones@yahoo.no 90478076   X X    
Andreas Hernar G14 Klubbdommerkurs andreashernar04@gmail.com 97196656   X X    
Mathias B. Gaustad G14 Klubbdommerkurs vigdis.bjorge@yahoo.no 90231005   X X    
Simon Sæle Kjenes G15 Klubbdommerkurs simonkjenes@gmail.com 94147610   X X X  
Mohammad Hareth H. Al-Jomaa G14 Klubbdommerkurs harethaljoumaa@gmail.com 94277624     X    
Mats Hellen Kårbø G14 Klubbdommerkurs matskarbo@gmail.com 40535423     X    
Kristian Jansen Henriksen G14 Klubbdommerkurs ove.henriksen@bkkfiber.no 94055881     X    
*Kenneth Berge Lie Junior Klubbdommerkurs kennethbergelie@gmail.com 98547720     X    
*Tobias Granberg Husebø Junior Klubbdommerkurs lindagranberg@yahoo.no 94896116     X X X
Alexander Absalonsen Junior Klubbdommerkurs aaleken@hotmail.com 48867530     X X X
Haakon Tjore Soltveit   Klubbdommerkurs haakon.t.soltveit@gmail.com 94246837     X    
Henrik Onarheim   Rekruttdommerkurs henrikonarheim@outlook.com 47372441     X X X
Rebekka Birkeland   Klubbdommerkurs bekka2202@hotmail.com 91623834       X X
Joachim Heggernes Olsen Junior Rekruttdommerkurs joachim.olsen@gmail.com 90115878         X
Noel Michel Sbhat Junior Klubbdommerkurs noelmihkel@gmail.com 97390956         X
Iben Lerånn Instebø Junior Rekruttdommerkurs iben.kvernbit@hotmail.com 46846089         X
                   
* skal gå rekruttdommerkurs i februar                  
                   
Ivar Askeland   Kretsdommer              
Atle Haugen   Kretsdommer              
Inge-Andrè Håkull   Kretsdommer/veileder              
                   
                   
Jan-Otto Natland   Dommeransvarlig jan-otto.natland@mrcglobal.com 905 84 618           

Offisiell hjemmeside for Kvernbit IL

Fosseskarvegen 4, 5918 Frekhaug

leder(at)kvernbit.no

Tlf. 56175550

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift