IL Kvernbit

Dommerne våre

Dommerne våre

Under følger en liste over alle dommerne i klubben. Merk på hvilken nivå en er rangert. Ingen skal dømme på et høyere nivå enn det den er rangert for. Merk også at vi skiller mellom 9-er-fotball for tolv- og trettenåringene, da disse spilles på ulike banestørrelser og med ulike spilleregler.

Vi oppfordrer alle trenere, lagledere og foreldre og foresatte til å ta godt vare på dommerne våre, i god fair play-ånd. Uten dommere er det vanskelig å arrangere fotballkamper!

Ungdomsfotball (13 år +, 11-er og 9-er)

Tim Ivar Nernes 

99252366 

nernes1@yahoo.com

 

Joachim H. Olsen

92094598

therols@online.no

 

Henrik Onarheim

47372441

henrikonarheim@outlook.com

 

Marcelo Guzman

90211185

marcelo_911111@hotmail.com

 

Ungdomsfotball (13 år +, 7-er)

Rebekka Birkeland

91623834

bekka2202@hotmail.com

 

Noel Sibhat

45212475

 

Hanna Erikstein

48235778

 

Benjamin Samuelsen

95158112

 

Adrian Myhr

 

Daniel Eknes Johannesen

47446232

OBOS-ligaen:

Ivar Askeland

Barnefotballen (3-er, 5-er, 7-er og 9-er 12 år)

Dommerliste Kvernbit IL pr 11.april 2017    
Dommer bør være minst 2 år eldre enn de hun/han dømmer i barn/ungdom.
Navn Fødselsår Mobil Mailadresse
Maria Stenberg 2003 90226887 maria1stenberg@hotmail.com
Synne Matre 2003 95469989 synne03@hotmail.com
Birgitte Jordal 2003 41444138 bjhordal@gmail.com
Alette Tufte Einestrand 2003 95336720 alette.einestrand@icloud.com
Emma Langhelle Sagstad 2003 97634656 ilanghelle@hotmail.com
Haakon Vargas 2003 41352464 haakonvargas@hotmail.com
Kristoffer Vågenes 2003 94820399 krissxyw@gmail.com
Haakon Emil Eide 2003 94833537 haakon@eide-family.com
Simon Sæle Kjenes 2003 94147610  
Maria Jordal 2003 95366320 maria.jordal@gmail.com
Helena Svanevik 2003 45056688 helenams@hotmail.no
Sunniva B. Traa 2003 95917220 sunnivabtraa@gmail.com
Manuela Veland 2003 47650002 manuela.veland@gmail.com
Ling Aadahl 2003 46944715 l.m.aadahl@online.no
Amalie Våge 2003 40758929 amalie.vage@icloud.com
Alexander Villanger 2003 95973025 ahv@bkkfiber.no
Even Erikstein 2003 40315432 eriksteineven@gmail.com
Emmanuel Bangoura 2003 94737494 emm.bangoura@gmail.com
Martine Hansen 2003 40055380 martine-sofie@hotmail.com
Elias Knoff 2003 45428804 kristinnordvik@gmail.com
Kenneth Lie 2002 98547720 kennethbergelie@gmail.com
Håkon Soltveit 2002 94246837 haakon.t.soltveit@gmail.com
Solveig Nygård Haugland         2002 91558223 christianhaugland@bkkfiber.no
Julie Ibsen                                 2002 48271688 julie.ibsen@bkkfiber.no
Malin Jansen Henriksen           2002 94974632 ove.henriksen@bkkfiber.no 
Maren Sofie Larsen                  2002 94199422 endlarse@online.no  
Ida Sæthre Samuelsen             2002 47901930 mss2008@live.no
Noa Fløysand 2002 90500979  
Jonas Aalen Jacobsen 2002 97142274/  98549535  

 

Dommerkontakt:

Jan-Otto Natland

90584618

jon@saas.no

 

Offisiell hjemmeside for Kvernbit IL

Fosseskarvegen 4, 5918 Frekhaug

leder(at)kvernbit.no

Tlf. 56175550

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products